Jita160 Jita160 komentáře u knih

Válka s láskou Válka s láskou Winter Renshaw

Zajímavý námět o kterém často nečtu.
Kniha mě nutila číst,protože jsem si říkala,že to ke konci bude pěknej průser až vše praskne .
Líbivé,milé prostě skvělé čtení na konci léta.
Romantickým duším mohu jen doporučit.

04.09.2021 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Penelope... bože ta je vážně střevo.Ta holka mě tak bavila.Mám ráda hrdinky se smyslem pro humor,které si na nic nehrají jsou přímé až to bolí.
Jde si za svým ať jde o to pomstít kamarádku a nebo ulovit Chlapa Snů.
Už jen to,že zápletka tohoto humorného příběhu začíná psím lejnem stojí za přečtení.
Doporučuji :-D

24.08.2021 5 z 5

Když jsme se skrývali Když jsme se skrývali Sarina Bowen

Když nefunguje rodina je to vážně průser,ale výhrou je mít kolem sebe dobré přátele a lásku.
Oproti sérii After jsem si oba hrdiny velmi oblíbila.
Bridger je úžasný kluk,sportovec,student,přítel a hlavně milující bratr a náhradní rodič.
Scarleta odvážná milující duše...
Příběh byl velmi dojemný a moc se mě líbil.
Rozhodně doporučuji.

24.08.2021 5 z 5

Před námi Před námi Anna Todd

Za mě zbytečné pokračování.

13.08.2021 1 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Předchozí díly jsem zkritizovala,ale tenhle už ne.
Měl konečně nějaký smysl a vývoj.Tessa s Hardinem dospěli a našli hlavně sami sebe.
Moc jsem si přála aby Hardin pořádně trpěl za to jak se choval k ženě, kterou tolik miloval.Jenže nakonec trpěli oba dva.
Konec byl asi z celé knížky úplně nej,to odloučení jim očividně otevřelo oči.
Takže za mě určitě doporučuji čtvrtý díl i když vím,že bez těch předchozích ,které mě vytáčeli do nepříčetnosti by nedával smysl :-D

13.08.2021 4 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

No konečně musím uznat,že se to ve třetím díle trochu,ale opravdu jen trochu rozjíždí.
Hlavní hrdinové jsou sice pořád na ranu...jsou spolu vzápětí už zase ne, děsně mě to prudí,ale rozkrývá se tam rodinná zápletka.
To je snad jediný důvod proč budu pokračovat.

11.08.2021 2 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Druhý díl a bohužel žádná změna.
Pořád to stejný je to snad i horší.
Tessa je čím dál vypatlanější,naprosto nechápu čím myslí...jo už vím rozkrokem.
A Hardin, já takovýho kluka poznat tak ho pověsím za koule do průvanu.
Vážně se mě to nečte dobře,stále kroutím hlavou jak takový toxický vztah může mít někdy budoucnost.
Jenže jsem si prostě řekla, že to dočtu když jsem začala a já neutikam od rozdělané práce tak vzhůru do bezvědomí.

09.08.2021 1 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Toto je prý kniha pro děti a mládež.Z mého pohledu rozhodně neeee....
Nevím co jsem čekala,ale takovou omáčku bez nějakého hlubšího příběhu taky ne.
Ještě nikdy mě tak hlavní hrdinové nerozčilovali jak tady,netuším přesně který víc.
Hardin je naprostý idiot,sobec a kterén,který by se měl jid léčit.
Tessa ,pipina bez hrdosti a tím mě asi ona štvala,z těch obou víc.
Rozčiloval mě jejich vztah od začátku až do konce kde šlo jen o jedno...pusa,hádka,omluva,sex,hádka,omluva a ubližování si navzájem...prostě neskutečnej kolotoč,pořád dokola.
Jen proto ,že jsem zvědavá jestli tito dva pitomci najdou společnou řeč tak budu pokračovat ve čtení.
Asi se najdou čtenářky,které tuto knížku doporučí ,ale já se k nim tentokrát nepřidám.

08.08.2021 2 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Příběh byl mňamózní i když s vážným tématem.
Nemám nikoho ve svém okruhu přátel s takovým postižením o to více mě to bavilo.
Corey je neuvěřitelně silná, obdivuhodná pro mě naprostá hrdinka...
Hartley lamač dívčích srdcí a přesto se zamiluje do holky která není úplně dokonalá,prostě je to miláček.
Na letní dny určitě skvělá odpočinková kniha.
Doporučuji.

25.07.2021 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Smích,slze,husí kůže to vše jsem prožívala při čtení tohoto skvělého příběhu.
Bianku jsem si zamilovala hned byla chytrá,upřímná,pracovitá a přímá.
Netvor?Skořápka může,který hrál roly tvrďáka,ale když poznal ji skořápka praskla a tekla z něj jen láska,plno citu a uctívání.
Moc jsem si ty dva užila a už se těším na pokračování .
Někdy prostě chybí slova chvály...tak tím chci jen říct,že neváhejte a zpříjemněte si den s touto skvělou knížkou.
Rozhodně Doporučuji!!!!

18.07.2021 5 z 5

My My Elle Kennedy

To bylo tak boží!!!!
Kniha měla úžasnou energii a čtivost,vůbec jsem ji nemohla dát z ruky.
Ryana a Jamieho prostě žeru.Jejich láska je tak vřelá a upřímná až se mě z toho tetelilo srdce.
Rozhodně DOPORUČUJI!!!!

17.07.2021 5 z 5

On On Elle Kennedy

Lowe Story o dvou mužích hokejistech?
Velmi záživné čtení.
Příběh také popisuje jak i v dnešní době se společnost dívá na gaye jako by to snad ani nebyly lide (naprosto nechápu,diskriminace mě vadí)
Příběh byl sexem nabitý,zábavný a přitažlivost,která mezi nima rostla tolik let se nedala zastavit.
Prostě láska na ledu...

Rozhodně Doporučuji.

14.07.2021 5 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Mé romantické srdce zaplesalo.
Krásný,milý,romatický,zábavný a sexem okořeněný příběh .
Která z nás by nechtěla na svém trávníku najít takového vandráka? Jááááá rozhodně.
Z hudebního prostředí mám typ těchto knížek moc ráda,ale upřímně těm super hvězdám nezávidím ani cent.
Jsem vděčná že žiji "NORMÁLNÍ život.
Rozhodně Doporučuji!!!

13.07.2021 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham neznámý - neuveden

V komentářích se sprostě nevyjadřují,ale tady nemohu prostě jinak.
Tato kniha je pornografie kde se prostě pořád jebe a m*rdá.
Proto to asi není příběh,ale jen popis toho jak se v 19.století bavila smetánka.Přirovnala bych to k swingersparty.
Beatrice je nymfomanka,kurvička,která ojede každého kdo se k ní přiblíží.
Prostě úchylná prasárna, zvrácená, fenomenální.
Krásně se to četlo a mě to nenechalo vůbec chladnou.
Tolik vína už jsem dlouho u žádné knihy nevypila.
...tohle,že napsal Oscar Wilde???????????

07.07.2021 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Chtěla jsem si zpříjemnit dovolenou knížkou,kterou mě půjčila kamarádka.
Ty potvoro co jsi mě to provedla!!!!!
Emoční masakr,jsem moc smutná...nemám ráda knížky s takovým koncem i když vím,že to prostě k životu patří.
Bulim do spacáku a rukav mám úplně promáčený vím ,že tento příběh ve mě zanechá nevratnou vzpomínku na Willa a Louise.
To byla dvojka,která by se za normálních okolností nikdy nepoznala.
Louise je úžasná bytost s obrovským srdcem a Will...?může poděkovat všem svatým,že zrovna ona mu zkřížila cestu,když ta jeho byla u konce.
Krása,láska,bolest a smrt...prostě život.

05.07.2021 2 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Třetí díl jsem spolkla jak malinu,která mě velmi chutnala a byla táák sladká. Učíte si to zopakují.
Ano tohle můžu to se mě líbí...dominantní zlé muže,které zkrotí je silná kráska.
Celá trilogie byla vzrušující a čtivá.
ROZHODNĚ DOPORUČUJI

03.07.2021 5 z 5

Hříchy Hollywoodu Hříchy Hollywoodu Alessandra Torre

Pro mě hlavní hrdina Koky kohout. Zaujalo vás to?
Kdo potřebuje milý nenáročný příběh dvou rozdílných lidí,které spojil film tak neváhejte.
Sumer velmi chytrá a neústupná žena, které se předsvatebni hostina změnila v peklo,shání prostředky aby zapomněla a ujela vzpomínkám.
Cole jak jinak než bohaty a arogantní blbec,který si myslí že má vše...peníze,slavu a krásnou ženu.Ouha i tací se mohou spléct.
Moc jsem se bavila, doporučuji.

02.07.2021 5 z 5

Van Van Melanie Moreland

Díl od dílu lepší a lepší.
Moreland prostě ví jak pohladit naše romantické duše.
Krásný milostný příběh plný vášně a strachu.
Van krásný,pracovitý a milující obr,který pro svoje holky udělá všechno aby je získal a ochránil.
Olivia svobodná matka a úspěšná návrhářka,která žije jen pro svoje dítě a vztah si nepřipouští.
Velmi dojemný a milý příběh.
ROZHODNĚ DOPORUČUJI!!!
...oslovení zlato miluji.

27.06.2021 5 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Díky Myšce43,která na tuto knížku upozornila a evineckY ,která mě k ní dopomohla jsem neváhala a pustila se do ní.
Tento kniha mě naprosto rozbila nic podobného jsem ještě nečetla a vzalo mě to dech.Nepředvídatelný, úžasný napínavý,sexem nabitý příběh.Mohla jsem si domýšlet jak to je,ale ani v mých nejdivočejších představách jsem byla úplně mimo.
Nechci vůbec nic prozrazovat jen jediné,neváhejte a přečtěte si Černé lži.
Vášnivé čtenářky moc vám děkuji,že tu jste a píšete recenze.
ROZHODNĚ DOPORUČUJI!!!!

22.06.2021 5 z 5

Trhni si, Ethane Trhni si, Ethane Whitney G. (p)

Přesně jak píše Zomy....slabé na tu autorku od ,které jsme zvyklé na jiný odvar.
Ze začátku se to ne a ne rozjed,ale nemůžu upřít ,že konec byl fajn.
Libilo se mě to ,ale to nestačí ....já potřebuji to wou !!!!!,které tentokrát nebylo.

15.06.2021 3 z 5