kacaaba kacaaba komentáře u knih

Papírová srdce Papírová srdce Claire Contreras

Tak druhý díl se mi líbil mnohem víc. Je to taková sladká romantika, ale mě se to líbí. Ráda utíkám k takovým příběhům od reality.

25.02.2018 5 z 5

Zkrocení bouřliváka Zkrocení bouřliváka Samantha Towle

Tak tento díl mě totálně rozsekal. Brečela jsem jak malé dítě, bylo to hrozně dojemný. Určitě se k těmto knihám vrátím.

25.02.2018 5 z 5

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

Kniha se mi moc líbila, taková hezká romantika protkaná humorem. Už se těším na druhý díl.

24.02.2018 5 z 5

Láska & lítost Láska & lítost S. H. Kolee

No...nevím jak začít. Asi tím, že jsem dočetla jen ze zvyku. Opravdu to byla "Strašná slátanina". Ty vztahové pochody a chování hlavních hrdinů byly chvilkama až nechutný. Romantického na tom nebylo snad vůbec nic. Skákalo se od jednoho tématu k druhému... další díl asi raději číst nebudu a to je u mě co říct, protože bývám dost zvědavá, jak co dopadne.

23.02.2018 2 z 5

Dlouhá noc Dlouhá noc Amanda Quick (p)

Tak zase úžasná Quickovka, po dlouhé době se mi její novější kniha moc líbila. Romantika s detektivní zápletkou.

20.02.2018 5 z 5

Kaleidoskop srdcí Kaleidoskop srdcí Claire Contreras

Kniha se mi líbila, taková klasická romanťárna. Jen mě chvílema štvalo, jak sebou nechává tak mávat, mám raději hlavní hrdinky, které mají trochu ostřejší lokty. :)

19.02.2018 4 z 5

Dýchej za mě Dýchej za mě Maya Banks

Pro mě takové odpočinkové romantické čtení s fantasy dramatickou zápletkou. Mě se to líbilo.

17.02.2018 4 z 5

Vyvolená Vyvolená J. R. Ward (p)

Další úžasné pokračování, jen mě štve, že je tam plno otevřených příběhů na které si zase budeme muset zase čekat :(

02.02.2018 5 z 5

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

Další úžasné pokračování. Nejdřív se mi do toho nechtělo, když jsem si přečetla anonci, protože po těch potokách slz co jsem prolila z Trezem a Selenou jsem na to neměla sílu. Ale kniha byla úžasná, jak píše Kakatja po prvních kapitolách, které mě přiváděli k infarktu... se mi líbila, zase prolínaní vztahů jiných členů "rodiny" a přátel, byl prostě úžasný. Teď se jdu vrhnout na poslední díl...teda asi nebude poslední :D

31.01.2018 5 z 5

Agonie Agonie Robin Cook

Další napínavý díl. Moc se mi líbilo, že se tu prolínalo více postav a ne jen Jack a Laurie, nemohla jsem se od knihy odtrhnout.

20.01.2018 5 z 5

Sametový dotyk Sametový dotyk Stephanie James (p)

Slabší kousek, ale na pohodový večer stačí. Neurazí nenadchne.

15.01.2018 3 z 5

Jednou provždy Jednou provždy Kiersten White

Závěr série překvapující, napínavý. Kniha se mi četla dobře, nenudila jsem se. Dokonce i slzička ukápla.

15.01.2018 5 z 5

Nikdo není bez viny Nikdo není bez viny Kiersten White

Kniha se mi četla dobře. Pravda, tento díl poněkud zdlouhavý, nic velkého se v něm neděje. Vykreslení předchozího dílu a nastartování k závěru.

15.01.2018 4 z 5

Zlodějka duší Zlodějka duší Kiersten White

Pro mě taková odpočinková literatura. Útěk do jiné reality. Líbilo se mi to, zase trochu jiný příběh.

15.01.2018 4 z 5

Hrej vabank Hrej vabank Emma Hart

Taková oddechovka, ale dost mě vzala za srdce a poplakala jsem si.

10.01.2018 5 z 5

Kritický bod Kritický bod Robin Cook

Další úžasná kniha tohoto autora. Moc pěkné pokračování vztahu Jacka a Laurie. Jen ten závěr mohl být trochu delší, aby se vědělo, jak všichni ti mafiáni dopadli. Už se těším na pokračování.

26.12.2017 5 z 5

Zaříkávání duchů Zaříkávání duchů Jayne Ann Krentz

Taková klasická harlequinka od této autorky a moc se mi líbila.

24.12.2017 4 z 5

Dlouhé ticho Dlouhé ticho Patricia Briggs

Další úžasná kniha, moc mě to bavilo. Doufám, že bude pokračovat a dozvím se víc o Zackovi a třínohém vlkovi. :D

22.12.2017 5 z 5

Hrej férově Hrej férově Emma Hart

Mě se kniha líbila, nic zápletkově dramatického, romantika s nahlédnutím do psychologie.

23.11.2017 5 z 5

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

Tento díl se mi líbil mnohem víc než ten první. Je pravda, že tam nebyl žádný velký zvrat, ale bylo to takové pohodové odpočinkové čtení, které rozhodně neurazí. I styl psaní se mi líbil víc, než u prvního dílu.

14.11.2017 5 z 5