Jančislava Jančislava komentáře u knih

knihu jsem přečetla a jsem s ní spokojená. Samozřejmě jsem si spojila se seriálem, ale na kouzlu knihy to neubralo snad i naopak :-)

20.04.2013 5 z 5

Příšera Příšera Christopher Pike

Ta byla moje první a četla jsem jí půl noci než jsem dočetla. Moc se mi líbila a občas si na ní vzpoměla. Někomu jsem jí půjčila a už neviděla. Nakonec jsem jí asi po 12 letech našla na Aukru a hned koupila a těšila se na ní. Je hezká, má spád a pěkný konec :-)

19.04.2013 5 z 5

Muka Muka Lauren Kate

První se mi vcelku líbil, ale tento mě zklamal. Luce se chovala, jako malá holka - když mi neřekne, proč to nemám dělat, tak to dělat budu, ať si umře kdo chce. Nevím, zda se mi chce číst dál..

16.04.2013 2 z 5

Zázrak svaté Winifredy Zázrak svaté Winifredy Ellis Peters (p)

Mě se opět líbila. Pokud si dobře vzpomínám, byla první co jsem četla a nalákala mě na další

16.04.2013 5 z 5

Ďáblův novic Ďáblův novic Ellis Peters (p)

Opět doporučuji tomu kdo si chce přečíst oddechovou, ale napínavou detektivku

16.04.2013 5 z 5

Kacířův učeň Kacířův učeň Ellis Peters (p)

Klidná, oddechová, příjemná kniha

16.04.2013 4 z 5

Výkupné za mrtvého Výkupné za mrtvého Ellis Peters (p)

příběhy bratra Cadfaela jsou velice pěkné. Děj je příjemný, nerozebírá zbytečně detaily vraždy - někdo je probodnut a stačí, není potřeba to rezebírat dál. Lidé se tam snaží být čestní, přátelští. Je to oddechová a příjemná kniha

16.04.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Pokaždě, když jí vemu do ruky tak děkuju bohu, že jsem si jí nekoupila. Za ty peníze si koupím raději jiné knihy. Nebudu se opakovat po ostatních, se vším souhlasím - nuda, stejné fráze opakující se až moc, nevyzrálá osobnost hl. hrdinky...Knihu nejspíš nedočtu, což u mě není zvykem, ale pokaždé, když začnu znovu číst musím protáčet oči. Přečetla jsem knihy, co měly např. kolem 1000 stran do týdne a tuhle čtu 14 dní a jsem v půlce. Pokud někdo uvažuju o jejím přečtení tak mu doporučuju, aby si jí nejdřív půjčil a pak teprv kupoval. Já nebyla šokovaná z erotických scén, ale z postav v této knize. No nic těm co čtou přeji hodně štěstí a snad se vám bude líbit více než mě. Na shledanou

16.04.2013 1 z 5

Krvavá řeka Krvavá řeka Jeffery Deaver

Knihy s J. Pellamem se mi moc nelíbí, bohužel, jinak mám Deavera moc ráda

16.04.2013 3 z 5

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Moc pěkná. Pět hvězd i více

Rose Madder Rose Madder Stephen King

Kniha pěkná jen na konci mě to přestávalo bavit. Kinga mám ráda, ale tato kniha mě moc nevzala, ale neznamená to, že bych jí už nikdy nečetla. Časem dostane ještě jednu šanci

16.04.2013 4 z 5

Vlci z Cally Vlci z Cally Stephen King

Tento díl z celé serie se mi líbil nejvíc

Dolores Claiborneová Dolores Claiborneová Stephen King

Mě se moc líbila a líbí se mi propojení s Geraldovou hrou

Osvícení Osvícení Stephen King

Tehdá to byla moje první knížka od něj a blbec jsem si jí vzala na noční! Mimochodem to byla jeho první a poslední kniha, co jsem vzala do práce :-) Moc se mi líbila, moc jsem se bála. Četla jsem jí pak ještě dvakrát ( přes den ) a asi si jí časem dám i po třetí. 5 hvězd samozřejmě

Psanci Psanci Martina Cole

Na mě tato kniha dojem neudělala, má lepší

15.04.2013 2 z 5

Byznys Byznys Martina Cole

Jedna z nejslabších knih, co jsem od ní četla. Přišlo mi, že neustále opakuje to samé dokola. Imeldiny vlastnosti tam popsala snad desetkrát dokola a stále ty stejné fráze. Možná je to tím, že jí mám už očtenou a že jsou její knihy téměř stejné. Pokud se někomu tato knihy líbila doporučuji spíše sáhnout na její starší knihy, jsou mnohem lepší

15.04.2013 2 z 5

Dvě ženy Dvě ženy Martina Cole

Moc pěkná, patří k mým oblíbeným. Konec taky moc pěkný

Nikdy o tom nemluv Nikdy o tom nemluv Kathy O’Beirne

Opravdu náročná kniha a musela jsem jí občas prodejchat. Výborně napsaná a autorce držím palce

Hříšnice Hříšnice Petra Hammesfahr

Kniha velice poutavá a nelze se od ní odtrhnout. Děj má spád, je zajímavý a napínavý. Za sebe dávám 5 hvězd

15.04.2013 5 z 5

Kdo se bojí Smrti? Kdo se bojí Smrti? Jan van Helsing (p)

Kniha mě zaujala a musela jsem jí přečíst hned. S odstupem jsem jí četla znovu a pomalu a našla jsem si tam spousty věcí, které jsem poprvé přehlédla. Pokud má někdo toto téma rád, věřím, že se mu kniha bude líbit. Samozřejmě si každý vybere z toho to, co se ho více týká. Je tam pár věcí, které jsem nepochopila, ale nevadí. Rozhodně donutí člověka přemýšlet o sobě a o tomto světě. Za sebe doporučuju