Léto divokých květin

Léto divokých květin https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380562/mid_leto-divokych-kvetin-luP-380562.jpg 4 179 47

Zoe stojí před těžkým rozhodnutím: Život jí má zachránit velice riskantní operace. Spontánně se rozhodne vrátit do Cornwallu, kde zažila před čtrnácti roky hrozné neštěstí a svou nejhorší noční můru. Chce konečně vyjasnit tajemství onoho léta. Setká se znovu se svou velkou láskou Jackem, znovu pojme naději na život po jeho boku. Stíny minulosti ale hrozí, že zničí i její budoucnost…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Wildblumensommer , 2017

lusitta05
20.09.2020 3 z 5

Celkom fajn kniha, taká oddychová romantika. Je plno ďaleko horších kníh.

Jenny055
23.06.2020 3 z 5

Keď som mala dvadsať, tak som knihy tohto druhu hltala, teraz to už nie je čítanie pre mňa. Knihu som zvolila kvôli čitateľskej výzve a som rada, že to mám za sebou.

kalinka99
08.05.2020 5 z 5

Příběh pěkně plynul a byl zasazen do prostředí krásné Cornwallské přírody.

pifffka
19.02.2020

Pro mě první a poslední román pro ženy. Ač žena, tak tyto knihy rozhodně nejsou pro mě.

Miretti
02.01.2020 5 z 5

Velice příjemná oddychovka se špetkou pomyslných kostlivců z minulosti. Děj příjemně plyne, nejsou zde hluchá místa a ač tušíte, jak to celé dopadne , četbu si užijete.

Katerina015
30.10.2019 5 z 5

Moje první kniha od autorky a velmi se mi líbila. Byla to krásná, čtivá a oddechová kniha. S krásným a silným příběhem. Rozhodně ideální kniha na léto, ale také na klidné podzimní večery při svíčce. Upřímně posledních pár stránek jsem se bála číst... Bála jsem se co přijde... :-)
Vážně mě moc bavila a těším se na autorčiny další knihy :-)

Frupet
28.10.2019 4 z 5

Bylo nebylo, ve dvou odlišných místech, žily dvě odlišné ženy, které byly dávno, předávno kamarádkami. Životní kotrmelce jejich životy zase svedly dohromady a jak už to v pohádkách bývá... pozor spoiler... byla ne jedna, ale rovnou dvě svatby.

mariva
09.09.2019 5 z 5

Knížka se výborně četla, z romantického příběhu dýchala atmosféra cornwallského pobřeží. Děj byl sice předvídatelný, ale bylo to báječné odpočinkové čtení.

JessieEx
25.07.2019 3 z 5

2,5*
Původně jsem od knihy neočekávala vůbec nic, takže po otevření a pár prvních stránkách jsem byla mile překvapena a těšila se na rozvíjející příběh. Bohužel ale jsem se moc nedočkala, bylo to dost prvoplánové a předvídatelné, hodně tuctová lovestory, kterak Zoe najdou aneurysma a ona se rozhodne zkrátit čekání na operaci výletem do Cornwallu, kde před 14 lety tragicky zemřel její bratr. S kamarádkou z dětství si vymění domy a tak zatímco Zoe v Cornwallu potkává svoji dávnou velkou lásku Jacka, Rose se v Zoeině vile v Londýně seznamuje se sympatickým právníkem. A dál už to jede podle klasického scénáře. Knížka neurazila, ale taky nenadchla. Místy jsem se ke čtení skoro nutila, ale nakonec jsem se začetla a uteklo to, za to ty hvězdičky :)

Mermaida
22.07.2019 4 z 5

Krásný romantický příběh přímo šitý na léto.

Kalima206
05.06.2019 5 z 5

Tak tento romantický příběh se mi opravdu hodně líbil a dokone byl i takový, relativně uvěřitelný.

Četla sem každou volnou chvíli, dokonce sem si na konci i pobrečela a prostě fajn oddchovka na léto :D

kaja77
23.04.2019 3 z 5

No tak trochu holčičí sci-fi. číst se to dalo, ale naivita neuvěřitelna

broskev28
11.04.2019 3 z 5

Milá a odpočinková kniha, ve které vše spěje ke šťastnému konci. A dál nepokračuj, dokud nemáš knihu přečtenou!
Ti, kteří kdysi udělali chybu, si to uvědomí a napraví, co se ještě napravit dá. Dědic šlechtického rodu, dvaatřicetiletý, mužný, pohledný a kupodivu stále svobodný právník, rychle pochopí, že v rozvedené matce tří dětí nalezl to, co už tak dlouho hledá. Nepřející otec a manžel ženy postižené A. chorobou pochopí, že ona ho stále potřebuje, a začne ji navštěvovat. A konečně plně zaměstnaná firemní manažerka, donucená svým zdravotním stavem k pracovní přestávce, se vydá zjistit pravdu o smrti svého bratra. Najde přitom svou starou lásku, překoná zdravotní problémy a vrací se do života s novou rodinou.
Hotová Rosamunde Pilcherová, zdá se. Ale proč ne, čte se to dobře a lehce, a šťastné konce máme přece všichni rádi, no ne?

Maruš.D
10.04.2019 5 z 5

Krásná kniha!! Tak jako Příběh srdcí mne i tato dostala! Dva příběhy v jednom my přišlo jako bonus. Oba jsou velmi procítěné, krásně napsané. U příběhů jsem se nenudila a ani nepřeskakovala řádky, což je pro mě v knize velmi důležité. Já bych si snad jen přála aby těchto knih bylo více! :-)))

avalonek
10.04.2019 5 z 5

Moc krásné čtení.Sice autorka trošku změnila styl psaní,ale to ničemu nevadí,čtení vždy stojí za to..

hapac
08.04.2019 4 z 5

Milé, pěkný příběh, zkrátka prima odpočinkové čtení.

JanickaP
25.03.2019 5 z 5

Krasna knizka. Ani nevim, co vic napsat. Fakt me to dostalo.

kacaaba
18.03.2019 5 z 5

Od této knihy jsem se nemohla odtrhnout. Četla jsem až do rána. Další krásný romantický příběh.

Rind
18.03.2019 3 z 5

Nejklasictejsi klasicka cervena knihovna se vsim vsudy :-)

alzbeta4340
21.02.2019 4 z 5

Zoe čeká náročná operace a ona ještě před ní odjíždí na místo, kde prožila první velkou lásku, ale kde také tragicky zemřel její bratr. Není si jistá, kolik jí zbývá času a chce znát odpovědi....
Příběh se dotýká vážných témat, ale je psán bez sentimentu a vyloženě odpočinkově. Není to žádná velká literatura, ale pěkný příběh k relaxačnímu čtení.

Cornwall

Kathryn Taylor