JitkaHambi JitkaHambi komentáře u knih

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Už Lazar mě teda dost zklamal, protože to bylo už hodně přitažené za vlasy a ani Zrcadlový muž to teď nevylepšil, některé části mě už nudily a bylo tam spousta nelogického chování.Konec mě teda překvapil, ale podle mně Kepler umí psát mnohem lépe (viz Hypnotizér, Svědkyně ohně, Paganiniho smlouva). Souhlasím s komentářem od jromovic, že se kvalita knih snižuje.

15.01.2021 3 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Opět se budu opakovat, ale opět nemohu jinak než dát plný počet hvězd a opět musím napsat, že Carter a "jeho detektiv" Robert Hunter jsou prostě nejlepší :-)

04.02.2019 5 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Nuda, nuda a zase nuda!Postavy mi byly nesympatické, žádný děj, půlka knihy je o hledání psa, ach jo, knihou jsem se opravdu prokousávala a doufám, že Michaela zase začne psát ty napínavé krimi s Bergmanem.

18.09.2021 1 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

Druhý díl je stejně skvělý jako ten první (Tatérka). Zajímavá zápletka, zajímalo mě, co se z toho všeho "vyklube", opravdu napínavé.
Těším se na další díl.

05.10.2022 4 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Knihy od Třeštíkové mě nikdy moc nezaujaly, takže tuto knihu jsem vůbec neměla v plánu číst.... nicméně kamarádka byla neodbytná, přesvědčovala mě, ať si knihu přečtu, že to stojí za to.Noooo, to teda opravdu "stálo za to"!Co to jako mělo být????Pro mě ztráta času,skoro až utrpení knihu číst :-D, v postavách jsem se ztrácela, Vladěna neskutečně protivná,brrr, vůbec jsem nechápala o co jako jde..... Dávám jednu hvězdičku pouze za vzhled knihy a proto, že je mi hloupé dávat ODPAD, ale s touto autorkou už jsem definitivně skončila.

01.08.2021 1 z 5

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

Jako co ten konec?To snad ne!Kniha byla zajímavá, plná zvratů, ale kvůli konci pro mě úplně ztratila význam a to "kouzlo" a dost mě to teda naštvalo.Autor udělal ze čtenářů pitomce, s prominutím.Takhle to aspoň tedy vnímám já.

23.01.2021 3 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

K mému největšímu oblíbenci Chrisi Carterovi nyní přibyla další super úžasná autorka!Kniha mě bavila od samého začátku až do konce, nemohla jsem prostě přestat číst.A vůbec jsem netušila jak to celé nakonec dopadne.Už teď nutně potřebuji číst 2.díl a nemohu se dočkat :-)

04.04.2019 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Už dlouho jsem nedala knize 5*, tady to jinak nejde.
Neskutečně čtivá kniha, nemohla jsem se odtrhnout a těšila jsem se z práce domů vyloženě na to, až budu číst....vše ostatní šlo stranou :-D Napínavé od začátku až do konce, suprově vykreslené, popsané, jak kdybych v domě Winchesterových byla :-D Hlavně nevíte komu věřit......
Pokud máte rádi psychothrillery, tak rozhodně si tuhle knihu nenechejte ujít, je opravdu úžasná!!!

27.09.2023 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

No prostě úžasný Carter a "jeho" Robert, ach, jak já toho Huntera žeru! :-D
Nemohu dát jinak než plný počet*, tuto sérii miluju a jediné co mi vadí, že zas musím čekat dlouho na nový díl:-D Těším se!!!

09.04.2023 5 z 5

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

Bože můj! Já tak ráda čtu tyto knihy s Lottie a přitom tu Lottie tak nesnáším!Je mi hrozně protivná :-D ale zápletka zajímavá, napínavá, vůbec jsem netušila kdo a proč za tím vším je.
Jednu hvězdu ubírám za Grace, naštvalo mě, jak se zachovala v určité situaci, jak mohla být tak naivní.
Závěr: Lottie nesnáším, ale už se těším na další díl :-D

28.03.2022 3 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Kniha byla čtivá, napínavá, bavila mě, ale pořád si stojím za tím, že série s Erikou je lepší a mám ji pořád radši než Kate.

09.01.2021 3 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Chris Carter je prostě úžasný! Můj největší oblíbenec.Na tuto knihu jsem se taaak těšila.Byla čtivá, napínavá a Robert a Garcia opět skvělí, já je žeru :-D, ale něco mi tu pořád tak nějak chybělo, proto dávám 4* a už teď se těším na další jeho knihu!

29.12.2020 5 z 5

Oko Oko Bernard Minier

Neskutečně čtivá kniha!Nemohla jsem se odtrhnout.Skvěle vykreslené, napínavé, temná atmosféra.....Dala bych 5*, ale přišlo mi, že něco nebylo tak úplně objasněno, jak by mělo, takže za to ubírám jednu hvězdu.
A ten konec??? Nutně potřebuji další díl.Doufám, že vyjde hodně brzy.

09.11.2023 4 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Od půlky už jsem se nemohla odtrhnout a ten konec?Jsem zvědavá jak to bude pokračovat dál.Těším se na další díl.

11.09.2023 4 z 5

Slib Slib Sharon J. Bolton

Zajímavá zápletka, hezky popsané pocity postav, i stupňující se napětí, ale ten konec mě mrzí.Proč to bylo takové uspěchané?Ale jinak parádní čtení, kniha mě moc bavila.Za přečtení rozhodně stojí

27.10.2022 4 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Angela a "její"Kim se svým týmem opět nezklamali.Skvělá kniha, napínavá, téma pro mne velice zajímavé, nemohla jsem knihu odložit.
Už aby vyšel zase nový díl :-D

26.06.2022 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Wow!Ten konec!Nad knihou budu ještě dlouho přemýšlet!
Četla se úplně sama, bylo mi až líto, že už jsem u konce.

17.02.2022 4 z 5

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

Parádní počteníčko, jsem nadšená.Miluju tyhle švihlé, bláznivé, ulhané postavy v knihách :-D Clair byla úžasná.Sice děj nereálný, ale nad tím člověk nesmí přemýšlet do detailů.Konec jsem vůbec nečekala.
Doporučuji!

09.11.2021 4 z 5

V moci zla V moci zla Linda Castillo

Parádní!Velice čtivé a ke konci jsem si málem okousala všechny nehty!:-D Těším se na další díl.

18.02.2021 4 z 5

Tajemství živých Tajemství živých Carol Wyer

Bomba!!!Včera večer jsem začala číst a dnes odpoledne jsem knihu dočetla!Nemohla jsem se odtrhnout!Tolik zvratů a napětí už od začatátku!Opravdu výborná kniha, doporučuji!

05.10.2019 5 z 5