jana1941 jana1941 komentáře u knih

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Tak tohle bylo super. Četla jsem hned po přečtení první knihy a každá je jiná. Za mě musím říct, že druhá byla rozhodně lepší a hodně mě bavila. Jsem ráda, že na mé přečtení čekají další díly série, tak jdu s chutí na třetí knihu :)

25.08.2020 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Knihy této autorky mě prostě baví a doufám, že jich s touhle hlavní hrdinkou ještě pár bude. Knihy jsou velmi čtivé, super jsou krátké kapitoly. Děj člověka chytí a nepustí a to je přesně to, co já od knihy očekávám.

11.06.2021 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

U třetí autorčiny knihy se jen potvrzuje, že autorka píše skvěle. Ani jedna kniha zatím nezklamala, tak jdu na další :)

09.09.2020 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Tak tady autor opět nezklamal. Kniha vtáhne do děje, čekáte, co bude, myslíte si, že tak nějak víte, jak se věci mají a pak se ukáže, že jste se spletli :) Bryndzovy knihy se čtou skvěle a rychle. Doufám, že toto nebyl poslední díl v sérii s Erikou a zároveň jsem hrozně zvědavá na sérii s novou hlavní hrdinkou.

24.11.2020 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Tak tohle mě hodně bavilo a dost pobavilo. Podle mě asi nejlepší autorčina kniha. Skvěle napsáno a přečteno jedním dechem. Jen konec byl takový nijaký, ale i tak to celkově bylo moc fajn oddechové a vtipné čtení, které vlastně vtipné není :)

25.01.2020 5 z 5

Zamkni poslední dveře Zamkni poslední dveře Riley Sager (p)

Knihy tohoto autora mě vážně baví a musím říct, že tahle byla úplně nejlepší. Je to jedna z knih, která chytne a nepustí. Rozuzlení bylo hodně překvapivé. Hlavní hrdinka mi občas lezla na nervy svou naivitou a hloupostí, ale to se dá odpustit.

30.08.2021 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Oproti předchozím dílům byl děj v téhle knize trochu víc zamotaný, ale i tak se mi líbila a četla se dobře.

15.10.2020 4 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Tohle mě opět bavilo. I když zatím všechny autorčiny knihy, které jsem četla, byly tak trochu stejné, přesto je každá kniha originální a plná zvratů a mě to baví. Jdu na další ...

22.09.2020 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Skvělá kniha se skvělým příběhem, který hezky plyne a nejsou v něm zbytečně překombinované zápletky. Kniha se četla velmi dobře a je to jedna z těch, které se čtou na jeden nádech a pak je najednou konec.

28.06.2020 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Asi jsem čekala víc ....

17.01.2019 3 z 5

Štvanec Štvanec Michael Robotham

Skvělá kniha, dobře napsaná a velmi čtivá. Nemám v oblibě kapitoly s návraty do minulosti, ale tady by to bez nich nešlo. Kniha mě velmi bavila a udržovala v napětí až do konce, i přesto, že chvílemi byla možná malinko zdlouhavá.

12.08.2021 5 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Velmi čtivá a do poslední chvíle napínavá kniha. Chvílemi to vypadalo, že už je vše jasné, ale přišel zvrat a všechno bylo zase jinak, to mě bavilo. Povedená kniha.

02.08.2019 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Napínavé od začátku do konce. Kniha se čte krásně a je těžké se od ní odtrhnout ... Skvělá knížka.

17.01.2019 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Takové to nenáročné čtení u kterého chcete vypnout a ne příliš přemýšlet nad složitě zamotaným dějem. Nijak mě to nenadchlo, ale nemůžu říct, že je to vyloženě špatná kniha. Čekala jsem, že se u toho pobavím a zasměju, ale to jsem se spletla.

02.04.2021 3 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Tak tenhle díl se mi líbil asi ze všech nejvíc. Nejprve jsem si říkala, že to bude nuda, že se budou řešit vztahy mezi puberťáky, ale pak to nabralo spád a strašně mě to bavilo.

12.11.2020

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Fajn kniha, která se čte dobře a jde to rychle. Děj není zbytečně složitý a překombinovaný a to mi vyhovovalo. Konec překvapivý. Prostě fajn odpočinkové čtení.

03.04.2020 5 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Dobrá kniha, opravdu napínavá. Do poslední chvíle jsem nevěděla, kdo je vinen. Závěr nečekaný byl fakt překvapivý. Určitě je to jedna z těch lepších knih.

10.12.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Možná je to trochu přitažené za vlasy, ale mě to bavilo a celkově se mi kniha četla moc dobře. Po dlouhé době opět kniha, která mě chytla tak, že jsem nemohla přestat číst. Už se těším na další autorovy knihy.

09.10.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Další kniha skvělého autora. Jiná než předešlé, ale stejně dobrá. Zase jsem se začetla a nemohla se odtrhnout, kniha se čte tak nějak sama. Doufám, že autor brzy přijde s další knihou, ve které opět bude Erika Fosterová.

21.01.2019 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Hadrový panák byl lepší, tady jsem se nějak nemohla začíst, nevím proč

17.01.2019 2 z 5