Jančislava Jančislava komentáře u knih

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

Nechtělo se mi dávat hvězdičku, protože to bylo strašný čtení, ale uvědomila jsem si, že za to nemůže autor, ale jeho rodina. Je dobře, že ten hnus ze sebe dostal. Ukápla mi několikrát slza a dlouho ve mě příběh zůstal. Pro něj dávám 5 hvězd

Tvůj stín Tvůj stín Jeffery Deaver

Mě se moc líbila a přečtenou jsem ji měla hned. Řadim ji k těm lepším od Deavera. Líbí se mi, že v každé knize se zaobírá jiným tématem ( vyjednavač, ochrana svědků, znalost písma, kouzla,..) A pokaždé mám radost, když se tam objeví postava z jiné jeho knihy a nejlépe Rhym, Amélie a Tom :-)

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

Já se u knihy bála :-) a jsem s ní spokojená. Dávám 5 hvězdiček

Svědectví Svědectví Stephen King

Pro mě jedna z oblíbených od Kinga četla jsem už dvakrát :-)

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Nejdříve jsem se nemohla rozhodnout, jestli mě baví či nebaví a tak mě to nutilo číst dál a dál až jsem zjistila, že baví! Knihu jsem našla v knihovně a nikdo mi o ní nevyprávěl takže jsem neměla velká očekávání a nakonec byla spokojena!

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Snad nej kniha z dětství. Když jsem nemocná neváhám a čtu znova :-)

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Začátek pomalejší, ale pak se kniha nedala odložit, jak se to rozjelo! Mě se moc líbila

15.04.2013 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Tento díl se mi líbil, ale souhlasím, že Harry tam byl chvilkama na facku :-) občas jsem ho musela odložit.

15.04.2013 4 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Serie se mi líbila, každý díl lepší a lepší. Když jsem dočetla, bylo mi smutno a chtěla jsem další díl. Určitě se k němu jednou vrátím!

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Mě kniha moc nebavila, dočetla jsem, ale znovu číst nebudu.

15.04.2013 2 z 5