koupit knihy

Markéta Harasimová

česká, 1977

Nahrávám...

Nová kniha

Smrtelný hřích

Smrtelný hřích - Markéta Harasimová

Jedenáctiletá Erika vede úplně normální život, což se ale změní v době, kdy její matka odjíždí pečovat o nemocnou babičku. Zůstává tak na čas sama s otcem, který dceru za... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 27 knih

Komentáře (10)

petulik330
05. dubna

K této české autorce jsem se dostala jen náhodou až teď a velmi toho lituji že jsem od ní nečetla něco už dříve.
Zatím jsem přečetla tři knihy a každá byla super. Kniha od knihy je čím dál napínavější a konce jsou překvapivé.
Nemůžu než jen doporučit.

georginaa
20.09.2020

Tuto autorku jsem náhodně dostala do rukou a zaujala mě na první pokus přečíst něco od české autorky. Po shlédnutí profilu jsem koupila další knihu a též jsem byla nadšená. Proto patří do mých oblíbených a postupně se budu snažit zaplnit knihovničku jejími knihami. Získala si mé srdce.

Ann98
18.03.2019

Jsem ráda, že se autorka po několika letech znovu vrátila ke psaní, dokonce změnila žánr. Řekla bych, že jí odmlka prospěla. Její knihy se čtou samy, jsou poutavě napsány a čtenář se rozhodně nenudí. Jednotlivá témata jsou skvěle zpracována (a že některá témata jsou silnějšího ražení), ale nechybí ani humor, který vše odlehčí. Řekla bych, že autorka má slibně našlápnuto.

peko
15.08.2017

Všechny romány s detektivní zápletkou jsem musela přečíst. Této spisovatelce moc fandím, líbí se mi její styl psaní / vyprávění. Těším se další literární díla. :-)

estela1
07.09.2014

Od autorky Harasimové jsem přečeta první knihu (sametová kůže), a moc mě zaujala stylem psaní. Píše čtivě a srozumitelným jazykem, postavy jsou propracované a každá je svá. Určitě si seženu i další knížky, jsem na ně zvědavá.

ElenaK
27.08.2014

Tuhle spisovatelku mám ráda, její knihy se čtou dobře a nenudí. Moc se mi líbí její nové zaměření na detektivní směr, ty příběhy jsou tak ještě lepší. Postavy umí vykreslit reálně že je úplně vidím.

Karel Kopta
09.06.2014

Od autorky jsem zatím četl jen poslední román "Sametová kůže" - knihu si koupila moje manželka, od autorky má ještě další. Žena mi ji doporučila k přečtení a byl jsem opravdu příjemně překvapen. Paní Harasimová píše velmi čtivě, kniha je propracovaná a bohatá na děj i akci, výborně dokáže vykreslit emoční stavy postav. Ze zvědavosti jsem sáhl do knihovničky své ženy a začetl se i do jiných románů autorky. Její styl je velmi čtenářsky příjemný, knihy nenudí, nenechají člověka chladným, vtáhnou do děje. Často jde o silná témata, ale taková, co patří k životu. Jsem rád, že jsem se s dílem paní Harasimové seznámil.

SMoty
25.04.2014

Autorka píše poutavě, potěšila mě aktuální novinkou po delší době, co nic nevydala. Líbí se mi, že příběhy jsou ze současnosti a z českého prostředí. Ačkoli mám ráda i překladovou literaturu, původní česká tvorba je mi bližší a knížky od téhle spisovatelky mají správný šmrnc a nikdy nenudí.

1