Jana8774 Jana8774 komentáře u knih

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Krásné letní čtení. Knihy autorky jsou krásně čtivé a oddychové.

14.07.2023 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Přečteno za dva dny, líbila se mi. Dlouho jsem čekala na novinku. I když kniha někdo Cizí v domě byla lepší. Některé pasáže jsou zbytečně protáhlé, opakovaně v průběhu knihy stejené.... . Závěr trošku předvídatelný. I tak doporučuji na oddych a změnu.

16.05.2021 4 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Přečteno, začátek opravdu perfektně slibuje napínavý děj. Očekávání nepředčí rozuzlení, ale i tak si čtenář přijde na výborně napsaný thriller.

27.09.2023 4 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Prozatím nechávám plný počet hvězdiček jiným autorům stejného žánru. Kniha se čte dobře. Navazuje dějem i na předchozí knihy, tak je dobré číst je postupně. I když jsem čekala větší bombu, ráda budu pokračovat v dalším díle - pokračování.

27.09.2023 4 z 5

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Super, precteno za dva dny. Zvedavost me nutila cist i kdyz uz jsem mela davno spat.

08.03.2020 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

První díl detektivky, musím říci že jsem se nejprve dostala ke čtení titulu Zlomené srdce a řekla jsem si, že začnu prvním dílem. Kniha mě nezklamala, ale další díly jsou lepší!

11.04.2019 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Knihu jsem trošku četla déle než jsem čekala, nechytila mě natolik jako předchozí knihy, ale i tak doporučuji. Je oddychová, žádné dramatické zvraty.

18.01.2021 5 z 5

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

Rada ctu knihy od tohoto autora. Proto davam plny pocet.

11.11.2020 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Napinave.

26.11.2019 5 z 5

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

Perfektní. Moc jsem se na ni těšila a nezklamala mě.

10.04.2019 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Trošku jsem měla strach jestli kniha nebude drsná jako Chladnokrevně , ale byla jsem příjemně překvapená. Ke konci knihy už bylo jasné kdo je kdo, četla se výborně.

10.04.2019 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Kdo nečetl od autorky žádnou jinou knihu, bude nadšený.

01.08.2023 4 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Tak jak je psáno i dříve, pomalý začátek, trošku zmatenější než se něco pořádně děje, ale nakonec trošku rozjezd. Pohádková detektivka, na letní čtení dobré. Napětí 3 z 5.

05.07.2021 4 z 5

Báječná škola pana Scotta Báječná škola pana Scotta Miroslava Salajková

Idealji knizka pro deti. Kratke, zabavne pribehy Peti a jeho dobrodruzstvi v cizi zemi, kde musel nastoupi do skoly a pritom neumel anglicky. Knizka je vyborne napsana. Idealni pro vaechny deti od 8 let.

13.11.2020 5 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Perfektni. Za me ma knizka spad je ctiva.

20.10.2019 5 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Velmi povedene

20.10.2019 5 z 5

Žena na lesní cestě Žena na lesní cestě Megan Goldin

Velice ctiva knizka. Precetla jsem za den.

15.10.2019 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Perfektní! I když je jasné kdo za vším stojí tak všem jen a jen můžu doporučit.

22.05.2018 5 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Zacatek vypadal slibne, stale jsem cekala na pointu. Bohuzel posledni stranky jsem cetla bez napeti bez ocekavani konce. Skoda. Ale pro nekoho kdo chce jen oddychovku,se kniha muze dobre cist.

08.03.2020 4 z 5

Teď mlč Teď mlč Emily Elgar

Kniha je velmi prijemne napsana. Cetla se lehce. Zadne velke prekvapeni v zavere neni, ale i tak si zde najdete cast napeti. Ja ji doporucuji pro oddechove cteni.

01.02.2020 5 z 5