Brusinky

Ryze feministické fejetony, které vznikly za posledních 6 let jak pro časopis Harperś Bazaar, tak pro Redhot, či Mladou frontu. Knížka obsahuje i fejetony původní, dosud nepublikované. Tématem jsou většinou muži, soužití s nimi, partnerství, přátelství a rodičovství. Hlavní linií knížky je láska a sexuální přitažlivost, což s nadhledem a vtipem ilustrují kresby Mišo Dúhy......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18853/brusinky-18853.jpg 2.7208
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Deus

Kniha Brusinky

Aicha196
19.10.2019

Moc pekne napsana kniha o vztazich a o zivote. Vtipna a hlavne trefna. Prvni kniha od autorky, kterou jsem cetla a rozhodne nezklamala

Kamaela
29.07.2019

Nedočetla jsem. Na to je můj čas příliš vzácný.

Barunka_riot
26.07.2019

Asi se neztotoznuji s zenami, o nichz je kniha napsana, protoze jsem to docetla jen z donuceni. Ani autorcin styl psani mi moc nevyhovoval, ale verim, ze si najde sve ctenarky.

perpe2a
29.06.2019odpad!

Tak to není můj šálek kávy. Za mě nee.

Peetullka
18.03.2019

Všechny fejetony na jedno brdo...

olmal
02.02.2019

ne, ne, ne...

anna0480
22.11.2018

Tak tohle byla fajn oddechovka.
Bára Nesvadbová a její krátké fejetony, ve kterých jsou hlavním tématem muži a vše jich se týkající. Kniha vhodná na cesty MHD, na chvíle, kdy máte čas, ale nemáte ho zas tak mnoho a chcete si ho ukrátit čtením něčeho, nad čím nemusíte moc přemýšlet, ale zároveň vás to nebude nudit.
Od Báry jsem četla ještě Pohádkáře - který se mi líbil podstatně víc, ale tak to je asi tím, že jde o souvislý příběh se zápletkou.
Jak jsem psala na začátku, Brusinky jsou dobrou volbou pro chvíle, kdy se chcete pobavit. Kniha vás nenutí nad něčím moc přemýšlet, tím pádem ve vás ale ani nic moc nezanechá.

tabaluga
06.03.2018

Četla jsem již dávno a žádnou stopu to ve mně nezanechalo

Léto, kdy jsem zkrásněla
Léto, kdy jsem zkrásněla