jana1941 jana1941 komentáře u knih

Vdova Vdova Fiona Barton

No nevím, nebyla to špatná kniha, ale ani bych ji nezařadila mezi super knihy. Takový normál. Nic moc převratného se tam neděje a to je asi ten hlavní kámen úrazu, protože jsem pořád čekala, že se něco stane. Tak nějak od začátku je jasné, kdo je vinen. Ale nemůžu říct, že by kniha byla nudná a nezáživná, jen mě prostě nedostala.

07.01.2020 4 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Tak nějak zbytečná kniha. Nezajímavý příběh, který je zbytečně zdlouhavý a nudný. Chvilku to vypadalo, že mě to i začne bavit, ale bohužel se tak nestalo. Pořád jsem čekala, že se stane něco velkého, ale ono nic ....

24.12.2019 3 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Dobrá kniha, opravdu napínavá. Do poslední chvíle jsem nevěděla, kdo je vinen. Závěr nečekaný byl fakt překvapivý. Určitě je to jedna z těch lepších knih.

10.12.2019 5 z 5

Mlčet jako hrob Mlčet jako hrob Mark Roberts

Stejně jako předchozí autorova kniha mě i tahle zaujala. I přes pro mě nezajímavou obálku jsem obě knihy koupila a mile mě překvapily. Možná se mi tahle líbila o něco víc než Krvavé nebe.

29.11.2019 5 z 5

Co Alice neřekla Co Alice neřekla T. A. Cotterell

Tak to byla dost nuda. Celá kniha se tak nějak vlekla, přišlo mi, že se tam nic neděje a když už se dělo, tak jsem to moc nepobírala. A co jsem nepochopila vůbec, je konec. Četla jsem toho už hodně, ale tohle byla asi nejnudnější kniha.

19.11.2019 2 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Tohle byla první autorčina kniha, kterou jsem četla a určitě se nebudu bránit přečíst další. Celkově mě kniha bavila a rozuzlení bylo zajímavé a překvapivé.

11.11.2019 4 z 5

Deníček moderního fotra 3 aneb Historky z rodičovského podsvětí Deníček moderního fotra 3 aneb Historky z rodičovského podsvětí Dominik Landsman

Super pohodové čtení, když se člověku nechce příliš přemýšlet. Celá trilogie mě bavila, několikrát jsem se zasmála i nahlas. Určitě stojí za přečtení.

30.10.2019 5 z 5

Jednosměrná jízdenka Jednosměrná jízdenka Jay Forman

Měla jsem problém se začíst, začátek takový nijaký, ale naštěstí to netrvalo dlouho a děj nabral spád. Celkem povedená kniha.

25.10.2019 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Za mě lepší, než Manželé od vedle, ale v podstatě velmi podobná kniha. Vše je skoro od začátku tak nějak předvídatelné ... Jinak se čte kniha dobře a rychle, ale není to takový ten správný, dech beroucí thriller, jaké mám ráda.

15.10.2019 4 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Možná je to trochu přitažené za vlasy, ale mě to bavilo a celkově se mi kniha četla moc dobře. Po dlouhé době opět kniha, která mě chytla tak, že jsem nemohla přestat číst. Už se těším na další autorovy knihy.

09.10.2019 5 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Fajn kniha, dobrý příběh, trochu mě zklamal otevřený konec, ale zase si každý můžu dle své fantazie domyslet, jak to dopadlo ...

04.10.2019 5 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Tohle bylo opět super. Je to moje druhá přečtená kniha Jodi Picoult a nezklamala, stejně jako ta první. Kniha se četla skvěle a hlavně u několika posledních stránek nešlo přestat. Těším se na další autorčiny knížky.

19.09.2019 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Tak tohle bylo ... no těžko to popsat. Neuvěřitelné. Skvělá kniha s celkými emocemi a ještě větším zvratem na konci.

01.09.2019 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Ze začátku mě kniha moc nebavila, ale to se naštěstí zbruba od půlky změnilo a pak to šlo. Ale musím říct, že první autorčina kniha byla lepší. Na tuhle jsem se těšila a zase tak moc mě nenadchla.

19.08.2019 3 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Velmi čtivá a do poslední chvíle napínavá kniha. Chvílemi to vypadalo, že už je vše jasné, ale přišel zvrat a všechno bylo zase jinak, to mě bavilo. Povedená kniha.

02.08.2019 5 z 5

Modrá Modrá Lucy Clarke

Pohodové nenáročné čtení. Podle nápisů jsem čekala větší drama, které se moc neudálo, ale i tak byla kniha fajn a rozuzlení zajímavé.

06.07.2019 5 z 5

Poslední nádech Poslední nádech Lucy Clarke

Tak tohle mě bavilo. I když tam mohlo možná být více napětí, i tak to bylo fajn. Kniha patří mezi ty, které se čtou tak nějak sami.

24.06.2019 5 z 5

Maestra Maestra L.S. Hilton

Úplně jiný thriller, než jaké jsem předtím četla. Zas takové utrpení, jak tady někteří píší, to nebylo, ale každému se líbí něco jiného. Kniha je zvláštní, nijak mi nevadila, ale určitě nepatří mezi nejlepší.

18.06.2019 3 z 5

Třetí hlas Třetí hlas Rolf Börjlind

Kniha se celkově četla dobře, ale chybělo mi tam napětí, což z knihy dělá obyč průměrnou detektivku, která extra nenadchne, ale ani neoslní.

13.06.2019 3 z 5

Bludná sdělení Bludná sdělení Sophie Hannah

Dloho mi trvalo, než jsem se začetla. Musela jsem se do čtení celkem nutit. Pak mě to tak nějak začalo zajímat, ale nebavily mě kapitoly s detektivy. Taková kniha, která nijak nenadchne.

01.06.2019 3 z 5