Dívka na zabití / Záhada zimní zahrady / Průšvih

Dívka na zabití / Záhada zimní zahrady / Průšvih https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/134298/divka-na-zabiti-zahada-zimni-zahrady-prusvih-134298.jpg 4 10 3

Omnibus 3v1 série

hlavní roli Kate Branniganová Seznamte se s Kate Branniganovou, soukromým očkem z Manchesteru, sympatickou hlavní hrdinkou série detektivek skotské autorky. Napínavé příběhy se odehrávají v atraktivním prostředí šoubyznysu i v pochybných čtvrtích severoanglických měst. Val McDermidová je skutečnou mistryní napínavých psychologických románů. Nikdo nedokáže vystavět takové zápletky nebo vyprávět příběhy jako ona. Budou vám vstávat vlasy hrůzou na hlavě.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , BB art

Dead Beat, Kick Back, Crack Down

konicekbily
20.12.2016 3 z 5

Soubor tří detektivních příběhů. kde hlavním vypravěčem je soukromá detektivní agentka. Je to průměrné čtení.

čef
23.07.2016 5 z 5

Svižně a vtipně popsané pátrání v ženském stylu. Trochu už retro, vzhledem k době konání případů koncem minulého století, kdy počítače a mobily teprve začínaly svou zářivou dráhu. Připomíná tak začátky počítačových her, masových podvodů s kopírováním světových značek v oblékání, podvodů při kšeftování s pozemky, agresivního nabízení předražených shitů a masový nástup extáze a dětské pornografie. Hned se člověk může cítit světově, protože tohle vše bylo v té době i u nás, něco dokonce o chvíli dříve a lépe vymakané., Hezké porovnání situace ve Velké Británií s naší a také trochu nostalgické zavzpomínání na tuto dobu, kdy se šlo hlavně po našich peněženkách, ale ještě ne tolik po našich životech ve jménu zvrácené ideologie.

Jančislava
26.04.2013 2 z 5

Bohužel vůbec jsem se nemohla zacist a je to jedna z mála knih, které jsem nedocetla

detektivky 3x

Val McDermid