iveetka iveetka komentáře u knih

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Jedním slovem "waaaau" tahle kniha me neskutečně bavila!! 5 hvezdicek je u mě výjimka, ale tato kniha si je zaslouží. Neztotožňuji se s negativními komentáři. Pro mě to byla úžasná čtivá jizda a rozhodně se za pár let ke knize vrátím.

26.01.2019 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Waaaau, tak tohle si opravdu těch 5* zaslouží a že je dávám jen občas. Posledních 100 stran úplná bomba! Doporučuji všem.

30.10.2018 5 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Očekávala jsem lepší, tajemnější zápletku. Trochu jsem doufala, že se začnu časem bát, ale bohužel. Nicméně kniha je čtivá.

13.09.2018 3 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Nadšení a u konce zklamání asi tak. Knihu jsem úplně hltala cca do strany 260. Opravdu jsem se u ní bála a musela jsem si od ní i chvilku odpočinout, abych si uspořádala sama dojmy a myšlenky z četby. Po cca straně 260 ze mě všechno tyto dojmy bohužel opadly a to ve chvíli, kdy přiznal hlavní hrdina, že byl na drogách. To vysvětluje perfektně všechny ty zmatenosti a nesmysly, které se mu stávali. Hodně věcí podle mého názoru šlo minimálně ověřit a v závěru o nich nebyla ani zmínka. Narážím tím třeba na pochybnosti ohledně osoby D. Kerčela nebo na fotky z jeho blogu vč. fotek v jeho mobilu. Nicméně i přestože příběh je dle mého názoru fikce vytvořená z fetu, kniha se mi moc líbila, ale mrzí mě že na věrohodnosti ztratila právě z důvodů výše zmíněných.

12.04.2018 4 z 5

V tomto domě straší V tomto domě straší John Boyne

Neskutečně poutavá kniha!! Přečetla jsem jí za 2 dny a už teď je mi líto, že příběh pro mne skončil. Doporučuji každému, kdo má rád duchařinu bez krve, která ale musí mít nějaký tajuplný, ponurý, ale logický děj, od kterého se kniha hezky nadále odvíjí a tohle tato kniha v mých očích absolutně splnila! Rozhodně se k ní v budoucnu vrátím...

06.11.2017 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Přečteno jedním dechem. Opravdu povedené. Těším se na další díl!

06.11.2017 4 z 5

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Absolutně krásná kniha!!!

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Vtipné, čtivé, povedené!! Knihu bych si sama nikdy nekoupila, jelikož to není můj vkus. Dostala jsem jí jako dárek a musím říci, že mě vůbec nezklamala ba naopak. Doporučuji.

17.10.2017 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Druhý díl opět nezklamal! Jsem ráda, že postava hlavní hrdinky Kim se vyvíjí.

17.10.2017 4 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Knihu jsem přečetla během dvou dnu. Dle mě se jedná o průměrné čtení a děj nic moc.... Nakonec sem všech postav měla plné zuby. Lapena má mnohem lepší knihy, než byla tato. Rozhodně na ni nezanevřu, všechno se vždycky pověst nemůže.

06.06.2024 3 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Skvělá kniha. Byl to pro mě naprostý oddych a fakt mě příběh bavil.

05.06.2022 4 z 5

Kniha se mi dobře četla a příběh se mi líbil. Jediné, co mi trošku vadilo byla obrazová příloha, ke které jsem se neustále vracela, abych věděla o kom právě čtu, čili neustále listování. Víc bych ocenila kdyby fotografie byly vždy u daného příběhu. Samozřejmě to na podstatě knihy jako takové nic nemění. Stojí určitě za přečtení.

24.05.2022 4 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Kniha se báječně četla a autor deníku, byl pro mě asi největším překvapením, nicméně pro mě bylo v knize až příliš zbytečných vsuvek a chyběl mi celkove pocit napětí. Zklamaná celkovým výsledkem nejsem, ale na 5* to nevidím. Další díly budou snad o něco lepší.

02.08.2019 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha se moc dobře čte. Téma mě zaujalo a musím říct, že závěr se mi moc líbil. Za mě určitě stojí za přečtení.

05.02.2018 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Temné hlubiny podle mého názoru byly úplně nejpovedenější knížkou z celé dosavadní série o inspektorce E. Fosterové. Těším se na další díly!

29.01.2018 5 z 5

Terror Terror Dan Simmons

Kníhu jsem zakoupila na základě kladných recenzí a vysokému hodnocení, že by mě naprosto nadchla, ale bohužel říct opravdu nemůžu. Knížka je čtivá. Do strany 200 jsem knihu doslova hltala hlavně proto, jak autor dokázal reálně popsat okolí a pocity všech mužů, ale to co přišlo potom mě lehce otrávilo. Nicméně nelituji, že jsem knihu přečetla! Konec, za to nakonec stál. :oD

30.10.2017 3 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

První knížka od B. Miniera a hned jsem veděla, že od něj chci všechny. Neskutečně dobře napsané! Ponuré prostředí a celá atmosféra mě vtáhli do děje hned na začátku. O skvělém konci nemluvě! Jestli mě něco opravdu u čtení baví, tak je to moment, kdy zjistím, že mě autor absolutně přeblafnul. Doporučuji!!!

Dítě, které v noci našlo slunce Dítě, které v noci našlo slunce Luca Di Fulvio

Přečteno jedním dechem. Krásná, čtivá knížka. Doporučuji každému, kdo má rád středověk a historii!!

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Hrozně se mi tahle kniha líbila a dobře se mi četla. Vrácení do minulosti je vždy zajímavé a Jojo se tahle kniha opravdu povedla!!

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Podle mě nejlepší kniha od Jojo! Absolutně strhující příběh. :)