Brusinky

Brusinky https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18853/brusinky-18853.jpg 3 239 50

Ryze feministické fejetony, které vznikly za posledních 6 let jak pro časopis Harperś Bazaar, tak pro Redhot, či Mladou frontu. Knížka obsahuje i fejetony původní, dosud nepublikované. Tématem jsou většinou muži, soužití s nimi, partnerství, přátelství a rodičovství. Hlavní linií knížky je láska a sexuální přitažlivost, což s nadhledem a vtipem ilustrují kresby Mišo Dúhy...... celý text

Sisi11
28.06.2013 5 z 5

Další fajn počteníčko na odpočinek v křesle při víkendovém nicnedělání. Jednotlivé fejetony jsou buď legrační, zamyšlené, hodnotící, kritizující nebo se pozastavují nad chováním a výroky dotyčných lidí. Tato široká a pestrá škála jednotlivých historek je úžasná! Četla jsem celý den, kniha mě prostě bavila :)

Věro
06.05.2013 2 z 5

Myslím, že tohle už stačilo. Příště sáhnu po jiném autorovi.

maximka
10.11.2012 3 z 5

Velmi často jsem se při čtení usmívala "pod fousy", takže mi kniha hodně zlepšila pochmurnou podzimní náladu. pro pobavení názvy fejetonů - Kolik milenců snesou naše děti, Taky tě miluju - o přednastavené sms v mobilu!!!, Štastné mámy mají šťastné děti.

Brambu
05.10.2012 3 z 5

Jo, tak takhle by to šlo... Autorce vyloženě svědčí kratší povídky či říkejme tomu spíše fejetony než jeden souvislý příběh, ve kterém jsem se ztrácela. Jen netuším proč jsou tyto fejetony na dva díly či jak to do sebe zapadá, ale ráda se nechám překvapit...

Vlocka
16.07.2012 4 z 5

Některé fejetony jsou lepší, některé horší, u některých jsem se zasmála, některé mi zase neříkaly vůbec nic, ale celkově se mi Brusinky moc líbily. Jsem zvědavá na Borůvky :)

Lucifereeek
14.08.2011 3 z 5

četla jsem několik jejich knih a myslím, že tato byla zatím nejlepší. Dalo se to číst, výhodou bylo, že se nejedná o jeden příběh, ale o kratší fejetony, které přečtete během chvilky.

Nikkola
18.07.2011 5 z 5

Nejlepší kniha od Nesvadbové!

d.dadka
15.06.2011

A to já jsem se po dlouhé době dost zasmála. Každý jsme jiný. Je to první knížka, kterou jsem od BN četla, ale určitě si přečtu i další a těším se.

bovinka
26.04.2011 3 z 5

Nevím, jak přesně to charakterizovat. Nesvatbová nepatří mezi mé oblíbené. Knížka mi přišla povrchní a neustále se točila dokola. Zasmála jsem se upřímně jednou.

Verrrunka
24.04.2011 3 z 5

Soubor povídek. Je vidět, že už je autorka starší, už nevypráví tak šílené a zábavné historky o nezávazném sexu, ale soustřeďuje se spíš na hledání životního partnera, děti a manželství. Na rychlovky do autobusu jako dělané.