JessyPitt JessyPitt komentáře u knih

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

No upřímně nechápu, proč má kniha takové hodnocení? Začátek slíbený, ale pak ten průběh a konec knihy? To neustále krmeni kocoura, vaření instantní polévky, přikládají do krbu, to by umorilo i vola. Tak nudnou desivou knihu jsem ještě nečetl. Navíc ten samotný závěr se zombie????????. Ještě ze existují knihovny a nemusela jsem kupovat.

28.05.2019 2 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Já půjdu asi proti proudu. Me kniha nezaujala. Nebyla špatně psaná ale po celou dobu padalo napětí, nahoru a dolu. Neudržela me v napětí po celou dobu. A ten konec byl tedy dost záhadný.. hlavní hrdinka toho přežila skoro víc než agent 007????.

24.06.2019 2 z 5

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Konec knihy vydal snad za celou knihu dohromady. Jak je ta lidská pýcha a touha po moci slepá...Ach jo, škoda že se lidská povaha bohužel nemění...Zpracování knihy na jedničku..

30.03.2018 5 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Zatím je mi záhadou,ze tuto knihu všichni hodnotí tak vysoko. Námět knihy zajímavý a nevšední. Pohled do duše hlavní postavy také. Ale příběh sam je postaven na naprosto nepravdepodobnych skutečnostech. Psycholog co ma doma ženu na praskach by do pece či ochranné péče před soudním líčením určitě nedostal dívku dcery vrazedkyne... NO a více věci je tam mimo. Kniha se prvních téměř 200stran vleče a prakticky se tam nic neděje. Pak to má spád. Za me pouze 3 hvězdy a to za námět nad kterým se da dále přemýšlet . .

04.12.2017 3 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Nerada bych se opakovala a psala to co všichni... Tak dobrou detektivku jsem ještě necetla!!! Tato knížka ma mít zlatou nalepku;)!!

08.06.2016 5 z 5

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

Bylo by vůbec možná dát takové knize méně hvezdicek?? Dala bych ji jako povinnou četbu do škol.

14.10.2018 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Prostě zase jedním dechem, tyhle detektivky me vždycky dostanou..

17.08.2018 5 z 5

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Knížka z první třetiny - do té doby než se autorka ze svého stavu probudila, rychle utekla. Poté se již vše začalo poněkud opakovat. Kniha je směřována jako pozitivní a motivační četba. S něčím jsem se ztotožnila s dalším méně. Samozřejmě téma samo o sobě je velmi lákavé, každého zajímá co se odehrává po tomto životě. Jen se mi zdálo, že se kniha snažila uměle nafouknout a ke konci již čtenáři neměla co nabídnout. Mohla se propojit třeba s nějakou odbornou literaturou. Takto dávám 3 hvězdy za snahu autorky předat světu něco pozitivního.

04.02.2018 3 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Kniha mi přinesla méně než jsem očekávala. Občasné překlepy, spostu hrubých slov, no den mi chvílemi unikal. Dávám pouze 3 hvězdy, detektivky jsem četla už lépe propracované. Ale i tak kniha byla celkem ctiva a poměrně napinava.

30.01.2018 3 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Mám tohoto spisovatele ráda, ale tento díl byl na mě už moc krvák..Samá krev a odpornosti - až moc podrobné líčení mučení obětí a tak... To jak se děj s jeho přítelem vyvíjel byl poměrně předvídatelný. Za předvídatelnost a až nadměrnou přílišnou krvelačnost dávám 3 hvězdy...

17.01.2017 3 z 5

O zahradě O zahradě Pavel Čech

Většina čtenářů knihu hodnotí pozitivně. Ja bohužel nemohu. Nevím co jsem měla za výtisk, ale byly v něm minimálně 3 gramatické chyby- překlepy. Ilustrace jsou velmi zdařile ale co se textu tyče všechny knihy p. Čecha jsou velmi proste. U této knihy jen dospěly člověk pochopí pointu, malému dítěti unikne a nemá šanci pochopit autorovu myšlenku.

10.09.2019 2 z 5

Úsměvy smutných mužů Úsměvy smutných mužů Josef Formánek

Tak nějak veselé čtení o smutných mužích.

22.11.2018 4 z 5

Klid je síla, řek tatínek Klid je síla, řek tatínek Zdenka Fantlová

Člověk na tohle téma přečetl uz mnoho knih. Ale u téhle se mi líbilo to ze neměla zbytečnou jak to říct asi omáčku, byla o faktech, pocitech, které souviseli a prostě nad ostatním mohl člověk dumat a přemýšlet a i tak to nemůžeme kdo to neprozil nimdo nikdy pochopit to není vůbec možné...

19.10.2018 5 z 5

Dneska už se tomu směju Dneska už se tomu směju Adina Mandlová

Pro me to bylo čtení plné emoci. Kniha nebyla ani chvíli nutná, jak to u některých životopisů bývá. Knihu jsem Odkladala s určitou melancholií. Dost často se v knize mluví o tehdejší době. No možná bby byla překvapena, ze se za z léta zas au tak moc nezměnilo. Aneb jak říkal pan Werich jde tady o duši a tu ta knížka opravdu ma.

11.07.2017 4 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Knížku jsem přečetl jedním dechem a myslím, ze snad ani není třeba hodnocení. Co ma člověk hodnotit u tak silného příběhu? Nikdy na ten příběh uz nezapomenu...

14.04.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Teda tahle detektivka ac mela prec 400 stran byla hrozny ficak.!! Do poslední chvíle jsem marně hledala vraha!

23.02.2017 5 z 5

Ztracený svět v podzemí Ztracený svět v podzemí Roderick Gordon

No jak tak koukám na většinu komentářů, jste z knihy nadšení. Já vám nevím... Nějak jsem se pořád nemohla začíst až teda na konci kdy jsem zase byla celá nesvá jak to teda skončí?, takže i když za mě kniha trochu nevyvážená, asi budu muset pořídit další díl a ze zvědavosti zjistit jak to dopadne...Jak psala agentura R. nemyslím si, že by to byla druhá sága Harryho Pottera...To je nebe a dudy..

29.10.2015 3 z 5

Deník 1938–1945 Deník 1938–1945 Helga Hošková-Weissová

Přečteno za pár hodin, nemohla jsem přestat.. Proč třeba tohle není doporučená četba na středních školách?? Není třeba se učit dějiny..stačí číst

10.10.2015 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Takže to byla docela slušná sragorina vazeni????????!!

15.09.2019 5 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Kniha mě opravdu bavila. Není to nejkomplikovanější a nejfikanější detektivní zápletka,ale napětí tam bylo od začátku až do konce. Líbilo se mi čtení celou dobu, nebylo to takové to, že si říkáte kdy už konečně bude konec:):). Za mě 4 hvězdy, 1 hvězda dolů za opět zbytečně komplikovaný a lehce nereálný závěr knihy...

16.01.2018 4 z 5