Purpurové doteky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Děsivá souhra náhod spojí minulost se současností a dokonale zamíchá lidskými osudy… Detektivní příběh plný erotického jiskření, napínavých zvratů a překvapení. Nadějná malířka Karin se stane náhodnou svědkyní brutální vraždy, otřesný zážitek si však nevybavuje. Ztrácí po něm paměť a nevzpomíná si na nic z předešlého života. Znovu tak objevuje svou identitu a navazuje na zpřetrhané nitky minulosti. Setkává se s bývalým snoubencem, nenapravitelným gamblerem Hynkem, a také sexy majitelem galerie Maxem, k němuž cítí silnou erotickou přitažlivost. Karin touží po sblížení, což se zdá být oboustranné, ale je tady malý háček: Max je zadaný… Mladá žena navíc odhalí utajovaný psychický teror, jemuž je vystavena její kamarádka Marta. Té se nedaří odpoutat od despotického manžela – její muž v ruce třímá zlověstné eso, které může zničit celý Martin život. Karin bojuje s amnézií a nenaplněnou láskou, zatímco za jejími zády řádí masový vrah a nespouští ji z očí. Obětí stále přibývá a za záhadných okolností nečekaně umírá také Hynek. Jeho vražda ale mezi ostatní jaksi nezapadá a policie neví, zda má co do činění s jedním či více zabijáky. Vyšetřování zamrzá na mrtvém bodě, vraždící maniak se však stále víc přibližuje k ženě, která viděla víc, než měla…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354505/big_purpurove-doteky-yV7-354505.jpg 4.251
Nahrávám...

Komentáře (17)

Kniha Purpurové doteky

DeKo1996
08.07.2022

Příběh jsem si přečetla na doporučení kolegyně a nelituji. Na jedné straně detektivní zápletka, na druhé straně soukromý život hlavních postav včetně jejich sexuálního života. Erotické scény byly super na odlehčení. Příběh se čte sám a čtenář do poslední chvíle netuší, kdo za tím vším vlastně stojí. Určitě se pustím do dalších knih autorky.

JoMia
08.03.2022

Podle mě až příliš erotických scén. Nicméně příběh byl poutavý a čtivý.


perpe2a
16.12.2020

Fajn oddechovka.

xena2711
12.10.2020

Vzhledem k tomu, že to byl detektivní příběh, tak bych čekala asi trochu méně erotických detailů:-) Jinak to nebylo špatné, ale určitě má autorka lepší kousky.

Lenoulinka
24.07.2020

Další knížka od M. H., která je plná vražd a erotiky. Možná, kdyby ubrala na erotice, bylo by to lepší. Příběh akční a napínavý do samého konce. Bavilo mě to.

LeSk
12.06.2020

Četla jsem již všechny vydané knihy od této autorky, všechny byly poutavé, napínavé ... Až doposud ... Tato kniha mě fakt nebavila, nechytl mě děj na začátku, ani v polovině knihy. Dočetla jsem bohužel s velkým sebezapřením. Příběh byl velmi nereálný, tolik náhod v jedné knize by nevymyslel jen tak někdo. A extrémně mi vadily do detailů vystajlované sexuální zážitky, které byly někdy až nechutné. Bohužel veliké zklamání, ačkoliv autorčiny ostatní knihy jsou peckovní. Upřímně? Nedoporučuji k přečtení.

Nalka2
24.05.2020

Nikdy nepišu hodnoceni ale ted musim tenhle druh zanru nemusim ale knihu sem přecetla jednm dechem za jeden den

alabra
21.05.2020

Kniha se mi nelíbila, hrdinové povrchní, děj jen pozvolna plynoucí propojuje jednotlivé erotické fantazie, detektivní vlákno slabé. Tato autorka pro mě není.

1