Kaleidoskop srdcí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Estelle se zvolna vynořuje z kalných vod tragédie, kterou pro ni byla předčasná smrt snoubence. Vrací se k práci ve své umělecké galerii, prodává dům, kde jí Wyatta všechno připomíná, znovu navazuje společenské styky… a vtom se po letech setká s Oliverem, nejlepším přítelem svého bratra, jenž byl její první velkou láskou. Před časem jí zlomil srdce, když ji bez vysvětlení opustil; podlehne Estelle chemii, která mezi nimi zjevně stále funguje? A zklame ji Oliver podruhé?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274207/big_kaleidoskop-srdci-8r9-274207.jpg 4303
Série:

Srdce 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Kaleidoscope Hearts, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (61)

Kniha Kaleidoskop srdcí

moma08
31.12.2021

I když jsem občas nechápala hlavní hrdiny a jejich myšlenkové pochody, tak to nebylo zas tak špatně čtení. Ale jo, mě se to i líbilo.

AniDi
10.03.2021

Nechápu to poměrně vysoké hodnocení, dle mého pěkná blbost. Snad se mi ještě nestalo, že by mě tolik vytáčeli hlavní hrdinové. A to "velké" tajemství, co se stalo v minulosti bylo až trapné. Je mi líto času, který jsem mohla věnovat hodnotnější knize.


gnocchi
19.12.2020

80% ?? Tak tentokrát nevím, za co je 80%. Knihu jsem přečetla, ale pořád jsem čekala nějaký děj. Vždy, když to vypadalo, že se autorka pouští i do něčeho jiného než věčné popisování rande nerande a fňukání hlavní hrdinky, děj nerozvedla. Např. proč byl Oliver v nemocnici smutný, nebo tajemně působící zmínka o stálých odjezdech bývalého snoubence Wyatta .
Dávám tři hvězdičky, ale sama nevím proč.

Damonka12
28.10.2020

určitě existují lepší knihy ve svém oboru.

NewKiddo
19.10.2020

Někdy se mi stalo, že jsem se ztrácela v textu a musela třeba některé dialogy číst znovu. Možná je to jen špatným překladem, takže to tu úplně hodnotit nebudu. Děj knížky je jednoduchý a krásný. Nebylo to žádné přehnané srdcervoucí vyrovnávání s minulostí, jak jsem si myslela. Klidné počtení na volné chvíle... doporučuji.

tynka65
08.10.2020

Na životě je zajímavé to, že nikdy nevíte, kdy vám předvede něco, co vás zasáhne tak hluboko, že se nedokážete ubránit VDĚČNOSTI za všechno... i za to špatné.

.... Přesně tahle myšlenka, mi jde hlavou už od posledního ledna. Jen ne v tak krásně sofistikované podobě. Myslím, že mi jen autorka přečetla myšlenky a vložila je svou rukou na papír... Vděk a skromnost na tom bychom měli všichni zapracovat. Já u sebe začala už v lednu....

Krásná knížka, s krásným poselstvím, že i to špatné vás může v životě posunout k něčemu dobrému a krásnému, a že za svůj život zodpovídá každý sám. A on dál plyne, i když my stojíme na místě a ztrácíme čas.
Tak si ho nenechme protéct mezi prsty...

Haňulec
18.09.2020

Velmi zajímavá kniha, která má poutavý děj od začátku do konce, až si člověk na konci knihy řekne "sakra kde mám ten druhý díl" :-D. Mohu jen doporučit.

Myška43
04.08.2020

Na životě je zajímavé to, že nikdy nevíte, kdy vám předvede něco, co vás zasáhne tak hluboko, že se nedokážete ubránit vděčnosti za všechno...i to špatné. Téma miluji sestru svého nejlepšího kamaráda není sice originální, už jsem pár knih přečetla, přesto dávám plný počet. Je to velice pěkně napsaný příběh plný lásky.

1