kacaaba kacaaba komentáře u knih

Dívka, která věděla příliš mnoho Dívka, která věděla příliš mnoho Amanda Quick (p)

Jelikož tuhle autorku miluju a její starší knihy jsem četla už několikrát, nebojím se říct, že tohle bylo docela slabý. Jedna z mála knih od této autorky, kterou už číst nebudu. I její Fantasy příběhy z ostrova Rainshadow byli víc uvěřitelný než co se dělo v této knize.

16.05.2020 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

To byla síla, z toho příběhu až mrazí. Kniha se četla dobře, líbí se mi, že se Kim začíná otevírat a jejím chováním jsem se, oprodí prvnímu dílu, kdy mi byla chvílemi protivná, bavila. Už se těším na další příběhy a zároveň se děsím, o čem to bude.

12.05.2020 5 z 5

Zmizení perníkové princezny Zmizení perníkové princezny Alena Jakoubková

Kniha se mi hodně líbila, přečetla jsem jí za večer. Hodně jsem se nasmála. Je to trochu něco jiného než jsem u této autorky zvyklá, ale to je dobře, aspoň se neomrzí.

07.05.2020 5 z 5

Kodex lovce stínů Kodex lovce stínů Cassandra Clare (p)

Slibovala jsem si od toho trochu víc. Jak píše kindlova42, kdybych to četla dříve, možná by mě to nadchlo víc. I když ty připsané komentáře mě bavily.

30.04.2020 3 z 5

Hledám manžela…děti vítány Hledám manžela…děti vítány Alena Jakoubková

Kniha se mi moc líbila, určitě si přečtu znovu. Takové pohodové, odpočinkové čtení a i jsem se zasmála.

23.04.2020 5 z 5

Odříkaného manžela největší krajíc Odříkaného manžela největší krajíc Alena Jakoubková

Kniha se mi četla dobře, měla spád, nenudila jsem se, ale... tuto autorku mi hrozně doporučovala kamarádka, ale nemůžu říct, že by mě to tak moc vzalo, že bych sahala už po další. Je to jedna z knih, kterou jsem přečetla, ale vím, že už jí číst znovu nebudu.

16.04.2020 3 z 5

Rozbouřené vody Rozbouřené vody Danielle Steel

Takové neurazí, nenadchne. Četlo se mi to moc dobře, mělo to spád, dokonce jsem si poplakala. Není to žádný trhák, ale tokové příjemné počtení o osudu určitých lidí v určité sitaci.

10.04.2020 4 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Tak další skvělá knížka od této autorky. Líbí se mi že se tam objevila osoba z předchozích sérií. Teď už je aby vyšel poslední díl, už se nemůžu dočkat.

20.01.2020 5 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Tak tohle byl zase úžasný díl. Knížky této autorky jsou pro mě hrozně čtivé, tuhle jsem měla za den přečtenou, nemohla jsem se odtrhnout.

14.12.2019 5 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Příběh velmi zajímavý, překvapivé vyšetřování, ale pro mě nejslabší díl.

30.11.2019 4 z 5

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Úžasný závěr série. Moc se mi líbilo, jak se ve všech knihách promítají předchozí hrdinové a tento díl tomu nasadil korunu.

19.11.2019 5 z 5

Tak tady jsem plakala smíchy. Doma si o mě myslí, že jsem se zbláznila.

29.10.2019 5 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Tak je to pořád stejný. Vtip pokračování neztratilo a moc se mi to líbí.

29.10.2019 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Další kupa zábavy, přečteno jedním dechem za odpoledne. Hodně jsem se zasmála.

28.10.2019 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Nevěděla jsem, co od knihy čekat, ale že se takhle pobavím, tak to rozhodně ne. Nemohla jsem se od ní odtrhnout a tak nahlas jsem se nesmála ani nepamatuji. Úžasný, už beru do ruky další díl.

28.10.2019 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Další pěkná kniha. Pro mě díl od dílu lepší.

18.10.2019 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Tak konečně přicházím autorce k chuti. Její knihy se mi ze začátku četly hůř, protože vlastně první půlka představuje život hlavních obětí a podezřelých, a vyšetřuje se až v druhé půlce. V tomto díle jsem si uvědomila, že jsem ani jednou neprokoukla, kdo je vlastně vrah. Je to svým způsobem úžasné. Celou knihu přemýšlím, kdo a proč to udělal, aby to nakonec byl někdo méně známý a z úplně jiného důvodu, než o čem byl celý příběh. Prostě senzační.

05.10.2019 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Dlouho jsem se nemohla začíst, ale nakonec se mi to docela líbilo. Jsem zvědavá na další díly.

02.10.2019 4 z 5

Bouří prokletá Bouří prokletá Patricia Briggs

Další úžasný díl. Jako vždy se to četlo samo, žádný mrtvý kout, pořád se něco dělo. Odkrylo to některé části z minulosti. Moc jsem se na něj těšila a teď zase dlouhé čekání na další :(

11.08.2019 4 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Další úžasná kniha od této autorky. Už se hrozně těším na pokračování.

04.07.2019 5 z 5