JoMia JoMia komentáře u knih

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Od této knihy jsem očekávala hodně a o to větší zklamání pro mě byla. Dočetla jsem jí ze zvědavosti ale znovu už bych se k ní asi nevrátila...možná časem.

09.03.2022 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Jako dvě předchozí knihy mě kniha docela bavila. Je to taková oddechová knížka pro nenáročné čtenáře.

09.03.2022 4 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Ze začátku jsem si musela trochu zvyknout na styl psaní, ale jinak mě kniha moc bavila. Mohu jen doporučit.

Purpurové doteky Purpurové doteky Markéta Harasimová

Podle mě až příliš erotických scén. Nicméně příběh byl poutavý a čtivý.

08.03.2022 4 z 5

Chlapec, který následoval svého otce do Osvětimi Chlapec, který následoval svého otce do Osvětimi Jeremy Dronfield

Knih s touto tématikou jsem již přečetla více a tato patří k těm kvalitnějším. Líbila se mi a mohu doporučit.

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Opět nezklamala, napínavá kniha která se čte jedním dechem.

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

Na tuhle knihu jsem se moc těšila a o to větší zklamání to pro mne bylo. Chaoticky napsáno, občas jsem měla problém s orientací v čase a osobách.

08.03.2022 2 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Jako všechny knihy od Lapeny se mi líbila i když je pravda, že asi ne tolik jako ostatní.

08.03.2022 3 z 5

Imaginární přítel Imaginární přítel Stephen Chbosky

Knihu jsem měla doma poměrně dlouho než jsem se k ní dostala. Začátek se poměrně slibně rozjížděl, ale...
Prvních 200 stránek dobře, poté se 300 stránek opakovalo téměř to stejné a posledních pár stránek opět o trochu lepší.
Za mě zbytečně moc zdlouhavé a místy o ničem.

08.03.2022 1 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Oddychovka na jedno odpoledne. Opět humorné scény, ale podle mě o něco slabší než první díl.

08.03.2022 4 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Kniha tak na jedno odpoledne. Krásně se četla, ale čekala jsem od toho malinko více.

08.03.2022 3 z 5

Sestry z Osvětimi Sestry z Osvětimi Roxane Van Iperen

Knih s tématikou druhé světové války jsem četla spoustu a tohle pro mě byl takový průměr. Čekala jsem trochu více. Ale celkově se mi poměrně líbila.

07.03.2022 4 z 5

Super jednoduše Super jednoduše Zdeněk Pohlreich

Moje nejoblíbenější kuchařka. Vařím podle ní pořád. Opravdu super jednoduché recepty.

Česko vaří s Pohlreichem Česko vaří s Pohlreichem Zdeněk Pohlreich

Super inspirace a zajímavé menu

Vařte jako šéf Vařte jako šéf Zdeněk Pohlreich

Super kuchařka

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Jako všechny ostatní knihy od Bryndzy mě Kanibal moc bavil. Kniha se hezky čte, příběh se nikde zbytečně nezasekáva.

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Tato kniha mě mile překvapila. Najdete v ní spoustu zajímavých myšlenkových pochodů. Doporučuji přečíst.

07.03.2022 5 z 5

Zajímavá kniha k zamyšlení, ale rozhodně díky ní nezbohatnete. Podle mě neurazí, nenadchne.

07.03.2022 3 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Super oddychovka pro pobavení a odreagování.

07.03.2022 4 z 5