janamaxik janamaxik komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Neskutečně silný příběh, kniha která nejde odložit...

27.01.2024 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Uff byla to síla. Přečteno za 3h... Nemohla jsem se odtrhnout.

15.03.2021 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Přečteno jedním dechem. Po dlouhé době moc krásná kniha. Doporučuju

17.09.2020 5 z 5

Jedním slovem perfektní. Jsem velká fanynka pana Mareše, takže kniha mi udělala opravdu radost

27.10.2022 5 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Já se při čtení dost nudila... Velká reklama, ale nakonec nic moc

20.08.2019 3 z 5

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

Nezklamala. Čtivá kniha od které se nešlo odtrhnout. I když jsem lehce rozhozená a konec knihy už mě tak nebavilo, jako začátek který jsem hltala. Určitě stojí za přečtení

01.11.2020 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Jsem naprosto fascinováno touto knihou, že 510 stránek jsem přečetla za dva dny... Neměla jsem sílu se odtrhnout od tak silného příběhu. Myslela jsem, že už mě na toto téma nic nepřekvapí, ale chvílema jsem byla až znechucena, co všechno bylo v Osvětimi možné. Utkvěla mi tato myšlenka... ač nejsem věřící - V nebi i v pekle sedí lidé u stolů plných lahodného jídla, ale nikdo nedokáže ohnout ruce v lokti. Takhle všichni v pekle hladoví, protože se nemohou najíst. V nebi jsou ale všichni sytí, protože na to, aby se nakrmili navzájem, ruce ohýbat nepotřebují

31.10.2014 5 z 5

Dlouhá trať Dlouhá trať Viktorie Hanišová

Jedním dechem.... Povídka "Brácha" mě vzala asi nejvíce, něco podobného zažívám

22.10.2020 5 z 5

Případ Kláry P. Případ Kláry P. Jan Vavřík

Pro mě těžké čtení, ale úžasná kniha ze života.

23.02.2021 5 z 5

Bokovka Bokovka Barbora Vajsejtlová

Kniha mě fakt bavila. Velice čtivá

25.01.2021 5 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Nebylo to tak špatné jak se tu píše. Je to hodně emotivní zpověď. Přečteno za pár hodin

16.09.2020 3 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Co napsat..? Opět nezklamala, přečteno jedním dechem a zas to ve mě zanechalo něco víc.

28.10.2015 5 z 5

Kouzlo všednosti Kouzlo všednosti Táňa Keleová-Vasilková

Málokterá kniha se mi libí hned od prvních stránek. Velice čtivý obyčejný příběh, kterým si projde většina z nás. Možná právě proto má kniha své kouzlo všednosti.

15.05.2015 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Měla jsem z knihy obavy, nudil mě začátek, nekonečné popisovaní všeho. Ale to se celkem rychle změnilo v krásný děj plný emocí a strhujícího příběhu, že jsem se najednou od knihy nemohla odtrhnout. Sice první dvě knihy byly lepší, ale tahle je prostě úplně jiná. Doporučuji

04.03.2015 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Zatím to nejlepší co jsem kdy četla. Nedokázala jsem knihu odložit, takže přečtená za jeden den. Nádherný příběh, posunulo mě to o kus dál.

17.09.2014 5 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Tahle krásná kniha ve mně dlouho zůstane

25.07.2023 5 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Nuda... Pořád jsem čekala kdy přijde nějaký zvrat a nic se nedělo. Ani styl psaní mi nesedl.

20.02.2021 odpad!

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

Moje nejoblíbenější kniha

20.08.2019 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Super kniha, ale konec mě asi dost zklamal

20.08.2019 4 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Dobrá kniha, krásný příběh, ale zdlouhavé. Vytrhla bych půlku knihy a byla by dokonalá

20.08.2019 4 z 5