Řízkaři

Povídky, spojené postavou novinářky Karly, mladé dívky s image úspěšnosti. Knížka plná otevřených příběhů o blízkých lidech, o přátelství, opravdových vztazích, o hodnotách.

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/2780/big_rizkari-Zgg-2780.jpg 2.2252

Kniha Řízkaři

MetalJacket
04. listopaduodpad!

Vegetariánům určitě nedoporučuji!

Afilada
04.11.2020

Nesvadbová se teprve učí psát, nedokáže popsat atmosféru, prostředí, náladu, jde přímo na podstatu sdělení. Ale bohužel je to těkavé a možná i (bezdůvodně) lehce exhibicionistické.
Třeba budou její příští knížky lepší.

MilaSliacka
14.09.2020

Nedá mi to a musím reagovat na komentář od Vivienca. Vaše analogie s jídlem platí v případě, že víte dopředu, že určité jídlo nemáte ráda. Objednávat si ho znovu a znovu by byl masochismus. Jestli ale patříte k těm, kdo je zvědav na nové kuchaře na české kulinářské scéně, čekáte výživné jídlo a dostanete místo něho nedochucený (případně přeslazený/přesolený) popcorn, máte právo nebýt spokojená.

martineden
20.06.2020odpad!

Bohužel toto je teda úlet, paní Nesvadbová je všechno, jen ne spisovatelka.

jprst
20.06.2020odpad!

Názorný příklad, co všechno se dá nazvat literární tvorbou a dokonce i knižně vydat. Ale proč ne? Stačí šikovná propagace a čtenářů se najde dost. Jen se obávám, že většinu z nich po dočtení napadne myšlenka: Již nikdy více.

Radka1911
05.03.2020

Jako žena je mi autorka velice sympatická, ale po přečtení jejích dvou knih jsem absolutně přesvědčená, že její tvorba není nic pro mne.

JaTa
11.02.2020odpad!

Dvakrát s odstupem několika roků jsem si knihu donesla domů a dvakrát jsem se pokoušela začíst. Nedalo se!

abcd191
05.01.2020odpad!

Když mi bylo 13, připadala mi ta kniha ok. Teď mi připadá jako odpad. Nedá se to číst.