Bludná sdělení přehled

Bludná sdělení
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/247430/bmid_bludna-sdeleni-UY2-247430.jpg 3 166 166

Spilling CID série

< 9. díl

Nicki Clementsová trčí v zácpě, když vtom spatří obličej, o kterém doufala, že už ho nikdy neuvidí. Je to rozhodně on, stejný policista, a zastavuje všechny vozy na Elmhirst Road. Nicki v panice otočí auto do protisměru a ujede. Nebo si to alespoň myslí... Následující den je předvedena k výslechu v souvislosti s vraždou kontroverzního novináře Damona Blundyho. Nicki se s ním nikdy nesetkala a nedokáže odpovědět na žádnou z otázek, které jí detektivové kladou. Netuší, proč vrah použil nůž tak neobvyklým způsobem, ani neví, co znamená nápis „Není o nic míň mrtvý“ v pracovně zavražděného. Taky však nedokáže vysvětlit, proč byla tak blízko místa činu. A především proč se snažila Elmhirst Road vyhnout. Kdyby totiž odhalila tajemství, které v sobě nosí, mohlo by jí to zničit život...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Telling Error, 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bludná sdělení. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (55)

Ejv
04.06.2024 odpad!

Taky mě kniha vůbec nenadchla, ale dočetla jsem ji. Pořád jsem čekala, že to bude víc gradovat, ale katastrofa až do konce..

Luigi1
30.10.2023 3 z 5

Tato kniha mě ani nijak nenadchla takový slabší průměr

Luigi1
29.10.2023 3 z 5

Tato kniha na můj vkus strašně rozvláčná kterou jsem nedočet

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bludná sdělení v seznamech

v Právě čtených6x