Rozbouřené vody

od:


KoupitKoupit eknihu

Ellen Whartonová je rozhodnutá odletět do New Yorku stůj co stůj, a to i navzdory varování meteorologů před blížícím se hurikánem. Má zde navštívit svou matku, ale důležitějším, byť tajným důvodem je setkání s někým úplně jiným. Bankéř Charles doufá, že se mu podaří uvidět své dvě malé dcerky, které zde žijí u jeho bývalé manželky. A mladá lékařka Juliette pracuje v nemocnici na pohotovosti. Když hurikán udeří, budou muset všichni opustit své plány a utkat se s živelnou pohromou, jejíž sílu podcenili. Jim i jejich blízkým totiž půjde o život....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/374230/rozbourene-vody-oDc-374230.jpg 3.913
Orig. název:

Rushing Waters (2016)

Žánr:
Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Přidat komentář
knihovnička007
03. ledna

Pořád přemýšlím, jak tuhle knihu ohodnotit. Steelová prostě neumí takový žánr. Četla jsem více jejich knih, ale tohle mi od ní nesedí. Hurikán v NY je zajímavé téma, pořád jsem čekala jak to bude eskalovat, ale čekala jsem zbytečně. Málo přímých vět, spoustu popisků a (pro mne) zbytečných informací. Stále opakování podobných vět, slov... Nevím, připadá mi, že už se vypsala. Ale je to jen můj názor. Škoda, čekala jsem víc.

evask
19.09.2018

Já jsem to teda, na rozdíl od předchozí čtenářky, dočetla, ale je to jak scénář k romantickému filmu. Vzala jsem to “zrychlenou formou”, každý druhý řádek. A nakonec všechno dobře dopadlo ...
Tento styl psaní mně nesedí.

Pavouček2
14.09.2018

No, téma by bylo dobré, kdyby to nevypadalo, jako by to psala žákyně deváté třídy! Jsem v půlce a nevím zda to mám vůbec dočíst, ten styl jak píše mi prostě jde na nervi.

Nakonec nedočteno.

alnahu
17.07.2018

Další čtivá kniha od této oblíbené autorky. Tentokrát příběh začíná v New Yorku ,kde řádí hurikán Ophelia , kde je uvězněno šest rozdílných lidí s dalšími milióny obyvatel města. A s životními příběhy těchto šesti lidí se setkáme v této knize. Dobré čtení.

Autor a jeho další knihy

Danielle Steel

Danielle Steel
americká, 1947

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených1x
v Přečtených24x
v Knihotéce12x
v Chystám se číst29x
v Chci si koupit11x