Zlodějka duší

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Hrdinka románu Evie má velice zvláštní povolání: pracuje v Mezinárodní agentuře pro zadržování paranormálů. Běžně se vídá s upíry a vlkodlaky, její nejlepší přítelkyně patří mezi mořské panny a nová láska je vodouch - paranormál, který na sebe dokáže brát nejrůznější podoby. Nic na paranormálních tvorech ji nemůže překvapit a zaskočit. Paranormálové jí vlastně připadají normální a agentura jí nahrazuje rodinu, o kterou přišla. Trochu jí vadí, že je ochuzena o běžné radosti svých vrstevníků, ale vede vcelku spokojený život. To se však má brzy změnit. Paranormálové začínají z neznámých důvodů umírat a kolem Evie se začínají dít podivné věci. Potom se na scéně objeví Zlodějka duší a Evie jde o život… Napínavý příběh, v němž se prolíná svět lidí a nadpřirozených sil, je plný dramatických scén, ale nepostrádá ani humor....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94948/zlodejka-dusi-94948.jpg 3.8469
Série:

Paranormálové 1.


Žánr:
Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)
Originální název:

Paranormalcy, 2009


více info...
Nahrávám...

Komentáře (74)

Kniha Zlodějka duší

Kamča435
04.04.2022

Čtivé.

caldap
27.12.2021

Pěkný příběh spíše pro mladší generaci, ale dobré na pohodové čtení.


petrzel
22.09.2021

Perfektní příběh ,krásná oddechovka.

Luigi1
27.05.2021

Opět pěkné téma(pro mě).S Evii jsem dostál do který mě bavil a s chutí jsem si početl.Musím schánět další pokračování abych nestratil napětí toho děje.Moc se mi líbí děj i obálka.

Pulp_catastroph
25.07.2020

Ále, tohle bylo moc pěkné počteníčko. Fantasy, science - fic, originální potvůrky, upíři, lidský chameleon. Nehci peníze zpátky (vlastně jsem knížku mělá půjčenou).

Agrim
08.06.2020

Nebylo to špatné.

elfinkaa97
03.12.2019

Četla jsem to už asi potřetí a přestože to nepatří vyloženě k mým nejoblíbenějším fantasy sériím, má to své kouzlo. Miluju svět Evie, líbí se mi, že pro jednou jsou víly ty záporné, líbí se mi pohled na světoznámé příšery, jako jsou upíři, nebo vlkodlaci. Je to jednoduchá oddechová četba ke které se velmi ráda vracím. :)

Nikiny
05.10.2019

Jak bylo řečeno v komentáři níže, tato kniha byla velmi jednoduše napsaná, až mě to nebavilo. Dvě hvězdičky dávám jen za ten nápad (spoiler: vidět přes mimikry paranormálních bytostí a být jediná, která to dokáže... aspoň ze začátku... je celkem zajímavý nápad), ale jinak to byla dost nudná kniha s očekávanými zápletkami... Doma mám ještě zbylé dva díly... No jo, taky to dočtu, prostě mi to nedá a nemám ráda nedočtené série (když nepočítám Padesát odstínů... to nedočtu ani kdyby mě někdo nutil :D)

1