Otevřený hrob ekniha

Mrtví neprozrazují tajemství… když jim nenasloucháš. Zavražděná žena s obličejem rozbitým k nepoznání, prázdný pohled směřující k nebi, z úst se jí sype hlína. A stovky much se slétají ke krvavé hostině. Výzkumné zařízení ve Westerley studuje rozklad lidských těl, jejími rezidenty jsou ti, co i po smrti chtějí posloužit vědě. A právě tady nalezne Kim Stoneová se svým týmem mrtvolu – ale čerstvou, o níž místní badatelé nemají tušení, kde se tam vzala. Po objevení druhé dívky, ponechané napospas smrti, s ústy naplněnými hlínou, je jasné, že Kim a její tým mají co do činění se sériovým vrahem. Ale kolik těl ještě leží někde pohozeno? A kdo bude další? Pak zmizí místní reportérka Tracy Frostová a věci naberou rychlý spád. Kim ale bude muset být rychlejší… než si vrahova pokroucená mysl vyžádá další život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383266/otevreny-hrob-44i-383266.jpg 4.61238

Případy Kim Stoneové / D.I. Kim Stone 4.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno (ekniha), Knižní klub

Play Dead, 2016

Kniha Otevřený hrob

Toledo

Nevím, co k této sérii ještě dodat, každý díl je prostě super a tento nebyl výjimka. Opět nečekaný zločinec a skvělý závěr. Doporučuji.

Adél784

Angelu Marsons považuji za nejlepší autorku krimithrillerů. Insperktorka Kim Stoneová je strašně sympatická a její dialogy s Bryantem jsou skvělé a vtipné. Kapitoly jsou krátké, obvykle maximálně na 5 stránek a čtenáře to nutí stále číst dál.
Pokaždé, když zvonil Kim telefon už jsem zase čekala nějaký zvrat v případu a většinou to tak bylo.:)
Na pachatele jsem měla od začátku podezření a na konec jsem měla vlastně pravdu...

Otevřený hrob rozhodně doporučuji, ostatně jako všechny díly z této krimisérie:)
5/5

DominaCZ

Nelíbilo, nezaujalo. Nejvíc mě zajímal ten výzkumnej ústav těch těl :)

akinomV

Další pěkný díl. Mám moc ráda interakci mezi Kim a Bryantem.

Šárka345

Nezklamala, paráda... Jdu na Pokrevní pouta :0))))

ilčidlo

Další napínavá detektivka v zajímavém prostředí

MatoPalkes

Dobré čítanie, trochu strašidelné, tretí diel to neprekonalo ale aj tak vysoký štandard. Teším sa na ďalšie knihy od autorky.

andrea7191

Zatím první kniha, kterou jsem nadšeně nepřelouskala během chvíle. Trochu mi vadilo, že inspektorka měkne, už to nebylo ono. Ostatní knihy měly spád, byly napínavé, ale tady mi to trochu chybělo. Neříkám, že je to špatné, ale za mě zatím nejslabší článek ze série.