koupit eknihy

Barbara Nesvadbová

česká, 1975koupit eknihy

Nahrávám...

Nejnovější kniha

Síla stylu

Síla stylu

Jak nepodlehnout trendům? Jak lichotit vlastní postavě? Jak najít šaty, za kterými se každý muž otočí? Móda je komunikační prostředek. Oblečení o nás říká víc, než si mys... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy
BestiářMomentkyPohádkářBrusinkyŘízkaři

Komentáře (19)

Přidat komentář
jirickovazuzka
01.02.2017

Nejlepší česká spisovatelka

Devorah
29.05.2015

V minulosti jsem její díla četla, nebylo jim moc, ale přečetla. Tou dobou jsem v tom našla jistou paralelu se svým životem, ale to bylo tak vše. Její styl, jak to už padlo, je styl/nestyl. Jednoduché věty, souvětí nejspíš autorka ani nezná. Vyjadřování jak 15-ti leté puberťačky, která rozpitvává např. chuť spermatu. Ne díky, už ne.

Erilenne
17.04.2015

Autorka má prazvláštní styl/ nestyl, a její Bestiář ve mně zanechal dojem nejzbytečnějšího lit. počinu všech dob.

Beovulfak
10.02.2015

Nechápu, jak může být nazývána spisovatelkou. Její díla jsou dobrá tak pro podložení nohy u stolu. Číst se to nedá a na zatopení v kamnech je to moc tenký.

zoew
21.01.2015

Nechápu, jak se může živit psaním. Podle mě je silně přeceňovaná a z (pro mě) nepochopitelných důvodů prosazovaná. Že by to bylo tím jménem? ...........

kvádr
14.09.2014

její knihy jsem sice nikdy nečetla, ale nemám ani tu touhu... nikdy ji mít nebudu.

pobijecmuch
12.07.2014

Dcera známého českého spisovatele Josefa Nesvadby se bohužel vůbec "nepotatila". Její pokusy o literární tvorbu jsou velmi slabé a málo čtené. Známější je její angažování v různých feministických sdružení.

KlarkaMNS
25.04.2014

Barbaru Nesvadbovou mám ráda, její knížky jsou takové lehčí a odpočinkové, což někdy opravdu potřebuju.

LiLinka
19.07.2013

Někdo ji má rád, někdo ji nesnáší.. tak už to v životě bývá.. já se přikláním k těm pozitivním komentářům.. sice je to opravdu jen odpočinkové čtení, ale proč ne?

Sisi11
20.06.2013

Její knihy jsem objevila nedávno a musím říct, že jsem velmi mile překvapena. Dlouho jsem slýchala, jak je Bára hrozná autorka, jak příšerně píše a jak se to vůbec nedá číst... No musím říct, že na těchto klepech není ani zrnko pravdy. Knihy jsou naprosto senzační, odpočinkové, čtivé, zábavné a plné úvah, postřehů, komentářů, názorů - no prostě úžasná četba na strávení příjemného dne.

Kristyn.ce
10.05.2013

Knihy Báry Nesvadbové mě opravdu baví, dokonce mám pocit, že se v nich také trochu vidím. Jde o odpočinkovou literaturu - nic složitého, snadno čitelné a hlavně úžasně ženské. I když mám raději literaturu složitější od starších autorů, u této knihy mohu vypnout, nepřemýšlet a prostě jen číst. Velmi oceňuji slovní zásobu a humor. Mrzí mě pouze rozsah, protože se kniha dá zvládnout za jeden večer:)

evelinaevelina
20.02.2013

Abych neposuzovala spisovatelku pouze z toho, jak na mě působí její různá interview o sobě a její tvorbě (což nebylo nijak valné), přečetla jsem si jednu její knihu. Naštěstí jsem si ji vypůjčila v knihovně, takže jsem ji mohla vrátit a nelitovat vyhozených peněz.
Je pravda, že každý autor má své čtenáře, ale na párty jejích příznivců bych nešla. Myslím, že ani ona sama by s nimi na tu párty nešla.

Kefidlo
03.12.2012

nedosel nekomu toaletak ? ... bych mu poradil...

tygrilady
28.10.2012

Mě její knížky baví...Odpočinková četba pro ženy,má svůj osobitý smysl pro humor :-)

WEIL
11.08.2011

Své čtenáře má, a to jí asi stačí.

enigma21
19.06.2011

Nějak se v jejích knihách vidím:-)

marcipa
01.06.2011

s úrovní slohové práce žákyně 9 třídy a obsahem vhodným do Penthouse... pokud bych byla psycholog, usuzovala bych, že píše o něčem, co jí schází.

Jitule Š.
17.05.2011

Škoda, že se talent nedědí a není přenosný z otce na dceru. Taky jsem chtěla dělat to, co můj táta. Asi to tak má víc dětí. Ale v případě netalentovaných jakože spisovatelů je to katastrofa. Ale autorka je šéfredaktorka, tak si udělá propagaci. Pro její nakladatelství je sázka na jistotu. Pro mě její jméno znamená jistotu, že to číst nebudu

Kunstábl
06.05.2011

Něco jako Viewegh. Taky chybí talent. Zato sebevědomím oplývá. Poslední dobou mám pocit, že se nedozvídám nic o jejích knížkách, zato se kdekoliv můžu dpčíst, co měla na sobě a kolik to stálo. To není spisovatelka, ale obyčejná slepice.