Příběh srdce

Cara Connellyová se v létě vrací do hotelu rodičů v malém městečku v irském hrabství, aby pomohla s přípravami na svatbu svého bratra. Cestou ji však zastihne nečas a musí vyhledat přístřeší v domě osaměle žijícího muže. Mlčenlivý Liam vzbudí okamžitě její zájem. Co skrývá ten atraktivní, jizvami poznamenaný muž? Cara se snaží poznat Liama blíž mimo jiné i proto, že ji kontakt s ním odvádí od smutku nad ztrátou sestry, která zemřela před lety při požáru stodoly. Brzy už nedokážou Cara ani Liam své city zapřít, když vtom se Cara dozví, že právě Liam je podezřelý, že zavinil sestřinu smrt. Cařin svět je rázem vzhůru nohama...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392631/pribeh-srdce-ePk-392631.jpg 4.2140

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Wo mein Herz dich findet?, 2018

Kniha Příběh srdce

munka

Pekný romantický príbeh, oddychovka po ťažkom týždni.

hana1105

Přečteno jedním dechem. Příběh zaujal hned po otevření knihy.

Jaruš71

Pěkný příběh, čte se samo na jeden zátah.

Lofda

Od autorky to není první knížka, ale tentokrát jsem asi trošku zklamaná. Hezké čtení, ale všechny ty zápletky byly průhledné a jasné od samého začátku. Bohužel pro mě úplně všechny, mám ráda aspoň nějaké překvapení. Pohodová oddychovka, ale tady asi opravdu rychle zapomenu o čem byla. Škoda.

Kudík
20.11.2020

(+ SPOILER) Moje první kniha od této autorky a dostala jsem přesně, co jsem čekala, co prozrazovala anotace, a i naznačil název. Zvládnuto za jeden klidný večer, kdy jsem si užila příjemnou dávku romantiky a min. dramatu, i když ztráta Isabel a soviček zamrzí. Z hlavních hrdinů ústřední dvojice a trojice se mi nejvíc zamlouvala Cara. Jinak celkově zápletka ohledně Charlieho mi byla jasná dříve, než to objasnila autorka, ať už náznaky či jen informací o jeho věku. Celkově hodnotím 4,5*, ale za Whiskyho zaokrouhluji nahoru.

lusitta05
15.09.2020

Pekný, romantický príbeh,ktorý sa dobre čítal, páčili sa mi oba páry. Takže som knihu neodložila, dokiaľ nebol koniec.

Myška43
14.09.2020

Nádhera, přečteno na jeden zátah, nešlo přestat. Jedna kniha, dva láskyplné příběhy, samozřejmě oba se šťastným koncem, co víc si přát? Pro romantické duše ideální kniha.

tatafa
12.09.2020

Romantická knížka , která dokáže vyléčit řadu srdečních zranění, je velice čtivě napsána a přináší i řadu míst k zamyšlení :) Prostě ideální romantický příběh, přesně takový, jaký mám ráda. :)
Vřele doporučuji k přečtení :)