kacaaba kacaaba komentáře u knih

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Nemůžu říct, že by se mi kniha nelíbila, ale vím, že už jí číst nebudu. Nijak mě nezaujala. Přišlo mi, že detektiv se tam objevoval jen okrajově. Měla jsem co dělat vnímat všechny ty zápletky, co se v knize objevili, a pak jejich hrozně stručný závěr.

26.11.2018 4 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Tak tento díl se mi líbil víc než Hypnotizér. Je pravda, že Linna je něco mezi Jamesem Bondem a Chuckem Norrisem, ale vtipně. Příběh pro mě trochu přitažený za vlasy, ale nenudila jsem se a vtáhl mě do děje. Jsem zvědavá na další.

26.11.2018 4 z 5

Jasným plamenem Jasným plamenem Patricia Briggs

Mám moc ráda knihy této autorky, ale tahle mi dala zabrat. Musím souhlasit s Nelly, že se mi četla asi nejhůř. Musela jsem se vracet, abych pochopila, větu...odstavec. Příběh nezklamal, dále se rozvíjí životy hrdinů z obou sérií. Už se nemůžu dočkat, až odhalí, kdo je jednonohý vlk :D

17.11.2018 4 z 5

Darker Darker E. L. James (p)

Pro mě lepší z jeho pohledu než z jejího. Přijde mi to méně ukňourané. Četlo se to moc hezky, už se těším na poslední díl, jak se srovnává s otcovstvím.

02.11.2018 4 z 5

Šťastná volba Šťastná volba Jayne Ann Krentz

Stará známá klasika, neurazí, nenadchne. Odpočinkové čtení na večer.
Mám moc ráda knihy této autorky, líbí se mi, že hlavní hrdinky jsi jdou za svým s nenechají si poroučet.

18.09.2018 4 z 5

Hledání příslibu věčnosti Hledání příslibu věčnosti Jennifer Probst

Tak tento díl zase nezklamal. Dost jsem se nasmála a zavzpomínala na předchozí knihy od této autorky. Doufám, že bude ještě nějaké pokračování nebo série, kde se objeví i tito hrdinové.

24.06.2018 5 z 5

Rodinný život Rodinný život Jayne Ann Krentz

Kniha se mi četla dobře, taková oddechovka na léto, rychlé, má to spád, žádné dramatické průtahy.

16.05.2018 4 z 5

Léčba Léčba Robin Cook

Začátek složitější, než jsem se poprala s tou Japonštinou, pak se mi to četlo moc hezky, napínavé odhalování případu, ale závěr mě zase zklamal jako u předchozího dílu. Byl tak nějak chudý, okleštěný.

12.04.2018 4 z 5

Město iluzí Město iluzí Amanda Quick (p)

Pro mě nejslabší díl, ale stejně se mi četl dobře. Tahle série neměla chybu. Jen bych chtěla ještě pokračování Jonesů a jejich spojenců v jakékoliv době.

10.04.2018 4 z 5

Půlnoční krystal Půlnoční krystal Amanda Quick (p)

Jak sem napsala u Stínů noci... Je vidět podle mého předchozího komentáře, jak se může názor po druhém přečtení změnit. Rozhodla jsem se, že si přečtu sérii Rainshadow a jelikož jsem detailista, musela jsem si přečíst znovu poslední díl série Zrcadlo a Paprsky snů, abych to měla celé ujednocené. A najednou mě to úplně vtáhlo do děje a teď už mi to nepřijde ani trochu divné :D Celou sérii jsem doslova zhltla a moc se mi to líbí. Asi jsem na to předtím nebyla připravená.

09.04.2018 5 z 5

Stíny noci Stíny noci Amanda Quick (p)

09.04.2018 5 z 5

Volání sirén Volání sirén Amanda Quick (p)

Kniha se mi moc líbila, jako celá tahle série. Je tam všechno, od romantiky, dobrodružství, Fantasy po detektivní příběh. Čte se to samo.

09.04.2018 5 z 5

Žhavá zóna Žhavá zóna Amanda Quick (p)

Další skvělé pokračování. Moc se mi líbí, jak se zde proplétají postavy jak ze série Společnost Arkány, tak Zrcadlo a Paprsky snů. Nemůžu se dočkat co bude dál, doufám, že Jones a spol se bude vyskytovat v dalších jejích knihách.

05.04.2018 5 z 5

Zátoka lží Zátoka lží Amanda Quick (p)

Tak tento díl se mi také moc líbil. Začíná to být čím díl tím víc zajímavější. Jsem zvědavá na pokračování.

04.04.2018 5 z 5

Ztracená noc Ztracená noc Amanda Quick (p)

Další úžasná kniha s fantasy romantickou a napínavou zápletkou . Kniha se mi četla dobře a moc se mi to líbilo.

04.04.2018 5 z 5

Děkuji, sestřičko... Děkuji, sestřičko... Hana Marie Körnerová (p)

Knihu jsem četla několikrát, moc se mi líbila. Čtivá, nenáročná oddechovka.

11.03.2018 5 z 5

Prosím vás, sestřičko Prosím vás, sestřičko Hana Marie Körnerová (p)

Knihu jsem četla několikrát, moc se mi líbila. Čtivá, nenáročná oddechovka.

11.03.2018 5 z 5

Zákrok Zákrok Robin Cook

Kniha se mi četla dobře, chvilkama mi to připomínalo Browna, kterého mám také moc ráda. Co mi vadilo bylo, že nedotáhl tažení za alternativní medicínou, která mě dost zajímala a to samé s ostatky se nezjistila pravda, což pro mě bylo zklamání. Takový nemastný neslaný závěr, který mě u tohoto autora velmi překvapil.

03.03.2018 4 z 5

V pravém světle V pravém světle Jayne Ann Krentz

Taková klasická Harlequnka, neurazí, nenadchne. Oddechové čtení.

01.03.2018 4 z 5

Ztráta & zrada Ztráta & zrada S. H. Kolee

Po přečtení předešlého dílu, se mi do pokračování moc nechtělo, ale musím říct, že jsem byla příjemně překvapená. Nebyla to žádná sláva, ale rozhodně jsem se u tohoto dílu tolik netrápila. Chvilkama se mi to i líbilo a nebyla jsem tolik naštvaná na hlavní hrdiny. Rozhodně se tímto pokračováním trochu zvedla laťka, ale rozhodně patří do kategorie knih, které si už nepřečtu.

27.02.2018 3 z 5