Maestra

Judith Rashleighová cez deň pracuje ako asistentka v prestížnom londýnskom aukčnom dome. Rada by prenikla do umeleckého sveta, ale všadeprítomná korupcia a snobizmus ju oberajú o sily aj o ilúzie. Judith sa zúfalo usiluje spraviť niečo so svojím životom a uvedomuje si, že musí pristúpiť na jeho hru. Aby sa pohla z miesta, prijme druhú prácu a po nociach robí spoločníčku v bare. Keď však odhalí obrovský a pre niekoho veľmi lukratívny podvod v aukčnom dome, vyhodia ju z práce a jej sny o lepšom živote sa zo dňa na deň rozplynú. V zúfalstve prijme ponuku jedného klienta z baru, aby ho sprevádzala na ceste na Francúzsku riviéru. Po nevydarenom pokuse podať svojmu klientovi sedatíva sa musí dať na útek. Je sama a v nebezpečenstve, spoliehať sa môže iba na seba a na svoje schopnosti vedieť sa ľahko pohybovať vo svete bohatých a známych ľudí. V zálohe má však ešte to tajomstvo, pre ktoré ju vyhodili z práce. Sklamaná, podvedená a znechutená sa obráti na dávno zabudnutého priateľa. Priateľa, ktorý ju vždy držal nad vodou. Priateľa, akého by malo mať každé správne dievča: zlosť. Lenže tá nie je vždy tým najlepším radcom......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/305841/maestra-fUw-305841.jpg 2.1328

Kniha Maestra

martunka

Díky tomu,že jsem od této knihy moc nečekala...jsem si ten příběh docela užila. Přiznávám se...fandila jsem té drzé Judith.

Myrna

Za mě bohužel....ani za sníženou cenu 39 Kč jsem knihu nedočetla...bez spádu, bez napětí....děj neplynul.

Fidibus
12. únoraodpad!

(+ SPOILER) Došla jsem do půlky a dlouho váhala, zda pokračovat. Nestojí to zato, dle mého. Moc napětí jsem v knize nenašla, erotika spíš chladná. Jde o příběh ženy z nelehkých poměrů, která cíleně využívá vše, aby se dostala nahoru. Nepodařilo se mi do ní vůbec vcítit, i když chápu, že to neměla lehké. Ale ženská, která chladnokrevně vraždí... Myslela jsem dle anotace, že to bude o něčem jiném.

bárbra13
22.06.2021

Ze začátku mě příběh zaujal. Prostředí galerií a nočních klubů, zajímavá kombinace. Pak se to však celé zvrhlo. A tím nemyslím explicitní sexuální scény, ale směr, kterým se příběh začal ubírat. Počínání hlavní hrdinky mi přišlo směšné a ve většině případů jsem nepochopila její záměr. Přála bych si, aby mi v životě vše procházelo tak hladce jako Judith, to by byl život!

zimolka
19.05.2021

Asi zůstanu u detektivek.Kniha si určitě své oblíbence najde,ale já už po knihách této autorky určitě nesáhnu.

terez4606
13.05.2021

Knihu jsem si koupila dávno, tuším mě tehdy ve výsledku nalákala na thriller a prostředí, ve kterém se odehrává... no nakonec jsme byla zklamaná. Sáhodlouhé popisy, které jsem přeskakovala a ukazovalo se, že to ani nevadilo. Taky než se k ději a něčemu akčnějšímu člověk dostane, je nová kapitola a je to prakticky od znova.
A upřímně by mě zajímalo, kde nabrala až tolik štěstí na to, aby jí všechno procházelo?

Ve výsledku mi děj přišel jako snová realita, kdy na konci jsem začínala v momentě, kdy se to soukromé očko objevilo, věřit, že se něco změní a zasáhne jí ruka spravedlnosti. No - samozřejmě, to by nebyla naše "dokonalá" Judith, kdyby se zase nerozhodla a opět spravedlnosti utekla.

Ewishekk
07.05.2021

Od knihy jsem toho moc nečekala a dobře jsem udělala. Příběh byl nakonec úplně jiný, než jsem si diky popisu na knize myslela. První půlku jsem trošku protrpěla, protože jsem vůbec netušila, kam bude autorka děj dal rozvíjet, bylo to takové plácání, naštěstí se to pak trošku rozjelo, nicméně mi dej pak přišel plný vražd, sexu a nereálných obratů v ději.

Ronny97
06.05.2021

Kniha se četla dobře, příběh byl ale hodně nereálný. To, že Judith všechno procházelo, že vždy ze všeho vybruslila...nějak jsem tomu nevěřila.