Brusinky

Brusinky https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18853/brusinky-18853.jpg 3 239 50

Ryze feministické fejetony, které vznikly za posledních 6 let jak pro časopis Harperś Bazaar, tak pro Redhot, či Mladou frontu. Knížka obsahuje i fejetony původní, dosud nepublikované. Tématem jsou většinou muži, soužití s nimi, partnerství, přátelství a rodičovství. Hlavní linií knížky je láska a sexuální přitažlivost, což s nadhledem a vtipem ilustrují kresby Mišo Dúhy...... celý text

Romány , Pro ženy , Literatura česká

Vydáno: , Deus

Jungkookie
20.12.2021 1 z 5

Jedna star za kresbičky, ale jinak...proč ze sebe pořád tyhle typy ženských dělají co největší čuby, že jako měly tuny chlapů atd? Nevím nepochopím ale baví mě ten neustálé brekot tam některé. Pokud se pořád chovají jako ufňukaný slepice, není divu že chlapi ošustí a opustí, že? Hehe. Ok přestala jsem číst tam, kde ležela v posteli při focení s gayem a on jí pak ve výtahu říká, že měl co dělat, aby se mu nepostavil. Uhm teplýmu nad babou nikdy, od toho ta jiná sexualita právě je, no ale když někdo píše o tom, že má 12 nabídek k sňatku tak co čekat žejo...odpad fakt. Vždycky ze sebe dělaka štětku takže v reálu nejspíš dost nuda.

Knihomolka506
14.03.2021 1 z 5

Sem tam vtipné, možná trochu upřímné , ale krátké povidky, ale pro mě asi ne,ne a opět ne ...

Aicha196
19.10.2019 5 z 5

Moc pekne napsana kniha o vztazich a o zivote. Vtipna a hlavne trefna. Prvni kniha od autorky, kterou jsem cetla a rozhodne nezklamala

Kamaela
29.07.2019 1 z 5

Nedočetla jsem. Na to je můj čas příliš vzácný.

Barunka_riot
26.07.2019 2 z 5

Asi se neztotoznuji s zenami, o nichz je kniha napsana, protoze jsem to docetla jen z donuceni. Ani autorcin styl psani mi moc nevyhovoval, ale verim, ze si najde sve ctenarky.

perpe2a
29.06.2019 odpad!

Tak to není můj šálek kávy. Za mě nee.

Peetullka
18.03.2019 1 z 5

Všechny fejetony na jedno brdo...

olmal
02.02.2019

ne, ne, ne...

anna0480
22.11.2018 3 z 5

Tak tohle byla fajn oddechovka.
Bára Nesvadbová a její krátké fejetony, ve kterých jsou hlavním tématem muži a vše jich se týkající. Kniha vhodná na cesty MHD, na chvíle, kdy máte čas, ale nemáte ho zas tak mnoho a chcete si ho ukrátit čtením něčeho, nad čím nemusíte moc přemýšlet, ale zároveň vás to nebude nudit.
Od Báry jsem četla ještě Pohádkáře - který se mi líbil podstatně víc, ale tak to je asi tím, že jde o souvislý příběh se zápletkou.
Jak jsem psala na začátku, Brusinky jsou dobrou volbou pro chvíle, kdy se chcete pobavit. Kniha vás nenutí nad něčím moc přemýšlet, tím pádem ve vás ale ani nic moc nezanechá.

tabaluga
06.03.2018 3 z 5

Četla jsem již dávno a žádnou stopu to ve mně nezanechalo

crazyslunicko
20.01.2018 4 z 5

Takove to pohodove vtipne pocteni fejetonu :) clovek muze knihu cist na etapy a stale se k ni vracet.

lenka1872
16.10.2017 1 z 5

Ani jsem nedočetla...

Jane100
23.07.2017 odpad!

Totální blábol.

Bubynka
22.04.2017 1 z 5

Co dodat...pro mě ztráta času, asi nejsem dost velká feministka :o) Nicméně věřím, že kniha si své čtenáře našla a určitě i ještě najde.

Katerinasmoliko
03.02.2017 4 z 5

Zábavná a vtipná knížka

Simouš
03.10.2016 odpad!

Autorka objevila slovo "bizarní" a chce, aby to všichni věděli! Možná proto vytvořila spisek, který by tomuto označení odpovídal.

lenka33
06.08.2016

Je to snad jediná kniha, kterou jsem nedočetla. Vůbec mě nechytla, no prostě nuda, nuda, nuda... Dárkem jsem dostala i Borůvky a Pralinky, ty ani číst nezačnu... Takže nedoporučuji!

majík1
04.07.2016 2 z 5

Knihu mám doma a nuda nuda

Suzynka29
04.06.2016 odpad!

Nuda, nuda a ještě jednou nuda! Ani jsem to nedočetla. Nemám ráda tyhle namyšlené afektované paničky, které si nedokážou přiznat, že už jejich rádoby sláva dávno vyprchala. Její styl hodnocení mužů a manželství jsou dle mého slova zakomplexované dámy, s kterou žádný chlap nevydrží. Ovšem její sebevědomí bych chtěla mít. Kniha fakt totální brak!

pichova.veru
05.02.2016 1 z 5

Autorka není moc čtivá, spíše nudná.