jana1941 jana1941 komentáře u knih

Naivní manželka Naivní manželka Amy Lloyd

Tak tahle kniha pro mě byla velkým překvapením. Díky hodnocení jsem od ní moc nečekala. Ale hned od prvních stránek mě kniha chytla a nepustila, byla velmi čtivá a to i přes to, že se chvílemi nic nedělo. Za mě fajn čtení.

07.01.2021 4 z 5

Lháři, lháři Lháři, lháři Sarah Flint

Předchozí díly série mě bavily víc. Tenhle díl mi přišel chvílemi zbytečně zdlouhavý a nudný, celkově mě to bohužel nějak nechytlo.

28.12.2020 3 z 5

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

Kniha je čtivá a napínavý, za mě asi lepší, než první díl, ale něco mi tam chybělo. Příběh byl místy malinko zmatený a je v něm hodně postav. Kniha není špatná, ale bohužel se nezařadí mezi mé Top.

17.12.2020 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Na novou sérii jsem byla velmi zvědavá. Na hlavní hrdinku jsem si musela zvyknout a ze začátku mě moc nebavila. V knize mi chybělo více napětí, až na pár vyjímek bylo vše předvídatelné. Celkově hodnotím knihu jako dobrou, ale série s Erikou mě chytla více. Třeba se to ale s dalším dílem změní ...

03.12.2020 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Tak tady autor opět nezklamal. Kniha vtáhne do děje, čekáte, co bude, myslíte si, že tak nějak víte, jak se věci mají a pak se ukáže, že jste se spletli :) Bryndzovy knihy se čtou skvěle a rychle. Doufám, že toto nebyl poslední díl v sérii s Erikou a zároveň jsem hrozně zvědavá na sérii s novou hlavní hrdinkou.

24.11.2020 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Opět super. Napínavé, čtivé a nápadité. Brzy by měl vyjít další díl, tak ten si určitě nenechám ujít.

18.11.2020 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Tak tenhle díl se mi líbil asi ze všech nejvíc. Nejprve jsem si říkala, že to bude nuda, že se budou řešit vztahy mezi puberťáky, ale pak to nabralo spád a strašně mě to bavilo.

12.11.2020

Pustina Pustina Stina Jackson

Kniha je skvěle napsaná. Trochu pomaleji se rozjížděla a mě tak trvalo, než jsem se začetla, ale pak mě děj vtáhl a nepustil. Super!

05.11.2020 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Oproti několika předchozím dílům byl tenhle trochu lepší, ale i tak mi bohužel přijde, že jsou autorčiny knihy tak nějak lehce předvídatelné a navzájem sobě dost podobné. Možná to je tím, že čtu všechny knihy hned po sobě a už se mi to přejedlo, těžko říct. Každopádně zbývající díly přečtu časem určitě taky.

28.10.2020 4 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Oproti předchozím dílům byl děj v téhle knize trochu víc zamotaný, ale i tak se mi líbila a četla se dobře.

15.10.2020 4 z 5

Oheň a dým Oheň a dým Hugo Hromas (p)

Moc hezky zpracovaná kniha. Není to jen obyčejná kuchařka s recepty, které si připravíte na ohni, ale je to kuchařka, ve které si člověk rád čte a prohlíží krásné fotky, u kterých dostane hned chuť na jídlo. Líbí se mi, že text je psán tak nějak nespisovně a autor si na nic nehraje a na rovinu udává, jak se věci mají :)

05.10.2020 4 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Oproti předchozím dílům mě tenhle trochu zklamal. Bavil mě návrat Alex, ale i to místy bylo už trochu přehnané. I tak se ale těším na další díl.

05.10.2020 4 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Tohle mě opět bavilo. I když zatím všechny autorčiny knihy, které jsem četla, byly tak trochu stejné, přesto je každá kniha originální a plná zvratů a mě to baví. Jdu na další ...

22.09.2020 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

U třetí autorčiny knihy se jen potvrzuje, že autorka píše skvěle. Ani jedna kniha zatím nezklamala, tak jdu na další :)

09.09.2020 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Tak tohle bylo super. Četla jsem hned po přečtení první knihy a každá je jiná. Za mě musím říct, že druhá byla rozhodně lepší a hodně mě bavila. Jsem ráda, že na mé přečtení čekají další díly série, tak jdu s chutí na třetí knihu :)

25.08.2020 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Zase jedna z knih, která se čte sama a hlavně člověka baví. Dle ohlasů na celou sérii autorčiných knih, jsem měla jisté očekávání a to kniha splnila. Děj hezky plynul a nebylo to zbytečně překombinované, jako u některých knih. Za mě to prostě bylo fajn oddechové čtení a nelituji, že jsou v mé frontě na přečtení všechny dosud vydané autorčiny knihy.

19.08.2020 4 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Tak tohle bylo fajn. Kniha se četla dobře a příběh je napínavý a nepředvídatelný. Dost mi ale vadily poznámky překladatelky, po otevření knihy jsem se zděsila, kolik jich je, naštěstí jich pak bylo méně.

29.07.2020 5 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Tak tohle byla pecka. Číst jsem začínala s obavami, že to bude příběh o trapném hašteření několika puberťaček a bude to asi nuda. Ale jak kniha postupovala, bylo příběh velmi napínavý a kniha se mi těžko odkládala. Doufám, že autor bude se psaním takových skvělých knih pokračovat.

22.07.2020 5 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Začátek byl pro mě zdlouhavý a pomalý, chvílemi až nudný, takže mi trvalo déle, než mě kniha chytla. Zhruba od půlky se to zlomilo a nabralo to spád, kniha mě vtáhla a dočetla jsem ji téměř jedním dechem.

17.07.2020 4 z 5

Desátý kruh Desátý kruh Jodi Picoult

Tak tohle mě nijak nenadchlo, spíše i zklamalo, autorčiny knihy mám ráda, ale tady se nějak nedostavilo to, na co jsem u jejich knih zvyklá. Přišly mi úplně zbytečné pasáže o Aljašce. Dočetla jsem to spíše z donucení a ze zvyku, že nikdy neodkládám nedočtenou knihu.

09.07.2020 3 z 5