Kouřový démon

Pozor na zajíce! Není ušák jako ušák. Někteří, zvláště ti démoničtí, koušou a dokážou zotročit vaši mysl tak, že byste vztáhli ruku i na své nejbližší. Bolestně se o tom přesvědčí kojotí automechanička Mercedes Thompson. Patricia Briggs už mnohokrát dokázala svým fanouškům, že má pro ně v autorském šupleti vždy něco nového. Tentokrát se nevypravíme do nevyzpytatelné říše Pod Kopcem, naopak. Pod Kopcem v podobě malé umouněné holčičky si postaví dveře do své říše přímo na Mercyině pozemku. Srážka s fae končívá málokdy šťastně, ale nyní bylo na svět vypuštěno něco, s čím si nikdo neví rady a co se postará, aby Mercy potkávala ve svém domku o ducha navíc. Jako by nestačilo, že se kolem plíží vražedný kouřový démon a Mercyin poťouchlý upíří šmírák. Navíc se ještě něco děje s jejím Adamem a jejich manželství začíná z nepochopitelných důvodů skřípat…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445837/big_kourovy-demon-Qlp-445837.jpg 4.6187

Mercedes Thompsonová 12.

Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

Smoke Bitten, 2020

Kniha Kouřový démon

levap
28.07.2021

Opět super počteníčko knihu jsem odkládala co to šlo protože vím že ji přečtu na ex a pak zase dlouho půst od takového dobrého čtení tak doufám že nebudu muset čekat moc dlouho na další

Luigi1
02.05.2021

Budu se opět opakovat ale za 5.Mám nutkání si pro velký úspěch celou sérii zopakovat

lucakuca
09.04.2021

Nic není nemožné! Dokonce ani to, co není možné! Drzá Mercy jako vždy a nebezpečí na každém rohu. Tleskám!

aneta147
29.03.2021

Zase skvěle, jedna z nejlepších sci-fi sérii co znám.:):)

Teredo
21.03.2021

Mercedes nikdy nezklame. Autorka má všechno skvěle promyšlené, postavy se chovají přesně podle toho, jak čtenár očekává a tak, jak je autorka vytvořila. Líbí se mi, že nevznikají zbytečné spory mezi Adamem a Mercy, kdy by se jí Adam snažil zbytečně chránit a kde by tajemství naopak zapříčinila větší katasfrofu, než kdyby si vše na rovinu vyříkali. Adam a Mercy fungují jako rovnocenní partneři a tak by to mělo být. Skvělá kniha.

Astane
23.02.2021

Bezvadná kniha, přečetla jsem ji opět velmi rychle a nemůžu se dočkat dalšího dílu. :)

Evule114
13.02.2021

Stylu psaní Patricie jsem naprosto propadla a skvěle si užila další díl. Moc se těším na pokračování. Taky doufám, že se dočkám toho, aby Mercy a Adam měli potomka. Necháme se překvapit...

gleti
25.01.2021

Briggs opět napsala kvalitní oddechovku, od níž má čtenář problém se odtrhnout.