Odříkaného manžela největší krajíc

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Poté, co ji opustí „největší láska jejího života“, zanevře Agáta na muže a rozhodne se budovat kariéru jako šéfredaktorka společenského časopisu a žít už navždy sama. Muže do svého života pustí jen občas, každého jen na jednu noc. Osamělost si nepřipouští, raději se vrhá do práce. Pak jednou, když hledá u rodičů v malebné chaloupce v Malé Úpě, kde vyrůstala, svůj rodný list, nalezne na dně šuplíku dopis, který napsala její sestra Laura, kterou nikdy nepoznala. Dopis je však datován více než deset let po Lauřině údajné smrti.....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424589/odrikaneho-manzela-nejvetsi-krajic-jcR-424589.jpg 3.841
Nahrávám...

Komentáře (18)

Kniha Odříkaného manžela největší krajíc

Allla9
02. dubna

Příjemné čtení, které navodí hezkou atmosféru.

tittanie
17.07.2020

Původně jsem si od autorky chtěla přečíst jinou knihu, ale tu jsem nesehnala, tak jsem sáhla po této knize. První dvě třetiny se mi líbily konec mě asi spíš zklamal.


Januli
30.06.2020

Začátek knihy mě příjemně překvapil a čekala jsem trošku jiný příběh než který se odehrál. Myslela jsem, že pro jednou autorka vynechá červenou knihovnu, ale nestalo se. Oddychovka na nedělní odpoledne.

Agida
28.06.2020

První kniha od této spisovatelky, na první pohled mě zaujala obálka. Byla to fajn oddechovka (což jsem od knihy očekávala), příběh Agáty a její rodiny, hezky se to četlo. Líbilo se mi kulinářské umění rodiny a recepty v knize. Jen tedy konec mi přišel hodně useknutý (celou dobu je vše docela dost dopodrobna popisováno). Mám svoje oblíbené autorky, které píšou super příběhy ze života (tady mi stále něco chybělo), ale někdy zkusím nějakou další autorčinu knihu.....

alnahu
11.06.2020

Příběhy ze života od této autorky čtu ráda připadají mi reálné-láska-nevěra-rozchod-to co přináší život.I v tomto příběhu Agáty to není jiné.Agáta vyrůstala na malém městě ,kde se nic neutají a tak se dozví o sestře,kterou rodiče vyškrtli ze svého života.Příjemné odpočinkové čtení.

Racík
16.05.2020

Dobré odreagování, hezké počtení, nemusíte přemýšlet. Kniha plyne, všechno je úžasné....
Jen jsem si při čtení, hlavně v první polovině, připadala, že čtu nějaké slohové cvičení. Věty mi připadaly hrozně těžce napsané. Nebylo to takové to plynutí textu, kdy se začtete a stránky vám přibývají samy. Druhá půlka už byla mnohem lepší, nebo jsem si zvykla.
Je to oddychovka a tak je k ní třeba přistupovat /např. hlavní hrdinka "dře" 10 hodin denně a jen tak bokem vyrábí majonézy, vaří kulinářské speciality, chodí se sestrou na vínko .../.

marwinmh
03.05.2020

Četlo se to lehce, žádné protahování, zdlouhavé popisování, ale ačkoliv mám dívčí/ženské romány, stejně jako šťastné konce ráda, tato kniha byla na můj vkus příliš přesazená a téměř všechny hlavní postavy v knize byly osoby krásné vzhledem i charakterem, nadaní, milující a milovaní, velkorysí atd. Přečteno, ale k tomu, abych sáhla po další autorčině počinu mě bohužel nepřesvědčila.

agatha65
02.05.2020

Příjemné čtení. Alenka Jakoubková mě nikdy nezklame :) Její příběhy vidíme všude kolem nás :)

1