Brusinky

Ryze feministické fejetony, které vznikly za posledních 6 let jak pro časopis Harperś Bazaar, tak pro Redhot, či Mladou frontu. Knížka obsahuje i fejetony původní, dosud nepublikované. Tématem jsou většinou muži, soužití s nimi, partnerství, přátelství a rodičovství. Hlavní linií knížky je láska a sexuální přitažlivost, což s nadhledem a vtipem ilustrují kresby Mišo Dúhy......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/18853/brusinky-18853.jpg 2.7191
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Deus

Kniha Brusinky

Peetullka

Všechny fejetony na jedno brdo...

olmal

ne, ne, ne...

anna0480
22.11.2018

Tak tohle byla fajn oddechovka.
Bára Nesvadbová a její krátké fejetony, ve kterých jsou hlavním tématem muži a vše jich se týkající. Kniha vhodná na cesty MHD, na chvíle, kdy máte čas, ale nemáte ho zas tak mnoho a chcete si ho ukrátit čtením něčeho, nad čím nemusíte moc přemýšlet, ale zároveň vás to nebude nudit.
Od Báry jsem četla ještě Pohádkáře - který se mi líbil podstatně víc, ale tak to je asi tím, že jde o souvislý příběh se zápletkou.
Jak jsem psala na začátku, Brusinky jsou dobrou volbou pro chvíle, kdy se chcete pobavit. Kniha vás nenutí nad něčím moc přemýšlet, tím pádem ve vás ale ani nic moc nezanechá.

tabaluga
06.03.2018

Četla jsem již dávno a žádnou stopu to ve mně nezanechalo

crazyslunicko
20.01.2018

Takove to pohodove vtipne pocteni fejetonu :) clovek muze knihu cist na etapy a stale se k ni vracet.

lenka1872
16.10.2017

Ani jsem nedočetla...

Jane100
23.07.2017odpad!

Totální blábol.

Bubynka
22.04.2017

Co dodat...pro mě ztráta času, asi nejsem dost velká feministka :o) Nicméně věřím, že kniha si své čtenáře našla a určitě i ještě najde.

Barbara Nesvadbová

Barbara Nesvadbová