Příšera

Mary Carisonová přišla na večírek s nabitou brokovnicí a na místě zastřelila dva spolužáky. Chtěla zabíjet dál, ale v tom jí zabránila její nejlepší kamarádka Angela Warnerová a policie. Druhý den přichází Angela navštívit Mary do vězení, aby se zeptala, proč je zabila. „Protože to už nebyli lidé,“ říká Mary a Angela si myslí, že je šílená. Ale jen do té doby, dokud si nezačne tvrzení Mary ověřovat a neodhalí hrůzu tak nepředstavitelnou, až si sama myslí, že zešílí. Dostane se do stadia, kdy věří, že by bývalo bylo lepší, kdyby Mary nechala zabíjet dál – dokud se ještě dalo zabránit šíření té věci. Věci velmi staré a taky hladové…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22054/prisera-22054.jpg 3.851

Kniha Příšera

Martin82
22.12.2021

(+ SPOILER) Začátek velmi svižný a dá se řici, že napětí se stále stupňuje do 2/3 knihy. Poslední část knihy cca 80 stránek mi ale přišlo, že téma přestalo spisovatele bavit a začal jsem mít problém se opět začíst do děje. Nejhorší bylo asi 15 stránkové utvrzovaní a spojování faktů s doměnkami v knihovně - to bylo nekonečné a zbytečné. Celkem tedy průměr - 55%.

Kontryhelka
02.12.2020

Tady jsem se bála. Ale o tom přece tohle prima čtení je. A kdo se bojí, nesmí do lesa. A já tam ráda půjdu. ráda se bojím.

hippiesak
18.12.2019

Boha jeho to co bylo? :))) No to byl teda shit :) Hned ze startu 30% a to 1 hvězda za odvahu, že to vůbec mezi Stopy Hrůzy zařadili a půl hvězdy vlastně pro mě za to, že jsem to dočetl :)) Tak toto je zatím adept na největší brak, co se mi dostal do ruky. Protože jsem po bazarech sehnal všech 108 dílů této série a postupně se chci prokousat všemi díly, tak jsem tento nemohl vynechat. Až budu mít někdy chuť na bizarní úlet, tak zde mám skvělého adepta! Nechápu, jak se hodnocení dopracovalo nad 70% :)))

buldozer5
23.01.2018

Pamatuju si, že když jsem knížku dostal do ruky poprvé, tak se mi moc nelíbila. Včera jsem se ale nudil a neměl jsem co číst, tak jsem po ní znovu sáhl a nelituju toho! Děj je pěkně propracovaný, napínavý, takhle má vypadat správný díl z téhle série.

Krasočíška
25.10.2016

Těžká nostalgie. Jednoznačně nejlepší knížka ze série Stopy Hrůzy.

CamilleTyler
27.02.2015

Tahle povídka mi vzala dech. Příběhově je to krásně plynulé, napínavé a nepředvídatelné. I po letech si jí ráda znovu přečtu.

SáraV.
25.01.2014

Chyb víc než písemce z vlastivědy... ale když to vezmu podle děje, tak je to dobrá a lehce strašidelná kniha zároveň.

SabinaV.
18.12.2013

Dobrý, hlavně konec. Celkem strašidelný, já to radši nečtu večer:)