Bestiář

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Knížka Bestiář je volným pokračováním příběhů Karly, hlavní postavy z první knížky Barbary Nesvadbové Řízkaři. „Bestií se žena nerodí. Bestií se žena stává. A já mám za sebou opravdu kvalitní přípravku.“
Kniha se stala předlohou pro stejnojmenný film Ireny Pavláskové.

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/2778/big_bestiar-fAe-2778.jpg 2.5419
Nahrávám...

Komentáře (63)

Kniha Bestiář

renefer
13.09.2021

Tak nevím, začátek celkem dobrý, pak to holka zabalila a stala se z ní potvora. Na konec autorka zřejmě chtěla dokázat, že není jen blbá blondýna (nic proti, taky jsem) a používala záplavu slov a termínů, které bych si musela vyhledat ve slovníku, kdyby se mi chtělo.

babystar
12.09.2021

Poslouchala jsem jako audioknihu pěkně načtenou, jinak bych asi knihu nepřečetla. Určitě je napsána čtivě, ale tak depresivní knihu jsem už dlouho nečetla. Nechápu, jak se někdo mohl u takového sebepitvání bavit. To ovšem neznamená, že to, o čem autorka píše se nemůže stát. Skoro bych řekla, že po takové četbě by člověk měl být rád, že je starý a období hledání partnera má už za sebou. Knihu jsem přečetla v rámci čtenářské výzvy 2021 ze žebříčku nejhůře hodnocených knih.


fes
18.07.2021odpad!

Ve skutečnosti kniha bez děje, jen totální dosebezahledění.

'... Zeptala jsem se ho. On mi odpověděl. Proč jsem se ho ptala? Stejně jsem věděla, co řekne. A on to řekl. A příště řekne zase. Ale stejně se ho znovu zeptám. Musím se ho ptát. A pak jsem zavolala mámě.' (Parafráze)

Bych zabil...

Katrinreading
01.03.2021

Čtení pro ženy, svižné, plné překvapení i směšných příhod, které zaručeně pobaví. Knihu jsem četla na dovolené a moc jsem si ji užila. V titulu jsem nehledala obohacení, pouze rozptýlení, což kniha splnila na jedničku.

jes09
26.07.2020

Nic čím by mě kniha obohatila..

Bibionyka
04.07.2020

Zase tak tragicky, jako většina "recenzentů", bych tuhle knihu nehodnotila. Je třeba pochopit to téma (vztah s latentním gayem) , které je zajímavé a dobře podané.

Radka1911
03.04.2020

Po Špíně za nehty od Sáry Saudkové jsem už po druhé sáhla v knihovně po této knížce s představou, že po pár letech na ni možná změním názor. Nestalo se. Buď nejsem cílová skupina (asi bych jí být nechtěla), nebo tomu jednoduše nerozumím. Je to krátké, přečíst se to, vzhledem k počtu stran, dá, vzhledem k obsahu - téměř nedá.

Petra17
25.10.2019

Knihu jsem přečetla celkem rychle, styl psaní mi celkem seděl, hlavní hrdinka mne moc nezaujala a byla mi celkem i nesympatická, nicméně knihu jsem dočetla...

1