Vařte jako šéf

Vařte jako šéf https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/162722/bmid_varte-jako-sef-yWQ-162722.jpg 5 33 11

Chcete-li se skutečně naučit vařit, musíte umět něco víc, než jen recepty. Musíte znát kuchařské techniky a také suroviny. V nové knize Zdeňka Pohlreicha se seznámíte s technikami přípravy vývarů, omáček, jak správně pracovat s masem a vejci. Opět nechybí oblíbená kapitola o grilování. Připravili jsme pro vás více jak 70 osvědčených receptů. Vařte jako šéf!... celý text

Miri.Slovackova
04.07.2022 5 z 5

Skvělá kuchařka! Hlavně kapitola o grilování, ze které teď v létě určitě budeme s přítelem sbírat inspiraci. :)

JoMia
07.03.2022 5 z 5

Super kuchařka

JancaMia
02.07.2019 5 z 5

za mě supr , pořád z ní s manželem vaříme :)

BuchtaMaková
14.01.2019 5 z 5

Pohlreicha jako člověka nemusím. Na jeho pořady se kvůli jeho chování dívat nemůžu, ale jeho recepty jsou skvělé, dotažené do detailu - a přesto jednoduché, takže je vzládne úplně každý. Jakýkoli recept jsem od něj vyzkoušela, zavděčil se.

VladiKlaisner
28.04.2018 4 z 5

Kuchařka Zdeňka Pohlreicha připomíná mojí starou dobrou "Sandtnerovou" ovšem v 21. století.
Obsahuje návody na základ omáček, zálivek, typy a zpracování masa, to vše doplněno cca 50 recepty, kterými můžete zpestřit nedělní oběd nebo poctít návštěvu. Rozhodně se nehodí ke každodennímu použití ani pro úplné začátečníky.
Pro fajnšmekry, kteří rádi vaří, chtějí se zdokonalit a mají rádi dobré a kvalitní jídlo je kniha jak dělaná!

Veth
03.03.2018 5 z 5

První kniha od Zdenka Pohlreicha a jedna z prvních, ze které jsem se učil trochu kloudněji vařit.

Evickar
04.04.2016 3 z 5

Knihu mám doma už docela dlouho a za celou dobu jsem z ní nic neuvařila :-( Recepty jsou pro začátečníky moc složité a těžko mezi nimi vyberete. Naopak pro někoho, kdo se cítí v kuchyni jako doma a troufne si na pokročilejší kuchyni, to bude ta správná volba!

Daniel.95
15.03.2015 5 z 5

Takových "kuchařek" by mělo být více, ne jen o receptech, ale také zaměřeno na základy vaření a předběžnou úpravu. Kniha je plná zajímavých receptů, u kterých jsou také krásné ilustrace. Doporučuji! :)

KleaM
06.02.2015 5 z 5

On je prostě boží a kniha nezklamala!

KleaM
30.12.2014 5 z 5

Hned po výplatě si jí chci objednat. Zbožňuji Zdeňkovi kuchařské tipy a fígle, nemůžu se dočka, až jí budu mít doma :-)

benda02
12.08.2013 5 z 5

Je vidět, že Zděnda už něco odvařil a ať se jedná o tv pořad či o tuto knihu, je to opravdová bomba. Nejsou tam žádné nudné recepty, takže pokud toužíte po nevšední přípravě jídel, kde se hraje hodně na kvalitu, je tohle to pravé.

vaření grily, grilování

Zdeněk Pohlreich
česká, 1957
2013  90%Vařte jako šéf
2020  93%Super jednoduše
2010  74%Prostřeno bez servítků
2019  90%Taková normální kuchařka
2017  86%Kulinárium

Kniha Vařte jako šéf je v