Příběh srdce

Příběh srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392631/bmid_pribeh-srdce-ePk-392631.jpg 4 186 57

Cara Connellyová se v létě vrací do hotelu rodičů v malém městečku v irském hrabství, aby pomohla s přípravami na svatbu svého bratra. Cestou ji však zastihne nečas a musí vyhledat přístřeší v domě osaměle žijícího muže. Mlčenlivý Liam vzbudí okamžitě její zájem. Co skrývá ten atraktivní, jizvami poznamenaný muž? Cara se snaží poznat Liama blíž mimo jiné i proto, že ji kontakt s ním odvádí od smutku nad ztrátou sestry, která zemřela před lety při požáru stodoly. Brzy už nedokážou Cara ani Liam své city zapřít, když vtom se Cara dozví, že právě Liam je podezřelý, že zavinil sestřinu smrt. Cařin svět je rázem vzhůru nohama... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Wo mein Herz dich findet? , 2018

KatieKuli
14.04.2024 4 z 5

Knihu hodnotím jako pohodové víkendové čtení, takovou milou odpočinkovou jednohubku.
Sourozencům Caře a Patrickovi se před 6 lety změnil kvůli smrti sestry život. On zůstal v rodinném hotelu pomáhat rodičům a ona začala "místo sestry" studovat práva. Když se vrací domů, má menší nehodu a pomůže jí osamělý Liam, který si lidi drží od těle. Caru zaujme a snaží se přes jeho "zdi" proniknout.
Patrick se mezitím připravuje na svatbu, o které má stále pochybnosti. Cara navíc nabídne práci v hotelu své blízké kamarádce (a Patrickově dávné lásce) Amy, která přijíždí i se svým malým synem.
I když je celou dobu jasné, jaký bude mít příběh konec, je zábavné sledovat, jaká cesta k němu vede.

bezzink
25.03.2024 4 z 5

Velmi mily a ctivy pribeh. Neuskodil by ovsem propracovanejsi dej, kdyz se jedna dokonce o dva pary. Bylo to hodne, hodne oddechove, takove na povrchu, bez hloubky. Trefne to tu nekdo popsal, jako nemecky romanticky film. S cimz tedy souhlasim. Kazdopadne ale na to, ze mam rada v romantarnach humor a slovni prestrelky, tak tady mi to vubec nechybelo. Takze to ve vysledku muzu doporucit.

cukrovka
08.03.2023 5 z 5

Romantika s předvídatelným dějem. Čtivé a oddechové.

Ann98
14.12.2022 5 z 5

Moc pěkná kniha. Romantická, ale zároveň napínavá. Kniha má pěkný konec. Trošku zamotaný, trošku nečekaný, ale vše se v dobré obrátí. Příběh je milý, plný lásky, ale i smutku. Líbilo se mi, že se dějová linka točila kolem obou sourozenců a jejich srdečních záležitostí. Pro romantické duše naprosto ideální volba. Ano, příběh je předvídatelný .. ale? Vždyť o co jde. Pokud si člověk chce víceméně odpočinout a nemuset přemýšlet, je tato kniha ideální volbou.

Rapeh
05.12.2022 4 z 5

Čtivá, kniha, plná romantiky, napětí. Některé dějové linky se dali předvídat ( předpokládat).Krásné oddechové čtení

LaBobule
21.10.2022 5 z 5

Krasny romanticky pribeh, ktery postupne rozpleta slozitou situaci. Je to o 3 sourozencich resp. 2, kdy kazdy si prochazi nelehkymi chvilkami. Oteviraji se stare rany, ktere ani cas nezahojil. Krasne je zde vykresleni, jak pomluvy, nespravedlnost a lidske domnenky dokazi znicit lidsky zivot. Cara - hlavni hrdinka byla skvele. Neverila klepum a dobre udelala. Jeji bratr Patrick tez prochazel tezkym rozhodovanim, nastesti poslechl hlas srdce. Knizka se cte uplne sama, ve strehu vas drzi rychly spad a dramaticke chvilky.

moma08
04.06.2022 4 z 5

Byl to krásný romantický příběh, ve kterém vystupují hned dva páry, což mě mile překvapilo. Musím říct, že mi byli všichni aktéři příběhu velice sympatičtí.
Kniha byla čtivá a jakmile jsem jí začala číst, chtěla jsem vědět, jak to dopadne.

hana1039
05.04.2022 5 z 5

Krásný, milý příběh pro relax, taková červená knihovna...

Luciska13
18.03.2022 5 z 5

Skvělý příběh. Sice už na začátku máte představu, jak to všechno skončí, ale i tak, nebo možná právě proto jsem se nemohla od knížky odtrhnout. Neustále jsem čekala na stránku, kde se tajemství už konečně provalí a kladla si otázku, jak budou hrdinové reagovat? Opravdu můžu doporučit.

Mondaika
14.03.2022 2 z 5

Pěkný příběh. Mně osobně však trvalo se začíst a unést se dějovou linkou.... Už po pár stránkách jsem měla představu jak příběh skončí... Všechny zápletky jsou prostě průhledné hned čtenář si je strašně rychle rozluští např. Kdo je Charlieho otec....hlavní hrdinka se mi také líbila

georginaa
22.09.2021 5 z 5

Od této autorky jsem četla již více knih a vždy byly pěkné. Těšila jsem se na tento román a vůbec mě nezklamal. Bylo tam opět plno lásky, ale i smutku. Líbilo se mi, že se tam odehrávala láska mezi bratrem, pak mezi sestrou a hlavně, že si nevzal tu uječenou Jessiku, která mě fakt lezla na nervy. Jenže bez takové záporné role, by to zase nebylo ono. Vždy tam něco musí být, abyste mohli fandit těm ostatním. Hlavně škoda, že to nemá pokračování.

munka
16.06.2021 4 z 5

Pekný romantický príbeh, oddychovka po ťažkom týždni.

hana1105
19.03.2021 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Příběh zaujal hned po otevření knihy.

Jaruš71
26.01.2021 5 z 5

Pěkný příběh, čte se samo na jeden zátah.

Lofda
19.01.2021 3 z 5

Od autorky to není první knížka, ale tentokrát jsem asi trošku zklamaná. Hezké čtení, ale všechny ty zápletky byly průhledné a jasné od samého začátku. Bohužel pro mě úplně všechny, mám ráda aspoň nějaké překvapení. Pohodová oddychovka, ale tady asi opravdu rychle zapomenu o čem byla. Škoda.

Kudík
20.11.2020 5 z 5

(SPOILER) Moje první kniha od této autorky a dostala jsem přesně, co jsem čekala, co prozrazovala anotace, a i naznačil název. Zvládnuto za jeden klidný večer, kdy jsem si užila příjemnou dávku romantiky a min. dramatu, i když ztráta Isabel a soviček zamrzí. Z hlavních hrdinů ústřední dvojice a trojice se mi nejvíc zamlouvala Cara. Jinak celkově zápletka ohledně Charlieho mi byla jasná dříve, než to objasnila autorka, ať už náznaky či jen informací o jeho věku. Celkově hodnotím 4,5*, ale za Whiskyho zaokrouhluji nahoru.

lusitta05
15.09.2020 5 z 5

Pekný, romantický príbeh,ktorý sa dobre čítal, páčili sa mi oba páry. Takže som knihu neodložila, dokiaľ nebol koniec.

Myška43
14.09.2020 5 z 5

Nádhera, přečteno na jeden zátah, nešlo přestat. Jedna kniha, dva láskyplné příběhy, samozřejmě oba se šťastným koncem, co víc si přát? Pro romantické duše ideální kniha.

tatafa
12.09.2020 5 z 5

Romantická knížka , která dokáže vyléčit řadu srdečních zranění, je velice čtivě napsána a přináší i řadu míst k zamyšlení :) Prostě ideální romantický příběh, přesně takový, jaký mám ráda. :)
Vřele doporučuji k přečtení :)

narisa
09.07.2020 5 z 5

Příběh pěkný a milý. Kniha mě zaujala anotací, trochu mi to připomínalo Archera (Mia Sheridan), ale pak mě překvapilo, že kromě začátku se vlastně v knize odehrává příběh dvou vztahů, nejen Cary a Liama, ale také Cařina bratra Patricka a Amy. Na tom není nic špatného, ale kniha byla poměrně krátká, a tak se na oba páry dostalo málo. Hlavně jsem čekala, že Cara a Liam tam budou více, ale bylo to tak 50 na 50. Podle mě to chtělo delší a propracovanější příběh. Ale i tak moc pěkné. Tak 4,5*.

milostné romány Irsko jizvy

Kathryn Taylor