Ztráty a lži přehled

Ztráty a lži
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/1454/bmid_ztraty-a-lzi-nXJ-1454.jpg 4 128 128

Spilling CID série

Před třemi lety se Naomi Jenkinsové stalo něco hrozného - tak hrozného, že o tom nikomu neřekla. Teď má další tajemství - milence. Když Robert zmizí, Naomi je jasné, že se mu muselo něco stát. Policie už o tom tak přesvědčená není, zvláště když Robertova žena tvrdí opak. Naomi je zoufalá; proto označí Roberta za společensky nebezpečného devianta - pak už ho policie bude muset začít hledat...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Hurting Distance, 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ztráty a lži. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (38)

knihovnička007
19.04.2024 3 z 5

Nebyla to špatná kniha, ale autorka dala dohromady tak nesympatické jedince... nebyl nikdo, kdo by mi byl opravdu sympatický, aspoň trošku...
Policajti nepříjemní a ostatní...
Nenadchne, neurazí. Konec byl takový... divný... Nelíbilo se mi střídání postav - navíc, kdy Naomi stále v duchu jakoby mluvila s Robertem. Nesedělo mi to.

Miláček484
14.05.2022 5 z 5

Už se blížím ke konci a jsem zvědavá, jak to tedy vše bylo. Občas se musím též hodně soustředit na jednotlivé postavy a trošku je to vše zamotané, ale dá se číst.

Biba_with_Book
07.02.2021 3 z 5

Zacatek knizky me moc nebavil, postavy mi byly nesympaticke az hruza. Postupem cteni se z toho vyklubal zamotany psychologicky roman. Obcas jsem se musela dost soustredit, abych ty myslenkove pochody autorky stihala. Nemuzu rict, ze by to bylo spatny, ale ani dobry. Takovy ve stylu "nenadchne - neurazi".

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ztráty a lži v seznamech

v Právě čtených1x

Sophie Hannah