ivca3710 ivca3710 komentáře u knih

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Cteno anglicky. Strasne lehka anglictina.
Cteno na konci Cervna asi 2 dny. Zabavne, pitome a docela realne:D nevim co bych k tomu vic rekla:D

17.07.2017 5 z 5

Proč? 13x proto Proč? 13x proto Jay Asher

Knihu jsem četla v angličtině. Koupila bych si ji i v ruštině, hlavně ne s touhle obálkou. Jakoze nechci soudit knihu podle obalu, ale to nejde!
Videla jsem serial a z toho jsem byla uplne unesena. Proste serial byl uzasny! Libi se mi, ze je vic propracovany nez kniha. I kdyz kniha byla taky uzasna! Ale prisla mi az moc urushovana, ale uzasna!

17.07.2017 5 z 5

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

Čteno v angličtině-přišlo mi to jako docela lehké čtení. Žádná fantasy, takže v poho. (Anglická obálka je hezčí:D)
Ze zacatku jsem si myslela, ze je to z pohledu Mii:D(no coment,ok?:D) a potom jsem se dozvedela, ze je to z pohledu Adama. Prisel mi takovy strasne zdrceny a nekdy jsem si rikala, jestli se nezabije. Libily se mi ty jeho deep myslenky a taky jak videl z minulosti ruzne veci ohledne Mii (nechci spoilerovat) prvni dil byl slabsi, ale tenhle byl o dost lepsi.

17.07.2017 4 z 5

Zkouška Zkouška Joelle Charbonneau

Super. Napínavé, ale posledních 30 stránek nuda. Přišlo mi ale, že kniha mohla být klidně ušetřena od takových nepodstatných věcí. Stejně se ke koupi 2. dílu dostanu tak za rok a mezitím úplně zapomenu o čem to bylo :D..

17.06.2017 4 z 5

Geek Girl Geek Girl Holly Smale

Uzasna kniha! I kdyz mi trvalo trochu dyl ji precist, pac jsem mela cteci krizi,ale zaroven me tahle kniha od cteci krize vylecila yeeey!
Strasne me to bavilo a bylo to vtipne, krasne, pravdive a proste Harriet je geek a je uzasna a i kdyz to hodnekrat zvora a rika veci, ktere nikoho nezajimaji, tak se s tim musime smirit. Tesim se na dalsi dily!

20.05.2017 5 z 5

Dokonalé Dokonalé Sara Shepard

Super to bylo! Sice mi to trvalo asi 3týdny, jelikož jsem měla anti-čtecí dny ale i tsk to bylo bezva! Seriál miluju strašně moc a knihy též! :D :)

24.03.2017 5 z 5

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Kdyby mi někdo řekl, že to bude tak briliantní kniha tak do toho bez přemýšlení jdu! Náměty s nemoci mám ráda a nutí mě to si víc vážit toho, co mám. Ne, že bych si toho už teď nevážila! :D Na knihu jsem došla tak, že jsem viděla polovinu traileru a já úplně zůstala čučet a brečela jsem skoro štěstím, že je i kniha. Takže na film ihned půjdu :). Strašně se těším. Tahle kniha byla až moc přeúžasná a obálka taky! Knihu jsem začala číst v pátek 24.2. 14:30 - dočteno sobota 25.2. 23:58(asi).

26.02.2017 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Po dvou měsících neustálého odkládání, jsem se dokopala k tomu ji přečíst! Wow! Musela jsem přeskočit část s Strážcem, páč mě vůbec nebavila. Jinak bylo vše super. Já vím. Četla jsem to 2 měsíce a říkám, že to bylo super? :D moje logika je na bodu mrazu. Serii Selekce uplne miluju s uz jen cekam na Korunu v cestine :)

26.02.2017 4 z 5

Příběhy z neslavnýho života Příběhy z neslavnýho života Rachel Renée Russell

Fakt bezva kniha. Kdyby tam nebylo tolik mezer, tak by kniha mela tak 100 stran :D. Pred par lety jsem ji cetla a nic moc, ale ted se mi strasne libila a tesim se na dalsi dily.

26.02.2017 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Fakt úžasná kniha. Od začátku to bylo něco jako kráska a zvíře. Nechápu, jak to mihla Sarah vymyslet! Totalne jsem se zamilovala do Tamlina a Luciena. Kniha byla poutavá a krásně se ćetla.

14.02.2017 5 z 5

Nevinné Nevinné Sara Shepard

Zase úžasný díl! Četla jsem to asi týden. Stalo se tam něco jiného než v seriálu, tak doufám, že je to nějaká "chyba". Nechci tu spoilerovat. Teď čtu Illuminae :)

23.01.2017 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Bombová kniha! I přesto, že jsem posledních 50 stránek přeskakovala, protože mě to nebavilo, tak dávám knize 5 hvězdiček. Je to tu zase: Štve mě, že některé důležité scény byly upraveny, nebo ve filmu vůbec nebyly. Hhhh.. Vím, že nemůžou udělat 5 hodinovej film, ale nějakej základ by tam moh bejt, ne? (Už mluvím jak Hagrd hahaha :D) Knihu jsem četla od 29.12. - 13.1. Ano, skoro 2 týdny jsem to četla. Kdyby nebyla škola a učení, tak to mám přečtené do týdne :D.. Teď se asi vrhnu na čtení Roztomilé malé lhářky 2 :).

13.01.2017 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Naprosto úžasné! Přijde mi, že u téhle píšu pořád "naprosto úžasné" :D.. (Naše Rozmazlenosti) Eadlyn je někdy pěkná bitch, ale i tak ji nejde nemilovat :D Stejně tak její rodiče :). Přečteno za 3 dny.

29.12.2016 5 z 5

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Super, super, super! Nevěděla jsem, jestli to má cenu přečíst, ale jse ráda, že jsem se rozhodla ji nakonec přečíst. Moc se mi líbila a doporučuju všem. Bylo to něco jiného, než ostatní knihy, takže jsem nevěděla, co od toho čekat.

27.12.2016 5 z 5

První První Kiera Cass

Naprosto úžasný příběh! I když jsem (boužel) věděla, jak to nakonec dopadne už od druhého dílu, přesto mě to bavilo a moc se mi to líbilo. Kniha přečtená za 2 dny :D. Teď čtu Dceru a je to taky super :).

27.12.2016 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Naprosto super úžasné! :D Série Harry Potter je má úplně nejoblíbenější :) Nejlepší byly ty scény, které nebyly ve filmu (škoda).

20.12.2016 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Úžasná knížka :). Až na posledních asi 5 stran mě to strašně bavilo a bylo to prostě úžasné. Film jsem viděla, ale už si ho nepamatuju, tak se těším, až si to připomenu a budu si říkat, co bylo v knize a co ne :D ..

02.12.2016 5 z 5

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

Naprosto úžasná kniha. Seriál miluju a tudíž je tohle něco pro mě :)

02.12.2016 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Totální úžas! Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Za chvíli budu číst 3,4 a 5 díl, tak se strááášně těším :D :)).

26.11.2016 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Taaak.. 3 díl mi dal docela zabrat.. Jsem docela zklamaná. Ztrácela jsem se v tom. I film mi připadal docela náročný na pochopení. Ale je to prostě moje srdcovka Hunger Games, takže to bylo stejně úžasné :D.. (Mě nepochopíte :D)

26.11.2016 3 z 5