Jančislava Jančislava komentáře u knih

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Moje první kniha od této autorky. Líbila se mi, postavy zajímavé a zápletka dobrá. Knihu jsem přečetla vcelku rychle, je to příjemné čtení. Sice ji znovu číst nebudu, ale mohu ji s klidem doporučit.

03.05.2013 4 z 5

A zemřeš ukamenováním A zemřeš ukamenováním Safíja Husajní

Kniha velmi čtiva a napinava. Je az k neuvěření, co jsou v zájmu víry udělat. Hrdinka měla štěstí, že měla otce, který ji měl rád a pokoušel se ji pomoct, což nebývá tak běžné. Nejvíc mě dostalo jakým způsobem byla osvobozena, myslím tím tu citaci z Koránu, úplně zcestné. Hrdinka má ode mě pět hvězd a klidně i deset kdyby to šlo.

Deník čarodějky Deník čarodějky Selene Silverwind

Kniha sice stručná, ale pro začátek stačí. Je tam od všeho kousek a pomůže porozumět této tematice.

Kletba čachtické vražedkyně Kletba čachtické vražedkyně Vladimír Liška

Tato kniha mi přišla vcelku objektivní a reálná. Sice tam vyvrací známé mýty, ale působilo to na mě lépe než knihy, které z ní dělaly opravdu zrudu. Pro mě kniha, která se přiblížila pravdě.

Ani ta nejlítější bestie Ani ta nejlítější bestie Edward Bunker

Kniha psaná pěkně, děj je zajímavý. Kdo má rád gaunery tomu by se měla líbit

26.04.2013 4 z 5

Dívka na zabití / Záhada zimní zahrady / Průšvih Dívka na zabití / Záhada zimní zahrady / Průšvih Val McDermid

Bohužel vůbec jsem se nemohla zacist a je to jedna z mála knih, které jsem nedocetla

26.04.2013 2 z 5

Mafie v Praze Mafie v Praze Michal Viewegh

Kniha psaná lehce a dobře se čte. Děj zajímavý a bohužel reálný

26.04.2013 4 z 5

Magie na každý den Magie na každý den Ellen Dugan

Kniha pěkná, jen nakoupit všechny pomůcky

23.04.2013 5 z 5

Máte šestý smysl? Máte šestý smysl? Dorothy Chitty

Kniha vcelku dobrá, stojí za přečtení, ačkoliv někdy jsem měla pocit, že už je to moc :-)

23.04.2013 4 z 5

Milenky králů Milenky králů Eleanor Herman

Zajímavé a poučné :-)

22.04.2013 4 z 5

Děti s cedulkou Děti s cedulkou Zdeněk Karel Slabý

Kniha se mi líbila, velice dojemná. Poplakala jsem si a vůbec mi nevadilo, že sedím v autobuse...

22.04.2013 5 z 5

Dívka na zabití Dívka na zabití Val McDermid

Do téhle jsem se nemohla vůbec začíst a to jsem jich pár četla :-(

22.04.2013 2 z 5

Bez krve na rukou Bez krve na rukou Val McDermid

Kniha nebyla špatná, občas možná trochu rozvláčná, ale vcelku dobrá

22.04.2013 4 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Kniha zajímavá, má pěkný děj a celkem spád. Druhá půlka mě bavila trochu více, ale to neznamená, že první byla nudná, to ne. Obsahuje tajemství a tejemné síly a to je můj vkus. Za mě doporučuji!

22.04.2013 5 z 5

Bestiář Bestiář Barbara Nesvadbová

Mohu říci, že v tomto případě je lepší film

Mesiáš Mesiáš Boris Starling

Kniha dobrá, ale někdy v půlce jsem se začala nudit. Pak se to celkem zase rozjelo. Pěkná, ale znovu jí asi nedám :-)

Slitování Slitování David Lindsey

Detektivka celkem zajímavá, ale trochu zdlouhavá. Děj se mi líbil

Dokonalá podoba Dokonalá podoba Tana French

Kniha se mi líbila i se celkem dobře četla, ale zklamala mě ta dokonalá podoba. Že lidé, kteří na sebe byli tak fixováni, by nic nepoznali. Ale jako děj zajímavé

20.04.2013 4 z 5

Řekla bych, že trochu lepší než dvojka, ale nic moc. Po prvním dílu jsem se těšila na další, ale už to nebylo ono. Ve trojce se aspoň něco dělo. Vím jistě, že znovu to číst nebudu

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Mě se druhý díl moc nelíbil, dalo by se říci až nudil a měla jsem problém ho dočíst. První celkem dobrý, ale druhý mě zklamal, bohužel. Jsem ráda, že jsem si ho jen půjčila.