Koupit knihy

Markéta Harasimová

česká, 1977


Nahrávám...

Nová kniha

Slovo proti slovu

Slovo proti slovu - Markéta Harasimová

Gita prochází radostným životním obdobím – těší se na svatbu, její kariéra je na vzestupu a ačkoli to neplánovala, zjistí, že se svým snoubencem čeká miminko. Stačí však ... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 31 knih

Komentáře (12)

JiH6
31.03.2022

Já nevím, první knížka mě bavila, ostatní mi přišly jako přes kopírák ..žádný nový nápad.

Olous1
22.01.2022

Můžu jen doporučit paní autorku, píše velmi dobře. Kniha od autorky vás zaujme hned od začátku. Styl psaní výborný, velmi dobře zpracovaný. Získala si mé srdce.

petulik330
05.04.2021

K této české autorce jsem se dostala jen náhodou až teď a velmi toho lituji že jsem od ní nečetla něco už dříve.
Zatím jsem přečetla tři knihy a každá byla super. Kniha od knihy je čím dál napínavější a konce jsou překvapivé.
Nemůžu než jen doporučit.

georginaa
20.09.2020

Tuto autorku jsem náhodně dostala do rukou a zaujala mě na první pokus přečíst něco od české autorky. Po shlédnutí profilu jsem koupila další knihu a též jsem byla nadšená. Proto patří do mých oblíbených a postupně se budu snažit zaplnit knihovničku jejími knihami. Získala si mé srdce.

Ann98
18.03.2019

Jsem ráda, že se autorka po několika letech znovu vrátila ke psaní, dokonce změnila žánr. Řekla bych, že jí odmlka prospěla. Její knihy se čtou samy, jsou poutavě napsány a čtenář se rozhodně nenudí. Jednotlivá témata jsou skvěle zpracována (a že některá témata jsou silnějšího ražení), ale nechybí ani humor, který vše odlehčí. Řekla bych, že autorka má slibně našlápnuto.

peko
15.08.2017

Všechny romány s detektivní zápletkou jsem musela přečíst. Této spisovatelce moc fandím, líbí se mi její styl psaní / vyprávění. Těším se další literární díla. :-)

estela1
07.09.2014

Od autorky Harasimové jsem přečeta první knihu (sametová kůže), a moc mě zaujala stylem psaní. Píše čtivě a srozumitelným jazykem, postavy jsou propracované a každá je svá. Určitě si seženu i další knížky, jsem na ně zvědavá.

ElenaK
27.08.2014

Tuhle spisovatelku mám ráda, její knihy se čtou dobře a nenudí. Moc se mi líbí její nové zaměření na detektivní směr, ty příběhy jsou tak ještě lepší. Postavy umí vykreslit reálně že je úplně vidím.

1