Purpurové doteky

Děsivá souhra náhod spojí minulost se současností a dokonale zamíchá lidskými osudy… Detektivní příběh plný erotického jiskření, napínavých zvratů a překvapení. Nadějná malířka Karin se stane náhodnou svědkyní brutální vraždy, otřesný zážitek si však nevybavuje. Ztrácí po něm paměť a nevzpomíná si na nic z předešlého života. Znovu tak objevuje svou identitu a navazuje na zpřetrhané nitky minulosti. Setkává se s bývalým snoubencem, nenapravitelným gamblerem Hynkem, a také sexy majitelem galerie Maxem, k němuž cítí silnou erotickou přitažlivost. Karin touží po sblížení, což se zdá být oboustranné, ale je tady malý háček: Max je zadaný… Mladá žena navíc odhalí utajovaný psychický teror, jemuž je vystavena její kamarádka Marta. Té se nedaří odpoutat od despotického manžela – její muž v ruce třímá zlověstné eso, které může zničit celý Martin život. Karin bojuje s amnézií a nenaplněnou láskou, zatímco za jejími zády řádí masový vrah a nespouští ji z očí. Obětí stále přibývá a za záhadných okolností nečekaně umírá také Hynek. Jeho vražda ale mezi ostatní jaksi nezapadá a policie neví, zda má co do činění s jedním či více zabijáky. Vyšetřování zamrzá na mrtvém bodě, vraždící maniak se však stále víc přibližuje k ženě, která viděla víc, než měla…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354505/big_purpurove-doteky-yV7-354505.jpg 4.142

Kniha Purpurové doteky

perpe2a
16.12.2020

Fajn oddechovka.

xena2711
12.10.2020

Vzhledem k tomu, že to byl detektivní příběh, tak bych čekala asi trochu méně erotických detailů:-) Jinak to nebylo špatné, ale určitě má autorka lepší kousky.

Lenoulinka
24.07.2020

Další knížka od M. H., která je plná vražd a erotiky. Možná, kdyby ubrala na erotice, bylo by to lepší. Příběh akční a napínavý do samého konce. Bavilo mě to.

LeSk
12.06.2020

Četla jsem již všechny vydané knihy od této autorky, všechny byly poutavé, napínavé ... Až doposud ... Tato kniha mě fakt nebavila, nechytl mě děj na začátku, ani v polovině knihy. Dočetla jsem bohužel s velkým sebezapřením. Příběh byl velmi nereálný, tolik náhod v jedné knize by nevymyslel jen tak někdo. A extrémně mi vadily do detailů vystajlované sexuální zážitky, které byly někdy až nechutné. Bohužel veliké zklamání, ačkoliv autorčiny ostatní knihy jsou peckovní. Upřímně? Nedoporučuji k přečtení.

Nalka2
24.05.2020

Nikdy nepišu hodnoceni ale ted musim tenhle druh zanru nemusim ale knihu sem přecetla jednm dechem za jeden den

alabra
21.05.2020

Kniha se mi nelíbila, hrdinové povrchní, děj jen pozvolna plynoucí propojuje jednotlivé erotické fantazie, detektivní vlákno slabé. Tato autorka pro mě není.

Ann98
20.05.2020

Je to erotická a hodně napínavá moderní romance s hlavní hrdinkou Karin, která si plně získala moje sympatie. Během celého čtení jsem si přála, aby konečně našla svého prince na bílém koni. Příběh je velice dobře promyšlený, je napínavý, plný zvratů a překvapení. Když jsem konečně v půlce knihy měla tip na to kdo je vrah a pomalu jsem slavila úspěch v mém skvělém odhadu, tak nakonec jsem si musela poraženecky přiznat, že můj tip byl špatný. Musím smeknout pomyslný klobouk před skvěle psychologicky propracovanými postavami. Myslím si, že v charakteristikách postav se autorka knihu od knihy zlepšuje. Tato kniha je zároveň i zaručený lék na všechny chmury. Zase jsem si pro jednou díky této knize uvědomila, že vždycky může být líp a že to nejhorší, co můžete udělat, je vzdát se.

josska
18.04.2020

kniha se mě líbila,čtivá,napínavá,,,témata smutná,,,ale všechno zlé je pro něco dobré..