Hříšnice

Náhodné setkání mladé vdovy s dluhy na krku a zatvrzelého mizery s hraběcím titulem nemůže skončit jinak než vášní, která jim vyrazí dech… Diane, hraběnka z Cameronu zůstala po smrti manžela opuštěná, bez prostředků a v cizí zemi. Když tahle kráska s havraními vlasy málem propadne beznaději, potkává Olivera Warrena, markýze z Haybury. Flirtující a nebezpečně přitažlivý Oliver je pro Dianu vším, čím pro ni manžel nebyl. Jejím přáním je alespoň na chvíli okusit pravou vášeň a užít si život. Utajený románek s Oliverem v ní probudí smyslnost a touhu… ale když ji milenec opustí, jediné, co Diane cítí, je nenávist a touha po pomstě! Hraběnčin návrat do Londýna vyvolá ve společnosti rozruch. Najde si nového bohatého manžela, aby ji zabezpečil? Nebo bude truchlit a utápět se v žalu? Její rozhodnutí všechny překvapí – Diane totiž plánuje, že v rodinném sídle založí exkluzivní klub pro pány. Nikdo však není proměnou hraběnky šokován víc než Oliver. Přestože hrozí, že Diane prozradí jeho tajemství, Oliver se rozhodne jí pomoci. Notorický hráč a sukničkář markýz z Haybury vloží své jmění do riskantního podniku, aniž by si uvědomoval, že ve hře je mnohem víc… Tentokrát je totiž v ohrožení jeho srdce!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/344249/hrisnice-bVC-344249.jpg 3.516
Série:

Nemravné nevěsty (1.)

Originální název:

A Beginner's Guide to Rakes (2011)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Baronet
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Přidat komentář
Samira
včera

Suzanne Enoch má nesporný talent a její knihu V moci lásky musím v žánru hodně vyzdvihnout. Doufala jsem, že první kniha nové série bude podobným milým a výborně napsaným a hlavně jiskřivým dílkem.
Potenciál určitě má, i když celá zápletka je značně nereálná, ale to bych jí dejme tomu v rámci žánru odpustila. Bohužel v ději nenajdeme kromě otevření klubu a vztahu hrdinů jiné zvraty či děje a hlavní dvojice knihu samotná neutáhne. A to hlavně proto, že nejsou oba až tolik sympatičtí a také jim to prostě mezi sebou moc nejiskří.
Průměrné čtení, které nebylo úplně špatné, ale ani zdaleka neoslní!

mikika
včera

tentokrát skvělá knížka, jiskřivé dialogy, silná hrdinka a frajer, který se jí musí kapku podvolit... fajnové čtení.

Ditules
17. října

Nějak mě ty nové série nebaví...

lenka9778
03. října

Za mě si myslím, že nová série od S.Enoch bude takový čerstvý vítr v jejím stylu psaní, a vším co doposud uvedla. I přes to jsem měla hlavně ze začátku pocit, jako kdybych spíš četla ale knihu od N. Jordan. S. E. nikdy neměla své knihy tolik protkané erotikou, jako její kolegyně.

havrmoni
28. září

Jak mám knihy od této aurorky ráda a jak jsem se těšila na novou knihu,tak jsem zklamaná. Chování hl.hrdinky mě dost rozčilovalo. Hrdina tentokrát taky žádný velký sympaťák. Prolog se mi líbil a čekala jsem,že i potom to bude ve formě škádlení a rýpání a tak. Jenže hrdinka navzdory tomu,že se jevila slibně,měla zvláštní chování a jednání.