Jita160 Online Jita160 komentáře u knih

Hříšné vztahy Hříšné vztahy Petra Poncarová

Je to takový novodobý příběh o běžných starostech a slastech třech manželských párů kolem 40.kteří se přátelí. Myslím ,že se v něm každý najde ,kdo prožil krizi středního věku.
Muži prožívají své opožděné puberty, nikdo jim doma nerozumí, nikdo je nepochválí cítí se jako stroje na peníze, pořídí si mladé milenky a očekávají radikální změny, které se bohužel nekonají. A i když si myslí,že potkali tu pravou lásku tak díky intrikám a zhrzeným protějškům o ně přijdou.
Ženy potřebuji ujištění ,že jsou ještě stále krásné, přitažlivé a atraktivní. Nechtějí aby je muži vnímal jako myčky, kuchařky ,uklízečky a stroje na plození dětí. Tím, že si nabrnknou zajíčky nebo šéfy v práci docilují pouze posměchu a někdy i ponížení. Když se pak všichni probudí z morální kocoviny vše vypadá jinak a někdy už může být pozdě něco zachraňovat.
Určitě příběh k zamyšlení ,kterých je kolem nás všude jako hub po dešti.
Jak říkávala moje babička ,,musíte spolu mluvit,mluvit a mluvit...ze všeho se vykecat jinak už pak bude pozdě cokoliv říct".

,, Láska má přece trochu bolet jinak to není pořádná láska".

25.07.2024 3 z 5

Pravidla lásky Pravidla lásky Sara Cate

Sakra tohle bylo fakt boží čtení.
Mělo to vše co má správný erotický román mít.
Stačí si pokleknout před tím správným mužem a rozjíždí se pikantní vztah kde hodná holka začne mít ráda nemravné věci.
Přestože tam bylo hodně erotiky tak samotný příběh vůbec neztrácel drive...
Pokračování si rozhodně nenechám ujít.
Doporučuji !!!

25.07.2024 5 z 5

Láska zrozená ve lži Láska zrozená ve lži Lexi Ryan

Vše co začne lží nemůže dopadnout dobře, ale tady mluvíme přece o lásce a ta překoná vše.
Ethan, který hledá chůvu pro svoji dceru je velmi zatrpklý kvůli smrti svojí ženy přes, kterou se nemůže přenést.
Nicole utíká od oltáře naprosto zničená a zhrzená. Bortí mosty a zastupuje svoji sestru dvojče jako chůva v cizím městě.
Vztah,který se mezi Ethanem a Nicole rozjíždí je založen až na mnoha lžích...skrývají až moc kostlivců ve skříni.
Oba si procházejí citovým očiscem... hlavně musí odpustit a to nejen sami sobě aby mohli být spolu.
Pěkně jiskřivé počteníčko ,které vás navnadí na další díl.

25.07.2024 5 z 5

V jedné osobě V jedné osobě John Irving

No tak tady jsem se svým výběrem knížky šlapla vedle.
Vůbec mě to nevtáhlo do děje... nemohla jsem se začít a vlastně jsem se nutila v pokračování.
Pro mě těžké čtení.
Tento autor není nic pro mě i když podle recenzí je vidno ,že své příznivce má.
Nojo sto lidí sto chutí.
Odkládám do nedočtených.

25.07.2024

Láska na oko Láska na oko Lauren Asher

Declan nejstarší z bratrů... je to sarkastický suchoprt a je naprosto nesnesitelný.
Potřebuje se oženit a dát dědice ,aby mohl zdědit obrovské impérium. Zachrání ho jeho asistentka...je ochotná si ho vzít a žít podle předem určených pravidel.
Takže jak už to bývá nejdříve se akceptuji, potom se velmi přitahují pak přijdou na řadu city. Declan to všechno samozřejmě musí totálně pohnojit aby mohla přijít na řadu láska.
Nic originálního, ale přesto příjemná romanťárna ,kde byl úžasný postupný posun jejich vztahu.

25.07.2024 4 z 5

Barbaři z ledové planety Barbaři z ledové planety Ruby Dixon

To není žádná cudná verze vědeckofantastické romance. Je to považováno za okrajový žánr, ale myslím, že čtenářů pořád přibývá... což je dobře, protože toto se fakt četlo famózně.
Po celou dobu příběhu jsem se jen připitoměle usmívala.
Ve zkratce...na Ledovou planetu kde žije mimozemšťanský kmen, který je předurčen k zániku ,ztroskotá vesmírná loď plná pozemšťanek. Ty jsou uneseny ze svých domovů mimozemšťany, kteří je chtějí prodat do otroctví. Na planetě žije kmen Sa-khui ... převážně muži, kteří jsou šlechetní lovci, věrní a vášnivý. Tak si dokážete představit jakou asi měli radost z žen, které zachránily a byly z větší části předurčené k páření.
Paní spisovatelka vůbec nešetřila láskou velkou dávkou mezidruhového sexu při které její fantazie nebrala konce.
Rozhodně dám další díly.

24.07.2024 5 z 5

Rozpletení uzlu Rozpletení uzlu Meghan Quinn

Ano... tak to byl pořádně utažený uzel.
Ryotovi a Myle dal pořádně zabrat.
Rozpletení jejich vztahu byl plný bolesti .,slz ,zoufalství a napravování chyb ,kterých se oba dopustili.
Emocemi byla zaplavená celá knížka, protože Maya byla velmi poznamenaná svým nelehkým dětstvím.V dospělosti prožívala jenom strach a nedůvěru.Jediné co v jejich vztahu fungovalo byl sex, ale ani ten nedokázal vše napravit.Ryot byl pro ni ten pravý ,nevzdával to s ní ...kolikrát to vypadalo ,že jde hlavou proti zdi.
Přechody z minulosti do přítomnosti byl nutností aby jsme pochopili vývoj jejich vztahu.
Meghan rozhodně umí psát... dokáže se ponořit hodně hluboko a vytáhnout na povrch citlivý příběh kde se střídají snad všechny emoce.

16.07.2024 5 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Láska a tetování je především o první lásce na kterou se jen tak nezapomíná. Umění tetování jen tak okrajově což mě docela mrzelo.
Nepomohlo ani sedmileté odloučení mezi hodnou holkou a zmetkem.
Teo musel hodně zabrat aby v Ashe opět rozhořel žár ,který mezi nimi kdysi býval.
Nic originálního ale přesto docela fajn čtení.

15.07.2024 3 z 5

Po stopách démona Po stopách démona Cami Wolf

Mě tato fantasy série ,,pohádka"o vlkodlacích ,démonech ,upírech a princem pekla prostě baví.
Každý díl je o jednom s kamarádů,kteří si ve svém životě nachází tu pravou družku a bojují společně proti zlu.
Příběhy jsou napěchovány sexem,utrpení, ale hlavně láskou k ženám ,které nemají na výběr.. stávají se tou pravou družkou na celý život.
Prostě takový fajn čteníčko ,které odvede vaše myšlenky do fantasy světa.

14.07.2024 5 z 5

Po stopách vlka Po stopách vlka Cami Wolf

Zjišťuji ,že přicházím na chuť fantasy a to hlavně díky českým spisovatelům, kteří mě neustále překvapují.
Protože, tato smečka.... to byla vážně divočina a žhavost. Byl to boj...o rasu a lásku.
Spáření, majetnicknost a nárokování své samice bylo sexy a strhující.
Když totiž vlk najde svoji družku zůstane jí navždy věrný. Ostatní mu nebudou vonět. O nikoho jiného nebudou mít vůbec žádný zájem.
Moc jsem si tento fantasy užila ,kniha mě úplně pohltila svým nábojem sexuálních scén, ale i příběhem, který neztrácel na intenzitě.
Okamžitě se vrhám na další díl.

11.07.2024 5 z 5

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

Obálka knihy vůbec nelichotí tomuto milému romantickému příběhu. ,,Proboha co je tohle za člověka"? :-D
Na mě asi i moc sladký ,ale co už ...chutě by se měli střídat. :,-)
Sice úspěšný fotbalista, ale život mu nerozdal zrovna dobré karty. Je velmi uzavřený a absolutně nikomu nevěří. Potkává velmi upjatou knihovnici ,která si ho splete s panem ,,rosničkou" na svém rande naslepo.
Rozjíždí se plno náhodných setkáních při ,kterých se nedokáží držet od sebe. Asi až představení
v, kterém oba hrají hlavní roli jako Romeo a Julie si teprve uvědomí co k sobě opravdu cítí.

11.07.2024 4 z 5

Hattrick Hattrick Marcy Jell

Pokračování o Phoebe a brazilském fotbalistovi Nicolasovi je vlastně taková životní zkouška jejich lásky.
Osud jim naděluje pár dramat, nějaké ty lži, odloučení,nedůvěru,svádění, žárlivost a špatná rozhodnutí. Oba bojují ...každý po svém. Oba potřebuji dospět a začít si věřit.
Prochází si svým životním peklem aby se spolu mohli ocitnout v ráji.

09.07.2024 4 z 5

Playmaker Playmaker Marcy Jell

Tato spisovatelka vkládá do svých knížek příjemnou dávku humoru okořeněnou erotikou což velmi oceňují.
Je to vlastně taková pohádka pro velké holky.
Mladá,krásná chůva jede do Španělska hlídat dítě známému sexy fotbalistovi. Ten žije hlavně pro fotbal a po nocích obráží kluby a ženy mu padají k nohám.
Phoebe se brání Nicolasovu šarmu, nechce být jeho další zářez a ke všemu je stále ve hře jeho ex ,která se ho za žádnou cenu nechce vzdát.
Příběh končí tak že potřebujete mít po ruce pokračování.
Tak šup do něj :,-).

08.07.2024 4 z 5

Královna Královna Devney Perry

(SPOILER) Naprosto souhlasím s knihomolkami pode mnou. Úctihodné zakončení této série o motorkářích.
Tady se potkáváme s Novou a Emmettem, každý z nich stál na opačných stranách bitvy ,kterou začali jejich otcové. Nova šla po pomstě ,ale postupem času se stal s nepřítele muž ,kterému důvěřovala a dokonce se do něho i zamilovala.
Ráda si počkám na další knihy od této spisovatelky.

07.07.2024 5 z 5

Zlodějka minulosti Zlodějka minulosti Tiffany Reisz

Mám moc ráda divnoknihy ,které píše Tiffany Reisz, ale tato byla tak neskonale odlišná tím nejlepším možným způsobem až jsem se parkrád musela přesvědčit jestli to píše opravdu ona :,-)
Byl to vlastně příběh v příběhu z minulosti o tom jak jeden člověk dokáže ojebat své blízké a uvalit prokletí na celý svůj rod. O neuvěřitelné síle jedné velmi mladé ženě, která potřebovala udělat nemožné aby ochránila své milované i pro příští generace. Kdo rád čtete o pomstě, bolesti, zradě,lásce a neuvěřitelné touze po penězích, velkém utrpení a až moc lží tak vůbec neváhejte. Strhující, smutné ,děsivé i morbidní,ale takovým impozantním způsobem. Knihu si ukládám do doporučených, protože ji jen tak z hlavy nevytěsním... super čtecí zážitek.

06.07.2024 5 z 5

Neslušné dary Neslušné dary Andrea M. Guastella

Říká se že, život je jako bonboniéra,nikdy nevíš co ochutnáš a obzvlášť, když je to ve Francii :,-).
Může vám jedna noc plná úžasného sexu s cizincem změním život, proč proboha nééé???
Zvířecí přitažlivost, kterou v sobě objevily Klára s Andrejem nešlo potlačit. Začínají hrát odvážné hry, které André doplňuje lechtivými sexy dárečky. Ani temná minulost, kterou v sobě francouzský sexy Bůh ukrýval je nedokázalo rozdělit na dlouho.
Krátké,sexy na jeden večer...

04.07.2024 3 z 5

Paralela Paralela Tom Same

(SPOILER) ,, KARMA JE ZDARMA"
No,tento příběh měl pro mě velmi slabý a nezáživný začátek. Párkrát jsem knížku odložila a uvažovala zda jí vůbec dočtu. O LGBT a queer komunitě čtu moc ráda a proto jsem tomu dala šanci.
Spisovatel hází střípky, které pozvolna začínají dávat smysl a nutí vás číst abyste si ke konci řekli no WTF ,,nemyslíš,zaplatíš".
Je to neskutečný propletenec. Bylo to hodně o pocitech, myšlenkách,naivitě a hledání sexuality a sebevědomí. Hlavní postavy jsou Klára a Lukáš ,ale za mě byl hlavní protagonista ,,ZMETEK" Petr...plzeňská coura, takový hráč a lovec, který díky své bisexualitě, ale hlavně příšerné povaze, že mu nezáleží na citech ostatních, zamotal, znepříjemnil a pošpinil život Kláře a Lukášovi, kteří objevují své poprvé a hledají svoji spřízněnou duši. Musím i vypinknout silu i zhoubu sociálních sítích bez, kterých si myslím, že by nám všem bylo určitě lépe. Pouze můj názor!!!

03.07.2024 3 z 5

Tráva Tráva Anya Martin

(SPOILER) Příběh ,,Tráva" je...divný je to fikce, psycho erotický horor, přirovnala bych ho ke knížkám Carltona Mellicka lll .
Sex ,který prožívala Sheila (po hojné dávce marihuany)se svým ex monstrem po jeho smrti převtělený do zeleného slizovného může byl bizardní.
Nevím jestli toho v knížce bylo napsáno málo nebo moc ,nebo jestli je to jen napsané špatně.
Ale asi kdybych si ubalila jointa a vykouřila si mozek z hlavy tak bych byla nadšená:-D:-D:-D

30.06.2024 2 z 5

Otrokyně citů Otrokyně citů Nalini Singh

Jsem ráda ,že jsem si odskočila do tohoto fantasy světa se žhavými scénami a dobrou zápletkou.
Nejde se nezamilovat do měnavců jsou to ti nejkrásnější, nejživější a nejvášnivější bytosti o, kterých jsem kdy četla. Naprosto originální,propracovaný a zajímavý svět... možná naší budoucnosti? :,-)
Uchvátila mě čistá ryzí láska ,která zářila celou knihou mezi psykou a měňavcem.
Určitě si měňavce opět pustím žilou.

29.06.2024 5 z 5

Pan Masters Pan Masters T. L. Swan

Rozpustilé ,sexy a s velkou dávkou humoru... prostě, supr-čupr čtení.
Téma stokrát omílané....vychovatelka a její šéf. Brille, upřímnost sama ,láska a vstřícnost z ní jen srčí, naprosto postrádá ústní filtr.
Její šéf,Julian... vdovec a otec dvou dětí ,který je arogantní kretén,emocionálně zničený muž, který od smrti své ženy žije v temnotě.
A mezi tak odlišné lidi se vecpala osudová přitažlivost.
Brille zažívá pekelný tanec s ďáblem, který ji posouvá blízko k jeho srdci a k naprosté oddanosti a lásce k jeho rodině.
Boží!!!!
Moc se těším na další příběh o Spencerovi :,-)

26.06.2024 5 z 5