ivca3710 ivca3710 komentáře u knih

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Druhý díl byl trošku slabší, ale pořád byl úžasný :)

26.11.2016 4 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Hunger games miluju a první díl jsem si opravdu užila :) Už mi to chybí :D

26.11.2016 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nádherná kniha. Pamatuju si, jak jsem na ni čekala až si ji budu moct objednat v knihkupectví. Viděla jsem taky film, ale kniha byla lepší.

26.11.2016 5 z 5

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Úžasný díl, jako vždy. Myslela jsem, že mě to nebude tak bavit jako předešlé díly, ale bylo to stejně úžasné :)

24.11.2016 5 z 5

Nádherné ilustrace. Úžasná děj! Zamilovala jsem se.

23.11.2016 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Nádherná kniha. Měla jsem ji přečtenou za 1 a půl dne. Na filmu jsem byla před dvěmi lety a zamilovala jsem se do něj, ale v té době jsem čtení nesnášela, tak mně nenapadlo si přečíst knihu. Ale teď, po dočtení knihy, jsem velice ráda, že jsem si knihu přečetla. Všichni mi tam strašně přirostli k srdci a loučení s nimi bylo těžké, kéž by byly další díly.. Jakto, že vždycky, když čtu nějakou jednodílnou knihu, tak mi tak postavy přirostou k srdci, že chci další díl? :D ..

19.11.2016 5 z 5

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Úžasná kniha! Jak psala Marille, tak je to, jako vraceni se do Potterovských let :). Ale spíš by se mi tam hodilo, kdyby hlavním postavám bylo třeba 15 :D. Kniha mi teď krásně zdobí knihovbičku a těším se na další díly :)

17.11.2016 5 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Rozhodně lepší, než první díl. V knížkách nemám ráda Edwarda a mám ráda Jakoba, ale ve filmu Edwarda miluju, ale Jacoba moc nemám ráda :D.. logika

14.11.2016 4 z 5

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

Super kniha! Konec divný, ale fakt je hezká :)

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

Je to velmi hezký příběh, ale je to podle mně strašně zdlouhavé..

Netvor Netvor Alex Flinn

Velmi krásná kniha! Film nic moc, ale kniha super

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Kniha byla zdlouhavá a ztrácela jsem se v ní. Ale i tak sérii miluju :)

14.11.2016 3 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Je to velmi hezký a bolestný příběh ..

Girl Online - Na turné Girl Online - Na turné Zoe Sugg

krása! Těším se na 3. díl!

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Velmi hezká kniha. Něco bych z tama oddělala, ale velmi se mi to líbilo.

Prvních 100 Prvních 100 Kass Morgan

Super kniha :) Seriálu se to nevyrovná, ale tahle kniha má něco, co seriál nemá, a to tady nebudu říkat , protože bych to totálně vyspoilerovala.

14.11.2016 5 z 5

(Ne)obyčejný kluk (Ne)obyčejný kluk Raquel J. Palacio (p)

Úžasná kniha! Znáte ten pocit, kdy dočtete knihu a řeknete si: "Bože, to bylo naprosto boží!" ?? Já jsem si to řekla po přečtení téhle knihy :) Škoda, že to nemá pokračování..

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Knihu bych klidně zkrátila o polovinu. Ale i tak je to moje srdcovka a těším se, až si ji zase přečtu :)

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Super! super! super!

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Oproti prvnímu dílu je tohle úplně božské. Začátek prvního díl mně moc nebavil, ale potom se to rozjelo a bylo to úžasné. V druhém díle jsem hltala každou stránku a miluju to! :)