jana1941 jana1941 komentáře u knih

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Občas trochu překombinované a těžko uvěřitelné. Konec byl zvláštní, asi se mi nelíbilo, jakým směrem se děj ubíral. Jako celek ale dajn čtení. Kniha se čte sama a je to jedna z těch, kdy to člověka nutí číst dál a dál.

26.05.2019 5 z 5

Zmizelé z Cooley Ridge Zmizelé z Cooley Ridge Megan Miranda

Zvláštní kniha, ale nemůžu říct, že by byla špatná. Občas jsem se v ději ztrácela, ale to se stává i u klasických knih, které nejsou psané pozpátku. Celkově mě to bavilo.

20.05.2019 4 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Začátek byl takový nijaký, místy nuda, ale i přes to se kniha četla dobře. Celkově byl příběh zajímavý a velmi čtivý. Rozuzlení bylo opravdu nepředvídatelné.

13.05.2019 4 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Tak tohle mě bavilo i když mi malinko vadilo divadelní prostředí, ve kterém se děj odehrává. Ale jako celek to bylo fajn. Kniha se četla tak nějak sama, pořád mě to nutilo číst dál.

06.05.2019 5 z 5

S konečnou platností S konečnou platností Andreas Pflüger

Dlouho mi trvalo, než jsem se začetla a i potom mi kniha připadala místy zmatená, překombinovaná. Možná mohla mít o několik stránek méně. Nemůžu říct, že to byla vyložně špatná kniha, ale jsou mnohem lepší.

03.05.2019 3 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Kniha mile překvapila. Četla se velmi dobře, děj měl spád a obešlo se to celé bez zbytečněho přehánění. Nelituji, že jsem si knihu vybrala.

17.04.2019 5 z 5

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

Knížka je dobře napsaná a hezky se čte. Možná jsem očekávala trochu víc napětí, ale i přesto byl konec překvapivý. Je to kniha, u které člověk nemusí příliš přemýšlet a soustředit se na velké množství postav, což mi vyhovovalo. Určitě se chystám i na další autorčiny knihy.

12.04.2019 4 z 5

Prokletá krev Prokletá krev Sabine Thiesler

Velmi zajímavý a čtivý příběh. Četlo se to samo a bavilo mě to od začátku až do konce. Kniha mě mile překvapila.

29.03.2019 5 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Taková ta kniha, od které se neodtrhnete, dokud nezjistíte, jak se věci doopravdy mají. Vyprávění matky je místy zdlouhavé a konec pak zas celkem rychlý, ale jinak skvělá kniha.

22.03.2019 5 z 5

Krvavé nebe Krvavé nebe Mark Roberts

Tak tohle je hodně povedená kniha. Velmi čtivá, napínavá až do konce a plná nepředvídatelných zvratů. Hlavní hrdinka mi byla sympatická. Určitě je to kniha, která stojí za přečtení. Nechápu, že má kniha zde tak nízké hodnocení ....

19.03.2019 5 z 5

Studio 6 Studio 6 Liza Marklund

Velmi čtivá kniha, místy, hlavně ze začátku, jsou tam zbytečně zdlouhavé popisy. Za půlkou je pak kniha napínavá a nutilo mě to číst dál a dál. Jako celek mě to bavilo, i když znám lepší knihy.

13.03.2019 4 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Rosamund Lupton

Jako thriller mi to moc nepřišli. Byl to spíš dobrodružný, ne příliš pravděpodobný příběh. Nechci říct, že by mě kniha nebavila, ale něco mi tam chybělo.

05.03.2019 3 z 5

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Kniha se četla velmi dobře, vyhovovaly mi krátké kapitoly. Opravdu překvapivý konec. Určitě si pořídím i další autorčinu knihu.

22.02.2019 5 z 5

Mona Lisa virus Mona Lisa virus Tibor Rode

Knihu jsem neměla na svém předlouhém seznamu knih, které si nutně potřebuji přečíst, ale přesto jsem si ji koupila. A nelituji. Většinou mi střídání děje vadí, ale tady mi to nijak nepřekáželo. Myslím, že je to fajn kniha.

14.02.2019 5 z 5

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Zajímavá a napínavá kniha. Pasáže, ve kterých se vracíme do minulosti mě velmi bavily. Super jsou i krátké kapitoly, to mi vyhovuje. Myslím, že toto se celkově povedlo.

27.01.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Další kniha skvělého autora. Jiná než předešlé, ale stejně dobrá. Zase jsem se začetla a nemohla se odtrhnout, kniha se čte tak nějak sama. Doufám, že autor brzy přijde s další knihou, ve které opět bude Erika Fosterová.

21.01.2019 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Tento díl se mi líbil víc, než předchozí. Těším se na další

17.01.2019 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Čtivá a napínavá kniha, přečtena skoro na jeden zátah.

17.01.2019 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Takový průměr, nenadchla, ale nemůžu říct, že by nestála za nic. Čekala jsem dle reklamy víc.

17.01.2019 3 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Stejně skvělá jako předchzí autorovy knihy, těším se na další ...

17.01.2019 5 z 5