Léto divokých květin

Zoe stojí před těžkým rozhodnutím: Život jí má zachránit velice riskantní operace. Spontánně se rozhodne vrátit do Cornwallu, kde zažila před čtrnácti roky hrozné neštěstí a svou nejhorší noční můru. Chce konečně vyjasnit tajemství onoho léta. Setká se znovu se svou velkou láskou Jackem, znovu pojme naději na život po jeho boku. Stíny minulosti ale hrozí, že zničí i její budoucnost…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/380562/leto-divokych-kvetin-luP-380562.jpg 4.257
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

Wildblumensommer (2017)

Kniha Léto divokých květin

kaja77

No tak trochu holčičí sci-fi. číst se to dalo, ale naivita neuvěřitelna

broskev28

Milá a odpočinková kniha, ve které vše spěje ke šťastnému konci. A dál nepokračuj, dokud nemáš knihu přečtenou!
Ti, kteří kdysi udělali chybu, si to uvědomí a napraví, co se ještě napravit dá. Dědic šlechtického rodu, dvaatřicetiletý, mužný, pohledný a kupodivu stále svobodný právník, rychle pochopí, že v rozvedené matce tří dětí nalezl to, co už tak dlouho hledá. Nepřející otec a manžel ženy postižené A. chorobou pochopí, že ona ho stále potřebuje, a začne ji navštěvovat. A konečně plně zaměstnaná firemní manažerka, donucená svým zdravotním stavem k pracovní přestávce, se vydá zjistit pravdu o smrti svého bratra. Najde přitom svou starou lásku, překoná zdravotní problémy a vrací se do života s novou rodinou.
Hotová Rosamunde Pilcherová, zdá se. Ale proč ne, čte se to dobře a lehce, a šťastné konce máme přece všichni rádi, no ne?

Maruš.D

Krásná kniha!! Tak jako Příběh srdcí mne i tato dostala! Dva příběhy v jednom my přišlo jako bonus. Oba jsou velmi procítěné, krásně napsané. U příběhů jsem se nenudila a ani nepřeskakovala řádky, což je pro mě v knize velmi důležité. Já bych si snad jen přála aby těchto knih bylo více! :-)))

avalonek

Moc krásné čtení.Sice autorka trošku změnila styl psaní,ale to ničemu nevadí,čtení vždy stojí za to..

hapac

Milé, pěkný příběh, zkrátka prima odpočinkové čtení.

JanickaP

Krasna knizka. Ani nevim, co vic napsat. Fakt me to dostalo.

kacaaba

Od této knihy jsem se nemohla odtrhnout. Četla jsem až do rána. Další krásný romantický příběh.

Rind

Nejklasictejsi klasicka cervena knihovna se vsim vsudy :-)

Kathryn Taylor

Kathryn Taylor