Bouří prokletá

Jmenuji se Mercedes Athena Thompsonová Hauptmanová a jsem automechanička. A kojotí měňavkyně… A družka alfy vlkodlačí Smečky columbijského poříčí. Přesto by mě nic z toho nedostalo do maléru, kdybych před několika měsíci na mostě nepřevzala odpovědnost za bezpečí všech osob žijících na našem území. V tu chvíli mi to tak připadalo správné. Mělo to zahrnovat jenom hon na vražedné gobliny, zombie kozy a občas nějakého trolla. Místo toho začal být náš domov brán jako neutrální území, místo, kde mohou lidé bezpečně jednat s fae. Skutečnost je ale taková, že nic a nikdo není v bezpečí. A zatímco se generálové a politici pouští do křížku s faeskými Šedými pány, blíží se bouře a její jméno je Smrt. Jsme ale smečka a dali jsme slovo. Zemřeme, abychom ho dodrželi....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/414045/bouri-prokleta-bQA-414045.jpg 4.676

Mercedes Thompsonová (11.)

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print

Storm Cursed (2019)

Kniha Bouří prokletá

petulkapeta

parada akce začala dřiv než jsem čekala:) Knižky o Mercedes se čtou sami :)

PeJe

Přečteno za 2 dny - co dodat?

evik.sv

Velmi povedený díl...Mercedes nezklamala.Už se těším na další díl.

Fenris

Co se tak asi může říct? Patty prostě nezklame a já se děsím dne, kdy tato série skončí.

Pitbullka

Skvělé, akční, napínavé a čtivé.

kacaaba

Další úžasný díl. Jako vždy se to četlo samo, žádný mrtvý kout, pořád se něco dělo. Odkrylo to některé části z minulosti. Moc jsem se na něj těšila a teď zase dlouhé čekání na další :(

vterinka

Další skvělé pokračování o Mercy a její partě. Ačkoliv se jedná o 11. knihu, tak mě tato série vůbec nenudí. Nechybí tu akce, zápletka, láska, likvidace nepřátel a vše, co k tomu patří. Neměla by chybět žádnému fandovi této série. :-)

Teredo

Mercy je moje srdcovka, jakmile je nový díl, běžím do knihkupectví. A pořád neztrácí grády!