Jita160 Jita160 komentáře u knih

Posedlý ctitel Posedlý ctitel Martina Nováková

(SPOILER) Posedlost je obrovská přílivová vlna, která dokáže člověka naprosto změnit a zlomit. Je to těžká závislost,která zbavuje zájem o všechno ostatní.

Daniela a Kristýnu spojil telefonát, pokračovali v sms zprávách, které jim dávali nezávislost a svobodu.
Po čase se rozjíždí nezdraví vztah podle Daniela, který je posedlý její osobou je to závislost a potřeba ji vlastnit. Kristýně také ukazuje svůj svět dominance, pout a byčíků. Ona je masochistka ,protože ji přitahuje strach který z Daniela vyzařuje je pro ni drogou,neumí si představit ,že by byla bez něho.
Připravte se na silný ,emoční,drsný a pikantní příběh kde zloba a láska jdou ruku v ruce a jak píše sama paní autorka není to čtení pro jemné duše.
TAKŽE PŘÍBĚH PŘESNĚ PRO MĚ!!!!!

02.03.2024 5 z 5

Rapsodie Rapsodie Laura Thalassa

Po delší době jsem do sebe nechala pustit velkou dávku fantazie,nadpřirozeneho světa a mýtů.
Knížka mě ,ale doopravdy vtáhla až tak od půlky kdy už jsem trochu chápala důvody a pohnutky Desmonda Flynna, nejděsivějšího a nejbezpečnějšího krále noci.
Callypso mně neskutečně bavila se Sirénou v jejím nitru. Byl to takový novodobý doktor Jekyll a pan Hyde.
Nedokáží asi úplně ocenit tento druh příběhu ,který čtu jen výjimečně, ale nedá se upřít čtivost a originalita.
Časem dám určitě šanci i pokračování.

01.03.2024 4 z 5

Hra pro Apollóna Hra pro Apollóna Veronika Synková

(SPOILER) LGBT... typ těchto knížek já prostě můžu. Příběh Lukáše a Daniela mě od prvních stránek bavil a moc dobře se četl.
Jejich vztah byl od začátku jednostranný. Lukáš se zamiloval takřka okamžitě i když jejich první setkání už trapnější být nemohlo a Daniel, který trpěl strachem díky zážitků z minulosti žil v nevědomosti.
I Lukáš,který řeší rodinné utrpení musel postupovat citlivě a pomalu aby svého vysněného Apollóna nevyděsil.
Celá tato klučičí romanťárna na mě působila mile ,vřele a dojemně.

28.02.2024 5 z 5

A co bylo dál A co bylo dál T. L. Swan

Tato knížka je už jenom taková tečka za všemi bratry Milesovými a jejich osudovými ženami, které jim změnily životy.
Příjemné rozloučení s pohádkovým koncem pro všechny.
Kdybych jí nečetla tak se nic nestalo,ale bylo to fajn.
Přesto tato série patří rozhodně k těm vydařeným.

27.02.2024 3 z 5

Cosi o tobě Cosi o tobě Julie James

Agent FBI a hubatá asistentka státního zástupce.
V minulosti se ti to dva znepřátelili a dnes jsou nuceni pracovat společně. Cameron je svědek vraždy a Jack jeden z nejlepších agentů ji vyšetřuje a zároveň ji musí chránit.
Bylo to svižné ,vtipné ,dráždivé napínané s detektivní záplatkou.
Má první knížka od této autorky a určitě ne poslední. Mělo to ten správný čtecí pohon :,-)

23.02.2024 4 z 5

Životní příběh striptérky Životní příběh striptérky Edita Cerha

(SPOILER) Edita je žena ,která se narodila v Československu. Je to striptérka, společnice, tanečnice, zpěvačka a především starostlivá a spolehlivá matka,,BOJOVNICE". Pouští nás do pravdivého a podrobného života a to hlavně proto aby předala vzkaz někomu kdo potřebuje jednoho dne znát celou pravdu. Seznámí nás se svojí profesí díky, které navštívila kluby v různých částech světa ,kde zažila intriky, lži ,ale taky potkala opravdová přátelství. Představí nám své děti a ukáže nám jak důležité je pro ní pouto mezi matkou a dítětem. K tomu se samozřejmě váží její osudový muži na ,které neměla vůbec štěstí. Jak její příbuzní tak partneři ji vnímali jako dojdou krávu. Edita je neskutečně důvěřivá ,upřímná ,cílevědomá a až neskutečně laskavá. Dokázala vydělat neskutečnou spoustu peněz a proto je hodně soběstačná ,tuto kombinaci muži dlouhodobě nedávají. Její velká láska je Mexiko, kde byla opravdu šťastná.
Pak přichází to pravé peklo v podobě muže a Země kde momentálně žije.
Hanibal na první pohled charismatický a okouzlující muž, který se postupem vybarvuje za monstrum. Je to manipulátor ,narcista patolický lhář a psychopat. Amerika se jí ukazuje jako Země, kterou zajímají peníze a bez peněz tuto zemi obtěžuje. Ke konci knížky už jenom kroutím hlavou ,nadávám a říkám si proboha živého to snad nemůže být pravda.
Přeji ji aby boj do ,kterého se dala nevzdávala a jednoho dne měla ten poslední díl skládačky, který jí chybí k tomu aby našla klid a byla šťastná.
TOHLE SI MUSÍTE PŘEČÍST DOPORUČUJI!!!!!

21.02.2024 5 z 5

Vypravěč Vypravěč Dave Grohl

Nejsem závistivý člověk ,ale Davemu závidím, že za svůj život potkal snad všechny mé idoly s muzikantské branže. Jeho nadčasová hudba mě provází celý život.
Oceňuji ho nejenom jako božího zpěváka ,bubeníka ,klavíristy a kytaristy ,ale i jako skromného člověka ,sympaťáka ,který stojí nohama na zemi.
V knížce se dočtete o jeho soukromém životě, láskách,rodině, hudebních snůrách,ale i snech a činech.
Tato hyperaktivní 55 letá legenda má právo na takové vyprávění ,protože nám závislákům na rockovou hudbu má co nabídnout. Knížka pro mě byla záživná a vtipná.
Snad i mě se někdy splní sen a já Dave Grotha uvidím a poslechnu na živo.

17.02.2024 5 z 5

Strasti s Bertem Strasti s Bertem Lenka Hnátová

Gay romance patří k mým oblíbeným. Nějak jim tu lásku a vášeň věřím víc. Je to asi tím, že pro ně je mnohem těžší najít si k sobě tu druhou půlku... dýně? :-D:-D:-D
I Lenka mě tímto krásným příběhem ukázala jaká strastiplná cesta je provází. Zelenina, která byla prorostlá jejich vášnivým
příběhem mě moc bavila.
Maxe a Berta dělí skoro čtvrt století a přesto každý tomu druhému dávají něco ze sebe. Maxovo mládí je osvěžující, které Bertovi dává energie a muzu k jeho psací tvorbě. No a Bert svými letitými zkušenostmi ukazuje Maxovi jaká láska může být krásná, oboustranná ,ale zároveň neskutečně krutá a bolavá.

17.02.2024 5 z 5

Orgie v chomoutu Orgie v chomoutu Carlton Mellick III

No tak jsem to dala... protože toto je ten nejvyššinutější příběh co jsem prozatím četla. Sem tam se uchyluji k takovým knihám ,ale tento bizar patří na přední příčku. Naprosto vybočuje ve všech směrech.
Úplně má první kniha od tohoto spisovatele, který zřejmě na něčem frčí :-D:-D:-D.
Nalákala mě především obálka se sexy nevěstou s ukousnutým prsteníčkem na krku. Jako horor to v určitých chvílí vypadá ,ale já se nebála ,ale děsně nasmála. Bylo to neskutečně ujetý čtivo, taková fantasmagorie spojená s kanibalismem a sci-fi.
Působilo to na mě, že spisovatel nám tím chtěl nastínit, že lidé jsou předurčeni k tomu aby spolu splývali, aby se v sobě ztrácely a to doslovně a ,že nejdůležitější v životě je obětovat se pro rodinu. No a druhá je, že by se mělo bojovat za budoucnost psaného slova.
Vím, že to k sobě moc nejde, ale po přečtení této šílenosti pochopíte.
Tak šup do ujetého psaného slova.

16.02.2024 3 z 5

Vrčící naděje Vrčící naděje Lenka Hnátová

No sakra, paní Lenko já ještě pořád vrčím...vrrrr!!!!
Jak jste na něco takového přišla ,kde se vám v té vaší šibalské hlavičce něco takového vyrojilo???? BOŽÍÍÍ.
Upřímně musím říct, že po této knížce jsem sáhla díky mé oblíbené spisovatelce Mon Coucou, která na ní napsala dokonalou a poutavou recenzi a za to moc děkuji, protože jsem tomuto úžasnému fantas příběhů úplně propadla. Miluji to i když nejsem žádná fanynka tohoto žánru,ale zřejmě nemusím být :-D
Já se smála, bála ,zlobila ,doufala,vrčela... střídali se u mě všemožné emoce. Je to příběh k zamyšlení i když je to jen strhující výplod vašeho fantasmozečku.
Nechala jste nás nahlédnout vašima očima do daleké budoucnosti kde zuří války ,pomalu vymírá lidská rasa a nastupuje jiná inteligentnější.
A i do tohoto šíleného světa se vám podařilo pustit světlo v podobě čisté lásky a oddanosti.
Moc vám děkuji za tuto za mě naprostou dokonalost!!!!
ROZHODNĚ DOPORUČUJI VRRRRRR :,-)

15.02.2024 5 z 5

Rozvodové hry Rozvodové hry C. D. Reiss

Ano..... i já tuto knížku nedočkavě vyhlížela.
Je jiná ,nepředvídatelná, nepřeslazená se zajímavým životním stylem.
Dianě se hroutí život, znovu se zamilovala do svého muže ,ale Adam před její láskou submisivní ženy utíká.Neumi milovat subiny.
Rozehrají intenzivní a složitou hru ,ale ani jeden neví jaká jsou jejich pravidla aby mohli být opět spolu. Věřili že jsou nerozbitní. Adam se ujímá role dominanta a to jenom z důvodu že žárlí na jakéhokoliv může ,který by se jeho ženy jenom dotkl.
Někdy jsem se trochu ztrácela jejich myšlenkových pochodech.... milovali se a za chvíli už zase ne, chtěli spolu moc být,ale vlastně nemohli. Působilo to na mě trochu chaoticky.
Ale o čtivost a pikantnost BDSM určitě
nepřijdete.

14.02.2024 4 z 5

Troufalá vášeň Troufalá vášeň Penelope Douglas

Klasický milostný román s mírnějším tempem než jsem u této skvělé spisovatelky zvyklá.
Přesto to bylo zakázané ,troufalé ,dráždivé ,sexy ...no nedalo se odolat.
Jak se vypořádat v situaci kdy mladou dívku
přitahuje otec (veterán) expřítele?
A co dělat ,když se mozek vydá zcela jiným směrem než by měl?
A co srdce vydrží takovou bolest pro muže kterého nesmíte z mnoha důvodů milovat?
Jardan a Pikeovi prostě budete fandit!!!
Boží :,-)

13.02.2024 5 z 5

Hector Hector Marcy Jell

(SPOILER) Hector!!!!
Hned ze začátku knížky nám paní spisovatelka při poděkování velmi humornou formou nastínila ,že se s tímto jezdcem Apokalypsy ....při psaní pekelně pomazlila a pobavila.
Příběh monstra a Lary Croft byl náročný od samotného začátku.
V podstatě si byly neskutečně podobní byli to oba nelítostní zabijáci. Láska u nich byla dřív než si to uvědomili ,ale až narození jejich dcer jim oboum otevřela temná srdce.
Důstojné, strhující zakončení a to i díky babči Abuele, která mě byla velmi blýská a to její chutí a bažení po vínu :-D.

10.02.2024

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Má knižní kamarádka mě upozornila na tuto upíří sérii ,kterou jsem naprosto nepolíbená.
Obávala jsem se aby to nebyl nějaký hrabě Dracula po 1001. No ....a nebyl:-D.
Jsou to naprosto odlišní upíří než ,které znáte jsou to nadupaní zabijáci, kteří zachraňují svůj rod před bezduchými.
Skvěle byli zaháčkování i smrtelníci....Beth , která potřebovala upíra nejen k přežití tak i polda Butch ,který až s upíry našel smysl života.
Takže za mě rozhodně 1A... super začátek upířího seriálu,který si nenechám ujíd.

07.02.2024 5 z 5

Sexy srážka Sexy srážka Helena Hunting

Taková kniha ze života prostě vždy se nedějí jen pěkné věci.
Ty dva po delší době svedla dohromady ztráta blízkých a boj o opatrovnictví.
Jednoduché ,milé, sexy i když předvídatelné, ale chytlo mě to za srdce.
Epilog se moc povedl.

04.02.2024 4 z 5

Dej mi Království Dej mi Království Marcy Jell

Knížky od Marcy Jell mám moc ráda.
Jde přímo na věc, žádná zbytečná omáčka kolem. Čtivé, svižné, vtipné a okořeněné sexem.
Příběh je rozdělen na dvě části...
První byl o nahlédnutí do světa modelingu a o velkém vzplanutí mezi modelem a jeho novou asistentkou.
A ten druhý to byl takový skok po pěti letech... Jejich společní přátelé by ho nazvali ,, Jeden infarkt pro modela" :-D:-D:-D

01.02.2024 5 z 5

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Další nenažraný můž z Bradfordova klanu,tentokrát kanec Trevor.
Tomu nadělá pár vrásek jeho náročná, malá, baculatá nájemnice Zoe.
Díky dohodě, kterou spolu uzavřeli... samozřejmě kvůli sexu jí Trevor začal vnímat jako krásnou ,vtipnou, chytrou, skvělou milenku, příšernou zpěvačku, celkem dobrou kuchařku a peče věci,které ani jejich psi nechtějí žrát.
Takže si nenechte ujít tento příjemný a úsměvný příběh po, kterém budete mít zaručeně hlad :,-)

30.01.2024 4 z 5

Vůně sexu Vůně sexu Nataly Castle

No sakra to byl teda hrůzostrašný příběh.
Už mám od této autorky něco načteno tak jsem nešla úplně naslepo.
Ponaučení z této knížky je: nikdy nikam nepište co si doopravdy přejete o čem toužíte a o jakém muži snite, nikdy nevíte kdo si to vaše přání přečte a jak se k němu postaví. Chtěla muže svých tajných snů a dostala???

„Chtěl bych tě chvíli vnímat všemi smysly, poslouchat tvůj pláč, nasát z plných plic tvůj dech, tvůj život vpít hluboko do svých tepen i do těch nejtenčích žil, celou tě prožít, v mysli slyšet tvé myšlenky, vkrást se do tvých snů, znásilnit je a opanovat je jako tebe celičkou, syknul vzrušeně. „Ovládnout tě, pohrávat si s tebou jako s loutkou veškerých mých choutek,

28.01.2024 3 z 5

Poslední svobodný miliardář Poslední svobodný miliardář Pippa Grant

Když čtu typ takových romanťáren tak si říkám ,,jo tohoto chlapa bych chtěla", ale tady bych chtěla být panička tohoto psího mutanta Marshmallowna. Dodal tomuto příběhu velmi humornou linii u,které jsem se fakt bavila.
Begonie je ta nejradostnější žena. Je nesobecká, upřímná a děsně střelená se svým psím mutantem u nohou.
A pak tu máme pana Mrzouta, pana Odměřeného a pana Vyšší Společenská Třída.
Okolností je donutí být pár, ale ona je pro Hayese ta nejlepší a nejhorší falešná přítelkyně. Begonie je siréna,která ho svedla na souši a on ji začíná být bezmezně oddaný. A Hayes je první muž ,který jí po rozvodu promastí muffin :-D.
Dokáže Begonie zchladit Hayesovo chladné srdce? A dokáže Hayes překonat a žít s alergií na Marshmallowna? :-D:-D:-D

28.01.2024 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Skvělá knížka.
Prostě ujíždím na toxických mužích, kteří si myslí ,že sláva, peníze a vzhled je nadevše.
Alex je rocková hvězda je závislák a lamač dívčích srdcí... začal být nezvladatelný. Byla mu najata osobní asistentka, nevinná, milá a zodpovědná Indigo, s kterou Alex ze začátku zacházel jak z kusem hadru.
Ale co by to bylo za příběh kde síla ženské oddanosti a lásky položí muže na lopatky.
Moc jsem si tento příběh z muzikantského zakulisi užila.

27.01.2024 5 z 5