Bez krve na rukou

Bradfield truchlí, jeho největší fotbalová hvězda, střední záložník Bishop, v bolestech umírá. Diagnoza: rafinovaná vražda. Ale to je jen začátek, desítky mrtvých a zraněných po sobě zanechá výbuch, který otřese fotbalovým stadionem. Jde o teroristický útok? O osobní mstu týmu? Nebo o něco ještě vážnějšího? Tony Hill a Carol Jordanová musí hledat odpovědi na otázky, které dosud nepovažovali za možné. Hledají vraha, jehož si nedokážou představit… Tvůrce psychologických portrétů doktor Tony se snaží složit obraz z útržků informací, které se mu podaří získat. Carol ztrácí energii bojem o vůbec nějaké místo ve vyšetřování, převzaté specialisty na teroristické útoky. A co hůře, Tony s ní tentokrát není jednotný v tom, co je třeba hledat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/5032/tony-hill-carol-jord.jpg 4.268

Tony Hill / Carol Jordanová 5.

Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, BB art

Beneath the Bleeding, 2007

Kniha Bez krve na rukou

ivoiro
20.06.2020

Výborně, opět mně ta kniha uspokojila. A jdu hned do dalšího dílu.

krejcovka76
06.08.2019

Autorka byla pro mě velká neznámá. Knížka se mi dostala do ruky úplnou náhodou při smutné situaci a tak jsem ani neočekávala vzhledem k věku původní majitelky nějaký "úžasný"
příběh. Při přečtení prvních stránek jsem musela přiznat, že příběh začíná být více než zajímavý a že konec bude přesně tak a tak. Nakonec přiznávám, že konec mě více než překvapil - mile. Příběh opravdu zajímavý, celkový styl psaní mi vyhovoval. Takže za mě doporučuji a určitě vyzkouším nějaké další dílo autorky.

moudivlacek
03.02.2019

Tento díl byl opravdu něco. Otrava jedy je opravdu dne ve světě zločinu docela atypická. Zato jak bylo možno číst, velice účinná a opravdu smrtelná. Název knihy to zcela vystihuje. Co se týče druhé linie vyšetřování, tam jsem od začátku tušila, že teroristický útok nebude to pravé pojmenování, ale vysvětlení v závěru mě docela překvapilo. Trochu mě mrzely vztahy Carol a Tonyho. A kdo mě překvapil byla tajemná osoba z osobního života Tonyho, ale tedy vůbec nerozšířila mé milované hrdiny. Jsem zvědavá na další díl.

MarieH
06.05.2018

Kniha se mi moc líbila, doporučuji ! Důvod zločinu byl těžko odhalitelný, nabízelo mnoho směrů vyšetřování a Tony a Carol nezklamali. Je neuvěřitelné co člověk dokáže vymyslet za zrůdnost k dosažení svého cíle.

Synysterka
18.03.2018

První kniha od Val, co jsem četla a moc se mi líbila.

čef
15.02.2018

Nemohu říci, že všemu z knihy jsem porozuměl, a že se vším souhlasím např. se snahou relativizovat zabití 36 nebo kolika lidí muslimskou bombou. Také ignorance dedukcí psychologa Tonyho Hlila od hlavní vyšetřovatelky je dle mého názoru podivná. Nicméně román je to skvělý, tak poutavý, že se nedá nic přeskakovat, protože zde nejsou plytkosti, zjednodušenosti a vycpávky, ale naopak jistě mnoho zajímavých myšlenek.

Kerberos
02.07.2017

Tonyho a Carol mám jako dvojici ráda a Val to zase dobře napsala.

Val
07.06.2016

Mně se tedy kniha líbila moc. Val mcDermid mám moc ráda, ale do jejich knih se mi většinou hůře začítá. Samozřejmě se to pak vyrovná a jede to jako lavina, takže skoro všechny hodnotím pěti hvězdami. Nicméně tahle byla jedna z nejzdařilejších. Co se týče začtení se určitě nejlepší :-)