Naivní manželka

Důvěřuješ mu. Tak proč jsi tak vystrašená? Před dvaceti lety byl Dennis Danson zatčen za brutální vraždu Holly Michaels na Floridě v Red River County. Teď je hlavním hrdinou natáčení jednoho dílu dokumentu o pravdivých trestných činech, který bere svět útokem - tvůrci se snaží odhalit pravdu a osvobodit obětí justičních omylů. Sam žije tisíce mil daleko ve Walesu, ale byla to ona, která do případu jako jedna z obhájců investovala nejvíce času. A tak neváhá a přijíždí Dennise podpořit, protože byla vždy přesvědčena o jeho nevinně. A povede se a Dennis je osvobozen. Jenže záhy vyplouvají na světlo nová fakta, že Dennis zas tak nevinný být nemusí. Kolik dívek zmizelo v Red River a co Dennis opravdu ví?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/356778/naivni-manzelka-s7W-356778.jpg 3.78
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno:, Omega

The Innocent Wife (2018)

Kniha Naivní manželka

Pepina19

Velké překvapení, kniha mě dostala. Velmi dobré čtení.

Tojsempreceja

Moc jsem od knihy nečekala, ale nakonec jsem ji zhltla jedním dechem. Dobrý psychologický thriller, který dokáže v člověku vyvolat emoce.

mirka2558

Kniha je celkom ok. Ľahko sa číta ale čakala som od nej viac. Taký priemer, skôr oddychovka.