Božská potvora

Božská potvora obálka knihy
Mé hodnocení:

Božský bastard, který se stane ženichem. Nevěsta, která vtrhne na rozlučku se svobodou. A jedna nezapomenutelná noc ve Vegas. Když Bennetta unesou jeho přátele do Vegas na víkend plný vylomenin a striptérek, jejich první zastávka nedopadne úplně tak, jak si představovali. Jejich plán na pánský víkend vezme za své, když se Bennett s Maxem chopí každé příležitosti, jak se tajně setkat s ženami, které milují. Ale když se plánování chopí zapřisáhle svobodný Will Sumner, tahle dvojka si uvědomí, že pokud se jim má podařit zdrhnout na další lasvegaské dostaveníčko, musí s ním začít spolupracovat, a ne se s ním přít. Chloe Millsová a Bennett Ryan z Božského bastarda jsou zpět a čeká je ještě jedno poslední žhavé vystoupení před svatbou – ale pokud všechno, co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas, možná už nebudou chtít odejít! V sérii jako 2.5 díl....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/444230/bozska-potvora-9OI-444230.jpg 3.7133

Božský bastard 2.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Jota

Beautiful Bombshell, 2013

Kniha Božská potvora

adida

Oddechovka ;)

Nika30

(+ SPOILER) Orgie ve Vegas?? Dost předvídatelné pro rozlučku se svobodou. Další malá povídka k doplnění příběhu bastarda a Chloe . Lehce okořeněna příběhem druhého páru který se od sebe nedokáže také držet dál. Prostě povídka plná sexu

MilackovaN

Opět mi to na samotnou knihu přišlo málo, je škoda, že to vše není součástí jedné knihy... dávalo by mi to větší smysl.. Ale jako dopolední zpestření to ušlo..

lusitta05

Podľa mňa absolútne zbytočné, chvíľami až trápne. Teda mne sa to nepáčilo. Akási snaha, len aby sme nezabudli, aký majú úžasný sex a vzťah. Úplne nasilu predlžovanie.

dasa6695

Dobře napsané, jen mi tento díl pro celkovou sérii přišel trochu zbytečný.

preny
29.12.2020

Kniha byla vcelku dobrá, dobře se četla, ale děj tak nějak o ničem. Myslím, že znovu ji číst asi nebudu, na Božského bastarda nebo Cizince to byl slabý odvar.

lihate
17.12.2020

Tahle kniha byla bezva i přes to, že nebyla tak silná jako předchozí knihy. A svým způsobem si musím přiznat, že byla naprosto o ničem. Výlet do Vegas si všichni užívali a já se nad knihou několikrát vážně rozesmála. Dialogy mezi Bennettem a kýmkoliv dalším jsou kouzelné. Ale nikdy nepředčí rozhovory s Chloe, je zatraceně pohotová, má geniální způsob myšlení, smysl pro humor, mluví sprostě a přesto všechno dokáže být neuvěřitelně něžná, vášnivá a zranitelná. Myslím, že miluju paní Bennett Millsovou a její povahu.

Radka1727
27.11.2020

Dost mi to připomínalo film "Pařba v Las Vegas"- s tím rozdílem, že Benett neměl po pařbě do 6 do rána "okno" a ještě byl skvělý milenec. Těm, kteří nečetli Božského bastarda a Božského cizince se bude zdát, že je to " o ničem"........