Příběh srdce

Příběh srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392631/bmid_pribeh-srdce-ePk-392631.jpg 4 186 57

Cara Connellyová se v létě vrací do hotelu rodičů v malém městečku v irském hrabství, aby pomohla s přípravami na svatbu svého bratra. Cestou ji však zastihne nečas a musí vyhledat přístřeší v domě osaměle žijícího muže. Mlčenlivý Liam vzbudí okamžitě její zájem. Co skrývá ten atraktivní, jizvami poznamenaný muž? Cara se snaží poznat Liama blíž mimo jiné i proto, že ji kontakt s ním odvádí od smutku nad ztrátou sestry, která zemřela před lety při požáru stodoly. Brzy už nedokážou Cara ani Liam své city zapřít, když vtom se Cara dozví, že právě Liam je podezřelý, že zavinil sestřinu smrt. Cařin svět je rázem vzhůru nohama... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Wo mein Herz dich findet? , 2018

happy19
18.05.2019 5 z 5

Krásný obal notuje s příjemným obsahem..Milé překvapení,že kniha má rozvětvenou dějovou linku:-).
Prostě potěšila u srdce:-*

peitho.1
06.05.2019 5 z 5

Dva milostné příběhy v jednom, už vzhledem k rozsahu nejdou příliš do hloubky, ale to vůbec nevadí a člověk to u podobných knih ani moc neočekává. Čtení to bylo příjemné, dobře napsané a vše dopalo jak má. Pro chvíle oddechu ideální volba.

prcek19
01.05.2019 4 z 5

Na této knize se mi moc líbilo, že se tam prolínalo více příběhů..určitě doporučuji

LilianaFalcon
30.04.2019 3 z 5

Jestli máte rádi německé romantické filmy, tak tohle je rozhodně pro vás :D Dva romantické příběhy, rodinná tragédie, trocha těch nejasností, co se osvětlí, a happy end.
Mě to neurazilo, ale ani nenadchlo.

alnahu
22.04.2019 4 z 5

Oddechový romantický příběh- přesně na chvíle odpočinku a konec samozřejmě ,jako v pohádce.Pěkná obálka ,pěkné čtení.

Márinka
22.04.2019 3 z 5

Stýská-li se vám po pohádkách, či si jen chcete při čtení odpočinout od všedních starostí, vypnout mozek a zapojit emoce, je to ta správná kniha. Čtivá, nekomplikovaná, milá.

Pedruska01
14.04.2019 5 z 5

Kniha se četla vážně sama a dost rychle, dokázala mě strhnout do děje, který byl atypický tím, že se vlastně dělil na dvě linky, které ve výsledku tvořily hezký celek. Ano, tahle kniha a první setkání s autorkou se mi líbili.
Co se týče první linky - Cary a Liama, začínalo to možná až příliš klasicky, kde důvěřivá naivka natrefila na velkého studeného čumáka. Ve výsledku ti dva takoví nebyli a já jen s úsměvem na tváři četla dál přičemž jsem jim držela palce. Jinak to snad ani nešlo. Ale pravdou je, že tady šlo víc o řešení minulosti, spáchaných zločinů, křivd, svědomí - o vyřešení starého případu.
Druhá linka - Amy a Patrick, rozhodně velké překvapení, co se týče jejich vztahu. Přála jsem jim to a hodně, ale do poslední chvíle jsem si fakt jistá nebyla, jak to vlastně dopadne. Bolelo mě to za ně. A abych pravdu řekla, možná mě to o chlup bavilo více než první ústřední dvojice - nejspíš proto, že tady se řešilo jejich nitro, city.
Jessicu bych zmačkala jako papír, narvala do nějaký nádoby a vystřelila na Mars. Nemohla jsem ji vystát, byla příšerná a vyloženě jsem trpěla, když to rodina Connellyova neviděla.
Tahle kniha byla hrozně milá, místy bolestivá a dojemná, leč mnohdy dost předvídatelná. Romantika protkaná trochou napětím - výborná směs, u které si člověk může odpočinout. Sedlo mi to a rozhodně neváhám doporučit dál. :)

Ivuska.09
05.04.2019

Jedna věc se mi na tomto románu velmi líbila. Obsahuje dvě dějové linky. Čtenáři tak sledují osudy více postav najednou. Nemusíte se bát, vše spolu pěkně souvisí a nakonec do sebe vyprávění dokonale zapadne a veškeré postavy propojí. Tohle mě bavilo.

Příběh srdce doporučuji všem romantickým duším a fanouškům románů. Je to nenáročný příběh plný tajemství, touhy, zklamání i bolesti. Navíc se můžete těšit i na nějaké to napětí, které celé vyprávění příjemně okoření.

Šánka
31.03.2019 4 z 5

Hezký romantický příběh pro velké holky, kterému nechybí spád, hned dvě sympatické dvojice, troška napětí i dramatické okamžiky. Nejde se nijak do hloubky, ale to se od takové knížky ani nemůže očekávat. Je to příjemné víkendové čtení na vyčištění hlavy a konec třeba někoho i překvapí a když ne, tak aspoň potěší :-).

JanickaP
24.03.2019 4 z 5

To je ale velice zajimava knizka. Cte se to dobre, pribeh je romanticky a zaroven dramaticky. Klidne bych si dala druhy dil a mela v nem vic Liama a Cary :)

kacaaba
17.03.2019 5 z 5

Další úžasná knížka od této autorky. Bylo to tedy trochu jiné, než jsem u ní zviklá, bylo tam míň sexu a víc vedlejších zápletek, ale to na tom bylo to nejlepší. Příběh jejího bratra mě chytil za srdce mnohem víc než hlavních hrdinů, proto jsem v knize neměla ani kousek mrtvého místa. Prostě skvělé.

Maruš.D
17.03.2019 5 z 5

Bomba! Musím říct, že je to trochu jiné, než na co jsem zvyklá, ale čtení mne velmi bavilo! Příběhu nechybí styl, humor, emoce a trochu drama. Za mne velmi povedená kniha, kterou si ráda klidně někdy přečtu znovu. :-))

havrmoni
14.03.2019 5 z 5

Nádhera. Mám ráda tuhle autorku. Vše už tady bylo napsáno :))

avalonek
06.03.2019 4 z 5

Mám moc ráda spisovatelku této knihy,umí krásně psát a její příběhy mě vždycky úplně pohltí.Ale trošku mě mrzelo,že v příběhu o hlavní dvojici jsme sledovali ještě další dvojici a tím mi přišlo,že ten hlavní děj postav byl takový slabý,nedodělaný..Bylo mi to trošku líto,ale určitě bych tím knihu nechtěla strhat,za přečtení opravdu stojí..

wvanilka
03.03.2019 5 z 5

Krásná kniha s hlavním příběhem Liama a Cary a jako vedlejší příběh Patricka a Amy, který by podle mého mohl být trošku rozvedenější. Kniha se četla úplně krásně, žádné přebytečné úvahy co by kdyby, které dokáží knihu nafouknout o hromadu zbytečných stránek. Můžu vřele doporučit - svižný děj a spád, trocha napětí a intrik a hlavně romantika :)

domina
02.03.2019 5 z 5

Kniha je něco trochu jiného, než nač jsem u autorky zvyklá, ale líbila se mi. Celou dobu jsem byla napjatá. Měla jsem podezření celou dobu na žháře, ale jistá jsem si nebyla, takže mě udržovala v pozoru až do konce. A příběh Patricka a Any se mi líbil možná ještě víc. Ale vadila mi er forma vyprávění.

jani.ruzicko
27.02.2019 5 z 5

Tak tohle bylo velmi příjemné. V podstatě se z toho vyklubaly 2 příběhy v jednom, na jedné straně tedy Liam a Cara a na straně druhé Patrick a Amy.=)

Přišlo mi to maličko odlišné, než na co jsem u autorky byla zvyklá, ale přesto mi příběh pěkně plynul a díky čtivosti jsem se jím prokousala za pár hodin.

Rozhodně mohu doporučit. =)

milostné romány Irsko jizvy

Kathryn Taylor