Řízkaři

Povídky, spojené postavou novinářky Karly, mladé dívky s image úspěšnosti. Knížka plná otevřených příběhů o blízkých lidech, o přátelství, opravdových vztazích, o hodnotách.

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/2780/rizkari-Zgg-2780.jpg 2.2236

Novinářka Karla 1.

Povídky, Literatura česká
Vydáno, Motto

Kniha Řízkaři

MilaSliacka

Nedá mi to a musím reagovat na komentář od Vivienca. Vaše analogie s jídlem platí v případě, že víte dopředu, že určité jídlo nemáte ráda. Objednávat si ho znovu a znovu by byl masochismus. Jestli ale patříte k těm, kdo je zvědav na nové kuchaře na české kulinářské scéně, čekáte výživné jídlo a dostanete místo něho nedochucený (případně přeslazený/přesolený) popcorn, máte právo nebýt spokojená.

martineden
20. červnaodpad!

Bohužel toto je teda úlet, paní Nesvadbová je všechno, jen ne spisovatelka.

jprst
20. červnaodpad!

Názorný příklad, co všechno se dá nazvat literární tvorbou a dokonce i knižně vydat. Ale proč ne? Stačí šikovná propagace a čtenářů se najde dost. Jen se obávám, že většinu z nich po dočtení napadne myšlenka: Již nikdy více.

Radka1911

Jako žena je mi autorka velice sympatická, ale po přečtení jejích dvou knih jsem absolutně přesvědčená, že její tvorba není nic pro mne.

JaTa
11. únoraodpad!

Dvakrát s odstupem několika roků jsem si knihu donesla domů a dvakrát jsem se pokoušela začíst. Nedalo se!

abcd191
05. lednaodpad!

Když mi bylo 13, připadala mi ta kniha ok. Teď mi připadá jako odpad. Nedá se to číst.

Vivienca
15.10.2019

Nechápu ty rádoby-intelektuální komentáře. Prostě Nesvadbová má svůj styl, píše pro určitou skupinu čtenářů a pokud někomu tento styl nesedí, nechápu, proč se do knížky "nanutí" v rámci jakési čtenářské výzvy a následně ji pomlouvá. Asi jako dát si v restauraci své neoblíbené jídlo a pak říct, že kuchař je špatný. On špatný není, jen jste si neměli dávat, co nemáte rádi.

kob
21.06.2018

Na rozdíl od ostatních si nemyslím, že by byla tak špatná. Taky bych tipovala, že je více autobiografická, než by autorka připustila - asi mi trochu připomněla vlastní divoké mládí ;-)

Hovno hoří
Hovno hoří