Božská potvora

Božská potvora https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/444230/bmid_bozska-potvora-9OI-444230.jpg 4 306 46

V sérii 2.5 Božský bastard, který se stane ženichem. Nevěsta, která vtrhne na rozlučku se svobodou. A jedna nezapomenutelná noc ve Vegas. Když Bennetta unesou jeho přátele do Vegas na víkend plný vylomenin a striptérek, jejich první zastávka nedopadne úplně tak, jak si představovali. Jejich plán na pánský víkend vezme za své, když se Bennett s Maxem chopí každé příležitosti, jak se tajně setkat s ženami, které milují. Ale když se plánování chopí zapřisáhle svobodný Will Sumner, tahle dvojka si uvědomí, že pokud se jim má podařit zdrhnout na další lasvegaské dostaveníčko, musí s ním začít spolupracovat, a ne se s ním přít. Chloe Millsová a Bennett Ryan z Božského bastarda jsou zpět a čeká je ještě jedno poslední žhavé vystoupení před svatbou – ale pokud všechno, co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas, možná už nebudou chtít odejít! V sérii jako 2.5 díl.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Bombshell , 2013

Nikkaa
21.12.2023 3 z 5

Přečteno za pár hodin,úmyslně jsem si koupila jen knihy kde je Chloé a Bennett...takže asi tak slabý průměr uvidíme jak na tom bude božská mrcha

Luciee113
28.11.2023 5 z 5

Milé překvapení. Myslela jsem si, že budu číst pokračování Sáry a Maxe a ono ejhle... Tuto knížku si zabral Bennett a Max. Kniha byla vtipná a nápaditá. Strašně moc se těším na Willa... myslím si, že to bude můj nej oblíbenec. Vlastně už je. A to jsem jeho knihu ani neotevřela.

zp87
03.02.2023 2 z 5

Nevěděla jsem, že jde o doplňkovou knihu. To je dost podstatné. Nenajdete zde prakticky děj, je to víkend vystřižený ze života zmíněných dvou párů. To, co v jiných knihách autorka pojmenuje třeba jako epilog, je tady celá (i když útlá) kniha. Erotika je zde fajn, sem tam se zaleskne vtip, není to špatné, ale obešla bych se bez toho.

1259
21.01.2023 5 z 5

Taková krásná, lech(tivá)ká novelka, která je během chvilky přečtená. To prostě můžu kdykoliv.

Katarzyny
15.01.2023 3 z 5

Tahle kniha se mi z těch doplňkových líbila zatím asi nejméně. Přečetla jsem ji sice celou ale musela jsem se dost přemáhat. Za mě moc zbytečně dlouho protahování děje. Každopádně zbytek série rozhodně dočtu.

Aveli
25.08.2022 2 z 5

Ze všech bonusovek, se mi tahle líbila asi nejvíc. Ale i tak musím říct, že oproti sérii prostě nic moc. Přijde mi, že se jen autorky snaží uměle natahovat děj na úkor kvality.

koki.veru
09.08.2022 4 z 5

Dle mého takový lehce vyšší průměr. Knížka nenadchne ani neurazí.

Lee7
02.08.2022 2 z 5

Pokud máte rádi sérii Božský, doporučuji přečíst hned, jinak knihy ztrácí elán a pointu. Jedná se spíš o protažení celého dění a nevím, taková je rozlučka …

Aranel15
15.02.2022 1 z 5

Tak tento díl mi přišel ještě hloupější než ten předcházející. Chlapi, kteří jedou na rozlučku se svobodou a celou dobu nemyslí na nic jiného než jak se zdejchnout a rozdat si to se svou partnerkou...

Ivanka83
17.11.2021 2 z 5

Dle mého názoru to byl úplně zbytečný díl.

princesse
08.11.2021 2 z 5

Tak nevím ... pro mě naprosto zbytečné. Zkrátka nic moc.

betule3
26.08.2021 2 z 5

První "bonusovka" se mi celkem líbila a její čtení jsem si užila, tohle mi už ale přišlo dost zbytečné. Jako taková jednohubka fajn, nemyslím si ale, že bylo zapotřebí vydávat to jako samostatnou knihu...

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Božská oddechovka na zpříjemnění večera nebo zahnání nudy..Božská potvora mě mile překvapila,protože v tomhle díle se objevila v hlavní roli i moje nejoblíbenější dvojice Max a Sára z 2. dílu série BOŽSKÝ (Božský cizinec)️️...samozřejmě základ je si přečíst Božského bastarda a Božskou mrchu jinak nemá moc cenu číst...strašně se těším na další pokračování..jinak knížka má málo stránek takže jsem ji přečetla ani ne za hodinu a půl ️️

Kristy.Seb
03.08.2021 3 z 5

Vsuvka mezi jednotlivými díly. Neurazí, nenadchne.

Ešína
25.07.2021 3 z 5

Další krátké pokračování božského bastarda, které neurazí ani nijak zvlášť nenadchne. Ale pro fanoušky této série to není ztráta času.

majka45
27.06.2021 3 z 5

četlo se to dobře, jen to bylo takové krátké a divně zakončené

whiolet
07.06.2021 3 z 5

Předvídatelný místy až komický děj, který se točí kolem rozlučky se svobodou ve které není nouze o sexuální scény.
Tohle je taková nenáročná jednohubka, neurazí, nenadchne, protože děj opravdu není žádná raketová věda :)

ErčaV.
09.05.2021 3 z 5

Kniha se pěkně četla a je to taková ta odpolední oddechovka.

adida
09.03.2021 3 z 5

Oddechovka ;)

Nika30
08.03.2021 3 z 5

(SPOILER) Orgie ve Vegas?? Dost předvídatelné pro rozlučku se svobodou. Další malá povídka k doplnění příběhu bastarda a Chloe . Lehce okořeněna příběhem druhého páru který se od sebe nedokáže také držet dál. Prostě povídka plná sexu