Příběh srdce

Cara Connellyová se v létě vrací do hotelu rodičů v malém městečku v irském hrabství, aby pomohla s přípravami na svatbu svého bratra. Cestou ji však zastihne nečas a musí vyhledat přístřeší v domě osaměle žijícího muže. Mlčenlivý Liam vzbudí okamžitě její zájem. Co skrývá ten atraktivní, jizvami poznamenaný muž? Cara se snaží poznat Liama blíž mimo jiné i proto, že ji kontakt s ním odvádí od smutku nad ztrátou sestry, která zemřela před lety při požáru stodoly. Brzy už nedokážou Cara ani Liam své city zapřít, když vtom se Cara dozví, že právě Liam je podezřelý, že zavinil sestřinu smrt. Cařin svět je rázem vzhůru nohama...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392631/big_pribeh-srdce-ePk-392631.jpg 4.2166

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Wo mein Herz dich findet?, 2018

Kniha Příběh srdce

moma08

Byl to krásný romantický příběh, ve kterém vystupují hned dva páry, což mě mile překvapilo. Musím říct, že mi byli všichni aktéři příběhu velice sympatičtí.
Kniha byla čtivá a jakmile jsem jí začala číst, chtěla jsem vědět, jak to dopadne.

hana1039

Krásný, milý příběh pro relax, taková červená knihovna...

Luciska13

Skvělý příběh. Sice už na začátku máte představu, jak to všechno skončí, ale i tak, nebo možná právě proto jsem se nemohla od knížky odtrhnout. Neustále jsem čekala na stránku, kde se tajemství už konečně provalí a kladla si otázku, jak budou hrdinové reagovat? Opravdu můžu doporučit.

Mondaika

Pěkný příběh. Mně osobně však trvalo se začíst a unést se dějovou linkou.... Už po pár stránkách jsem měla představu jak příběh skončí... Všechny zápletky jsou prostě průhledné hned čtenář si je strašně rychle rozluští např. Kdo je Charlieho otec....hlavní hrdinka se mi také líbila

georginaa
22.09.2021

Od této autorky jsem četla již více knih a vždy byly pěkné. Těšila jsem se na tento román a vůbec mě nezklamal. Bylo tam opět plno lásky, ale i smutku. Líbilo se mi, že se tam odehrávala láska mezi bratrem, pak mezi sestrou a hlavně, že si nevzal tu uječenou Jessiku, která mě fakt lezla na nervy. Jenže bez takové záporné role, by to zase nebylo ono. Vždy tam něco musí být, abyste mohli fandit těm ostatním. Hlavně škoda, že to nemá pokračování.

munka
16.06.2021

Pekný romantický príbeh, oddychovka po ťažkom týždni.

hana1105
19.03.2021

Přečteno jedním dechem. Příběh zaujal hned po otevření knihy.

Jaruš71
26.01.2021

Pěkný příběh, čte se samo na jeden zátah.