Byznys

Imelda Dooleyová ještě nikdy neměla takový strach. Dlouho si užívala života plnými doušky, ale teď je všechno jinak: otěhotněla a otec dítěte vyřešil celou situaci tím, že ji opustil. Zoufalou Imeldu ale nejvíce děsí představa, že by sdělila pravdu svému otci. Vždyť se ho bojí celé londýnské podsvětí! Poprvé v životě mu zalže, ale její lež spustí lavinu událostí.........................celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32477/byznys-32477.jpg 3.943

The Business (2008)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Domino

Kniha Byznys

Janaves
28.06.2018

Knihy od této spisovatelky mě bavily. Tato mě nudila, podle mě zbytečně natahovaný příběh... A vlastně se ani nic moc nedělo, dalo by se shrnout do povídky.

hroneczek
30.10.2017

První kniha, kterou jsem od autorky četla a líbila se mi. Taková ta kniha, která neurazí, je příjemná.

orinka3
23.12.2016

Když jsem četla její Psance, byla jsem docela nadšená. Ale s dalšími jejími knihami jsem poznala, že vlastně píše pořád dokola to samé - gansterské prostředí a opakuje se. Takže Byznys jsem jen nakousla a odložila a tak nějak už se po ní pídit nebudu.

BeruškaB
26.04.2015

První kniha kterou jsem od ní četa, a přesto že se některé věci opakovaly jseml jí přečetla jedním dechem jsem zvědavá na další knihy této autorky.

Modrásek16
23.02.2015

Začala jsem knihu číst a nejprve mě vůbec nezaujala a odložila jsem jí. Protože to ale nedělám moc často, tak jsem se k ní vrátila a začetla se a pak už ro šlo velice dobře. Knížka se rozjela a byla zajímavá a hezká. Je to moje první kniha od této autorky a určitě ne poslední. Opravdu hezká kniha.

Pavelkas
22.12.2014

Zatím snad nejhorší kniha, kterou jsem kdy četl. Minimum přímé řeči, žádný spád, žádná zápletka, neustálé opakování téhož. Nuda od začátku do konce.

sabca
19.11.2013

Taky jsem byla zklamaná. Násilí a drogy sice tématem téměř všech knížek Martiny Cole, ale tady tomu chybělo více děje a napětí.

monte
26.05.2013

Četla jsem od Martiny určitě lepší knihy než je tato